Vingrošana Rīgas centrā!

Turpmāk Tu vari nākt uz Gudro Sievu skolu vingrot, turklāt pie sertificētiem fizioterapeitiem! Piedāvājam individuālās konsultācijas (arī hendlingu zīdaiņiem!), kā arī vingrošanu ļoti mazās grupās - ne vairāk kā 6 cilvēki. Vingrošana grūtniecēm, jaunajām māmiņām (drīkst ņemt līdzi mazuli!) un senioriem, kā arī joga. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ievēro veselīgu dzīvesveidu vingrojot!

Vingrot var jebkurā vecumā, ja vien ir vēlēšanās. Gudro Sievu skola piedāvā vingrošanu gan lieliem, gan maziem. Izvēlies sev vispiemērotāko laiku, pasniedzēju un nodarbības veidu.

 

JOGA IESĀCĒJIEM UN TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

Joga ir tūkstošiem gadu veca filosofijas, reliģijas un vingrinājumu sistēma. Vārda "joga" nozīme ir "savienot". Jogai ir daudz novirzienu un pieeju. Viens no tiem - īpaša kustību un vingrinājumu sistēma - ir hatha joga. Joga palīdz ne tikai atbrīvot muskuļus no pastāvīgas spriedzes, palielināt locītavu kustīgumu un stiprināt stāju. Joga palīdz izprast un sajust savu ķermeni. Nodarbībās saskaņosim elpošanu ar kustību, kustību ar stājas izjūtu. Gūsim prieku par savu varēšanu un spējām. Aicinām uz jogu arī topošās māmiņas pēc 20. grūtniecības nedēļas! Joga notiek ļoti mazās grupās (maksimums 6 cilvēki) tāpēc katrai dalībniecei garantēta individuāla pieeja.

Jogas pamatus mācīsimies fizioterapeites Zanes Paičas vadībā.

Nodarbības ilgums: 60 minūtes

Nodarbības notiek: katru pirmdienu plkst. 12:00 

Cena: Ls 6 (pērkot abonementu - lētāk!) PIETEIKTIES!

 

 

 

VINGROŠANA TOPOŠAJĀM MĀMIŅĀM

Topošās māmiņas aicinām vingrot pie Zanes Paičas. Vingrošanas laikā tiek uzlabotas dažādas orgānu sistēmas: kustību - balsta, sirds - asinsvadu, nervu sistēma, elpošānas sistēma u.c. Nodarbības palīdzēs sagatavot grūtnieces dzemdībām un pēcdzemdību periodam. Vingrojot uzlabojas stājas apzināšana, asinsrite, vielmaiņa, organisma skābekļa apgāde, kā arī bērniņam tiek vairāk skābekļa, uzlabojās muskuļu spēks. Uz nodarbību līdzi jāņem ērtu apģērbu, lai varētu brīvi kustēties un izvingroties! 

Svarīgi: uz nodarbību aicinātas māmiņas, sākot no 12. grūtniecības nedēļas, ja ārsts ir atļāvis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm.

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbība notiek: Pirmdienās plkst. 9:00 un plkst. 17:30

Ceturtdienās plkst. 9:00 un plkst. 17:00

Cena: Ls 6 (pērkot abonementu - lētāk!) PIETEIKTIES!

 

VINGROŠANA SIEVIETĒM

Izkustēšanās pēc darba dienas būtu vēlama ikvienai sievietei - gan sēdoša, gan stāvoša darba darītājai. Šajā nodarbībā nostiprināsim visāpējo ķermeņa muskulatūru, izvingrināsimies un uzlabosim savu stāju kopā ar fizioterapeiti Jūliju Gaspersku. Tiek izmantoti daudz elementi no pilatēm.

Vingrosim ļoti mazā grupā - maksimums 6 sievietes.

Līdzi jāņem ērts apģērbs, lai var brīvi kustēties!

Nodarbības notiek: Trešdienās plkst. 13:00 un ceturtdienās plkst. 18:00

Cena: Ls 6 PIETEIKTIES!

 


Reklāma
Reklāma

 

VINGROŠANA JAUNAJĀM MĀMIŅĀM (BĒRNU VAR ŅEM LĪDZI!)

Vingrošanas laikā tiek uzlabots dziļo muskuļu spēks, kas palīdz noturēt stāju vertikālā stāvoklī, mazināt muguras sāpes, jo tiek veidota ķermeņa "korsete". Daudz tiek izmantoti elementi no pilatēm. Liela uzmanība tiek vērsta kustību izpildes tehnikai. Uzlabojas stāja! Nodarbība paredzēta jaunajām māmiņām, lai būtu iespējams paņemt līdzi bērniņu. Nodarbību vada sertificēta fizioterapeite Zane Paiča. Nodarbība notiek mazās grupās - maksimums 5 mammas ar bērniņiem.

Uz nodarbību līdzi jāņem ērtu apģērbu, lai varētu brīvi kustēties!

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbības notiek: Katru pirmdienu un ceturtdienu plkst. 10:00

Cena: Ls 6 (pērkot abonementu - lētāk!) PIETEIKTIES!

 

VINGROŠANA SENIORIEM

Vingrošana palīdz senioriem uzturēt kustības dažādās ķermeņa locītavās, uzlabojās asinsrite pēdās un rokās, tiek uzlabots līdzsvars un koordinācija. Nodarbība paredzēta visiem senioriem, kas vēlas kustēties un vingrot! Nodarbību vada fizioterapeite Zane Paiča.

Uz nodarbību līdzi jāņem ērtu apģērbu, lai varētu brīvi kustēties!

Nodarbības ilgums: 45 minūtes

Nodarbības notiek: Katru pirmdienu un ceturtdienu plkst. 11:00

Cena: Ls 3 PIETEIKTIES!

 

INDIVIDUĀLĀS KONSULTĀCIJAS! - pievērs uzmanību - pie mums ir arī individuālās mazuļu hendlinga konsultācijas.

*Pieteikšanās rakstot uz baiba@mamamm.lv vai zvanot 22472799

 

Ar abonementu izdevīgāk:

Ls 20 - 4 grupu nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

Ls 40 - 5 individuālās nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

Piesakies abonementam, rakstot uz baiba@mammam.lv vai zvanot 22472799

 

 

 

Nodarbības notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās

Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -