Kursu vadītāji

skatīt visus vadītājus

"Skola Mammām un Tētiem" ir vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" radīts izglītojošs un radošs centrs ģimenes izaugsmei. Mēs ticam, ka nekad nav par agru vai par vēlu iemācīties ko jaunu, lai pilnveidotu sevi.

Skola piedāvā praktiskas un teorētiskas tālākizglītības nodarbības par ģimenes veidošanas un personības attīstības tēmām. Katru mēnesi tiek organizētas arī atbalsta grupu tikšanās un individuālas konsultācijas, kā arī bezmaksas nodarbības.


Jaunumi

 
OKTOBRA vebināri - iegūsti praktiskas un teorētiskas zināšanas attālināti un klātienē
Praktizējot sociālo un fizisko distancēšanos Skolā Mammām un Tētiem lekcijas un ...
skatīt
 
VEBINĀRS: Mammas un tēta sagatavošana dzemdībām. Teorijas daļa
Aicinot topošos vecākus ievērot sociālo distancēšanos Covid-19 pandēmijas laikā, daļu no S...
skatīt
 
skatīt visus jaunumus

Lekcijas un vebināri

 •  

  VEBINĀRI - topošajiem vecākiem, lai palīdzētu sagatavoties dzemdībām attālināti

  Aicinot topošos vecākus ievērot atbildīgu sociālo un fizisko distancēšanos, Skolas Mammām un Tētiem lekcijas un nodarības ir pieejamas attālināti. 

   

  Dalība vebinārā

  1) Piesakies sev interesējošam vebināram mūsu mājaslapā un samaksā dalības maksu.

  2) 15 minūtes pirms lekcijas sākuma savā e-pastā saņemsi ielūgumu dalībai izvēlētajā vebinārā.

  3) Noklikšķini uz e-pastā norādītā linka un pieslēdzies vebināram (Join now). Vari izvēlēties dalību arī caur telefonu, taču tad ir nepieciešama aplikācija Google Hangouts Meet. Ja lekcija norisinās Failiem.lv serverī, nekādas aplikācijas nedz datorā, nedz telefonā nav nepieciešamas.

  4) Kamēr vebināra vadītājs runā, izslēdz mikrofonu (mikrofona ikoniņa uz ekrāna), lai netraucētu translāciju ar fona trokšņiem. Kameras ieslēgšana (kameras ikoniņa uz ekrāna) arī ir brīva izvēle, jo sekot nodarbībai un uzdot jautājumus vari bez tās. Jautājumus iespējams uzdot, izmantojot arī čatu (Chat).

  5) Vebināra ieraksts pēc lekcijas nav pieejams.


 1. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par mazuļa sagaidīšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Grūtniecība un dzemdības ir ne vien ķermenisks, bet arī emocionāls piedzīvojums, kas bieži vien satricina mūsu identitātes pašus pamatus. Izprast savas sajūtas un emocijas, iedziļināties un ieklausīties ķermeņa valodā nav viegls uzdevums. 

  Nodarbībā runāsim un kopīgi iztēlosimies pārmaiņas, kuras grūtniecības laikā piedzīvo gan sievietes, gan vīrieša prāts un ķermenis, izvērtēsim sajūtas un attieksmi, ko pāris piedzīvo šajā laikā. Pieskarsimies neveiksmīgas grūtniecības tēmai un tam, kā droši virzīties tālāk un uzticēties sev. 

  Kopīgi izrunāsim dzemdību projekta veidošanu – dzemdību stāsta rakstīšanu, vizualizējot vēlamo un reālistisko notikumu plānu, atbalsta komandu un dzemdību vietu. Visbeidzot vienosimies par svarīgāko pēcdzemdību plānā, paturot prātā, ka pēc dzemdībām sāksies pilnīgi jauna dzīve.

  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums: 1,5h
  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
   
   
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   
   
   

  Pieteikties


 2. Pieteikties


  Vecmātes Baibas Trifanovas nodarbība par gatavošanos dzemdībām ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Vebinārā uzzināsi visu par dzemdību (arī ķeizargrieziena) norisi.

  Kā izvēlēties dzemdību vietu? Ko nozīmē dabiskas dzemdības? Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kas jāņem līdzi uz dzemdībām? Vecmāte runās arī par dzemdību pozas izvēli, pareizu elpošanu, kā arī tēva lomu dzemdībās (arī, ja tētis nevēlas/nevar piedalīties) un pēcdzemdību periodā.

  Ja paredzētas ģimenes dzemdības, vebinārā aicinām piedalīties kā māmiņai, tā arī tētim. 

  Nodarbību vada: vecmāte Baiba Trifanova
  Nodarbības ilgums: 2h
  Nodarbības cena: 11 eiro

  Tuvākās nodarbības:

  26. oktobrī plkst. 14.00.

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv; 25665515

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības

  Pieteikties


 3. Pieteikties


  Praktiskā nodarbība par jaundzimušā aprūpi un hendlingu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Vebinārā par jaundzimušā aprūpi ar jaunajiem vecākiem, kā arī vecākiem gaidībās runāsim par: 

  • Mazuļa kustību nozīmi, kustību sajūtu un sasprindzinājumu,
  • Ergonomiskām pozīcijām uz rokām pretēji pozīcijām, kas vecākiem un bērniem rada sasprindzinājumu un apgrūtina nēsāšanu,
  • Pareizu pozu izvēli mazgāšanā, vannošanā, mainot autiņus, paceļot un noliekot, kā arī ģērbjot mazuli u.c.

   

  Izrunāsim un noskaidrosim, ko mazuļa anatomija mums stāsta par to, kā mazulis vēlētos atrasties uz mūsu rokām. Mazuļa nēsāšanu un aprūpi apskatīsim no dažādiem aspektiem - psihoemocionālajiem, ergonomiskajiem, anatomiskajiem, fizioloģiskajiem, bioloģiskajiem un ķermeņu mijiedarbības aspektiem.


  Ievērojot hendlinga pamatprincipus, mēs, ikdienā ar bērniņu darbojoties, pozitīvi ietekmēsim mazuļa muskuļu tonusu, kustību kvalitāti, prieku pašam par savām kustībām, ķermeņa izjūtas kvalitāti.

  Vebināra vadītāja, izmantojot lelli kā uzskates līdzekli, parādīs praktiskus bērna aprūpes, nēsāšanas un pacelšanas/nolikšanas pamatprincipus, kas noderēs gan mammām, gan tētiem, gan citai tuvai personai no jaundzimušā pirmās dienas līdz četru mēnešu vecumam. 


  Vebināra ilgums: apmēram 1-1,5 stundas.
  Vebināru vada:  Evita Žvagiņa-Jākobsone, sertificēta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, kinestētiskā hendlinga praktiķe, ManiSlingi idejas autore un Vecāku Izglītības Programmas trenere.

   

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10-20 minūtes pirms tās sākuma. Lai piedalītos vebinārā, nav nepieciešamas nekādas papildu aplikācijas - jāseko sniegtajai saitei, jāievada e-pastā norādītā parole, savs vārds. Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  22. oktobris plkst.13.00.
  Nodarbības maksa: 11 eiro
   
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.

  Pieteikties


 4. Pieteikties


  Zīdīšanas konsultantes Sandras Lases nodarbība par zīdīšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Mātes piens ir vispilnvērtīgākā barība bērnam pirmos sešus dzīves mēnešus, un dažu pētījumu rezultāti uzrāda, ka pat visu pirmo dzīves gadu. 

  ​Vebinārā aplūkosim šādas tēmas:

  • Zīdīšanas fizioloģija
  • Sekmīga zīdīšana - pirmie soļi, kā novērst potenciālas problēmas
  • Zīdīšanas režīma nozīme un veidošana
  • Mammas diētas ietekme uz pienu 
  • Zīdīšana un bērna veselība
  • Kolikas: rīcības plāns
  • Piena atslaukšana un uzglabāšana
  • Mammas piens slimības laikā, zāļu lietošana un stress 

   
  Nodarbības ilgums: 2 stundas

  Nodarbību vada: Sandra Lase - Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja, kas saņēmusi vairākus starptautiski atzītus sertifikātus un strādā par zīdīšanas konsultanti jau kopš 2004. gada.

  Tuvākā nodarbība:
  16. septembrī plkst. 11.00.

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 5. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par jauno vecāku pasauli un pēcdzemdību periodu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Pirmās minūtes, stundas un dienas pēc mazuļa ienākšanas pasaulē ir īpašas. Dzimšanu ir piedzīvojuši trīs cieši saistīti cilvēki: bērniņš, mamma un tētis. Katrs no viņiem šo brīdi jūt, dzird un redz atšķirīgi. Vebinārā uzzināsim, kā tas varētu būt un kam pievērst uzmanību.

  Pēc dzemdībām un pirmo mirkļu burvības pienāk ikdiena, kurā bēbītis raud, mammas krūtis sāp un nav laika parūpēties par sevi. Kā mammai un tētim sagatavoties laikam pēc bērniņa piedzimšanas? Ko savlaicīgi sarūpēt pēcdzemdību periodam? Ko rakstīt savā pēcdzemdību plānā? 

  Vebināra plāns:

  • Pirmā stunda pēc dzemdībām. Āda – āda kontakts, pirmā zīdīšana;
  • Kas ir pēcdzemdību periods un būtiskākais, kas jaunajiem vecākiem par to ir jāzina;
  • Sievietes emocionālā pašsajūta, kļūstot par mammu;
  • Pēcdzemdību izmaiņas māmiņas ķermenī;
  • Pēcdzemdību skumjas un depresija, kā to pamanīt, padomi partneriem;
  • Pēcdzemdību rituāli, rebozo savilkšanas masāža, pirtīžas;
  • Jautājumi un atbildes.
   
  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums:  2 stundas
  Nodarbības maksa: 11 eiro
   
  Tuvākā nodarbība:
  3. novembrī plkst. 18.00.
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
   
  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet).
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
   
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.

  Pieteikties


 6. Pieteikties


  Ārsta Mareka Marčuka nodarbība par bērna drošību un pirmās palīdzības sniegšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Kāda ir bērnam droša mājas vide? 
  Kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu? 
  Kā palīdzēt, ja bērns ir aizrijies vai, ja nepieciešama mākslīgā elpināšana? 
  Kādi ir biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem?

   

  Vebinārā uzzināsi:

  • biežākās traumas jaundzimušajiem un bērniem vecumā līdz septiņu gadu vecumam;
  • traumatisma riski, par kuriem topošie un esošie vecāki nespēj iedomāties;
  • kā iekārtot bērnam droši mājokli;
  • bērna drošība uz ielas;
  • pirmā palīdzība bez medikamentiem zīdainim un bērnam, ja ir:
  •     noticis kritiens no liela augstuma;
  •     apdegums, applaucēšanās;
  •     aizrīšanās;
  •     bezsamaņa vai notikušas citas nelaimes.
   
   
  Nodarbību vada: ārsts Mareks Marčuks
  Nodarbības ilgums: 1.5 līdz 2 stundas
  Nodarbības maksa: 11 eiro
   
   
  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10 minūtes pirms tās sākuma. Vebināra ieraksts pēc lekcijas nav pieejams.
   

  Tuvākās nodarbības:

  26. oktobris plkst. 18.00.
  Pieteikšanās šeit.

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv; 25665515
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 7. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par gatavošanos dzemdībām ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Nodarbībā pārrunāsim dzemdību norisi un izrunāsim gluži praktiskas detaļas. Attālināti, tomēr kopīgi izmēģināsim dažādus paņēmienus, kas var atvieglot dzemdību sāpes un satraukumu – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības ir veltīta ģimenes dzemdību tēmai, aplūkojot, kā partneris var atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām. 

  Nodarbības plāns:

  • Dzemdību projekts (idejas ko darīt, dzemdībām sākoties),
  • Praktiski padomi, kā novērtēt, kad doties uz stacionāru (ja nav paredzētas mājdzemdības),
  • Vīra vai citas atbalsta personas loma dzemdībās,
  • Idejas mājīgas dzemdību vides radīšanai arī stacionārā,
  • Iespējamās dzemdību pozas,
  • Elpošanas, relaksācijas paņēmieni,
  • Vingrošana pārī, gatavojoties dzemdībām.

  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums: 2h
  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  27. oktobrī plkst. 18.00.
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 •  

  PIRMSDZEMDĪBU KURSI

  Pirmsdzemdību kursu ietvaros notiek vairākas nodarbības, ko vada pieredzes bagāti un zinoši speciālisti, šobrīd kā pirmo KLĀTIENES NODARBĪBU piedāvājam:

   

  KLĀTIENES NODARBĪBA - Gatavošanās dzemdībām. Praktiskā daļa, vada sertificēta dūla Inga Babure;

   

  * Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no autiņbiksīšu zīmola "Happy"! "Happy" piedāvā Premium kvalitātes higiēnas preces bēniem. Ar maigām rūpēm par Jūsu mazuļa labsajūtu katrā dzīves posmā.

  * Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana gan mammai, gan mazulim no zīmola "Weleda"! "Weleda" ražo simtiem dažādu dabisko kosmētikas līdzekļu un tūkstošiem dažādu farmaceitisko produktu, kuros joprojām tiek izmantoti mūsu dārzos audzēti ārstniecības augi. 

  * Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no zīmola "MARIA"! "Maria" ir lieliski produkti, kas noderīgi no bērna plānošanas līdz mazuļa piedzimšanai.

   

  * Ja vēlēsies, apmeklējot nodarbības, Mātes pasē tiks iespiests zīmogs;

  * Uzrādot "3+ Ģimenes karti" saņemsi 10% atlaidi.

   

   


 1. Pieteikties


  Nodarbībā rādīs, skaidros un mācīs gatavoties dzemdībām no praktiskās puses. Mācīsies dažādus praktiskus vingrinājumus, kas ir palīdzoši dzemdību sāpju pārvarēšanā – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības tiks veltīta tematam – kā partneris var palīdzēt un atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām. 

  Nodarbības plāns:
  • Dzemdību projekts (idejas ko darīt, dzemdībām uzsākoties).
  • Praktiski padomi, kā novērtēt, kad doties uz stacionāru (ja nav mājdzemdības).
  • Vīra (atbalsta personas) loma dzemdībās.
  • Idejas mājīgas dzemdību vides radīšanai arī stacionārā.
  • Iespējamās dzemdību pozas.
  • Elpošanas, relaksācijas paņēmieni.
  • Vingrošana pārī, gatavojoties dzemdībām.
  •  
  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure.
  Nodarbība paredzēta PĀRIEM! Viena vieta paredzēta vienam pārim. Piesakies savlaicīgi!
  Mammām ieteikums vilkt bikses vai legingus, lai varam izmēģināt dažādus vingrojumus.
  Nodarbības ilgums:  2 stundas
   
  Tuvākās nodarbības:
  20. oktobrī plkst. 18.00.
  Vieta paredzēta pārim.
   
  Cena: 20 EUR 
  Vieta: Brīvības iela 40 (pagalmā) Skola Mammām un Tētiem
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
   
  * Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
  * Apmeklējot nodarbību ir nodrošināta iespēja ievērot distanci un veikt roku dezinfekciju.
   
   

  Pieteikties


 2. Pieteikties


  Kāda ir bērnam droša mājas vide, kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu, kā palīdzēt, ja bērns ir aizrijies vai, ja nepieciešama mākslīgā elpināšana, kādi ir biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem – šos un citus būtiskus jautājumus topošie un jaunie vecāki var uzzināt jaunajā nodarbībā “Bērna drošība un pirmā palīdzība”, kuru organizē Latvijas vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv". Nodarbību vada ārsts Mareks Marčuks.

  Nodarbībā uzzināsi:

  - biežākās traumas jaundzimušajiem un bērniem vecumā līdz septiņu gadu vecumam;
  - traumatisma riski, par kuriem topošie un esošie vecāki nespēj iedomāties;
  - kā iekārtot bērnam droši mājokli;
  - bērna drošība uz ielas;
  - pirmā palīdzība bez medikamentiem zīdainim un bērnam, ja ir:
      * noticis kritiens no liela augstuma;
      * apdegums, applaucēšanās;
      * aizrīšanās;
      * bezsamaņa vai notikušas citas nelaimes.
   
  Uz nodarbību aicinātas gan mammas, gan tēti! Viena vieta paredzēta PĀRIM!
   
  Svarīgi! Būs atvēlēts laiks apmeklētāju jautājumiem, tāpēc, nākot uz nodarbību, apdomā, ko vēlies uzzināt tieši tu!
   
  Nodarbības ilgums: 1.5 līdz 2 stundas

  Tuvākās nodarbības:

  28. oktobris plkst. 18.00.

  Cena: EUR 18.00
  Vieta paredzēta pārim.
   
  Nodarbības notiek: Latvijas Vecāku organizācijas "Mammām un tētiem"  telpās Rīgā, Brīvības ielā 40 (birojs atrodas pagalmā)
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv; 25665515
   
  Ja kāda iemesla dēļ netiec uz nodarbību, lūgums par to paziņot laicīgi, raksti uz e-pastu: skola@mammam.lv vai zvani 25665515
  ** Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
  * Apmeklējot nodarbību ir nodrošināta iespēja ievērot distanci un veikt roku dezinfekciju.
   

  Pieteikties


 •  

  ATBALSTA GRUPA

  Sajūtas pēc dzemdībām katrai mammai var būt dažādas, un daudzām tas var būt prieks, kas mijas ar lielām skumjām, nogurumu un pat izmisumu. Ne vienai vien māmiņai ir neērti vai kauns citiem par šīm sajūtām stāstīt, tomēr tas nav ceļš uz atrisinājumu. Tāpēc vecāku organizācija rīko atbalsta grupas māmiņām, tās vada sertificēta dūla Inga Babure, dalības maksa - pret ziedojumiem.


 1. Pieteikties


   

  Sajūtas pēc dzemdībām katrai mammai var būt dažādas, un daudzām tas var būt prieks, kas mijas ar lielām skumjām, nogurumu un pat izmisumu. Ne vienai vien māmiņai ir neērti vai kauns citiem par šīm sajūtām stāstīt, tomēr tas nav ceļš uz atrisinājumu. Tāpēc vecāku organizācija rīko atbalsta grupas māmiņām, tās vada sertificēta dūla Inga Babure, dalības maksa - pret ziedojumiem.

   

  Prieki mijas ar izmisumu, nogurums ar laimi un vēl daudz, daudz citu sajūtu. Un mamma nevilšus var sākt justies slikti vai nomākti, jo – man taču ir tik burvīgs bērns, kā gan es varu tā justies! 

   

  ...un tad tas notika! Pēkšņi vairs nesāp, ir atvieglojuma  sajūta un skaļš pirmais kliedziens. “Apsveicu, jums piedzimis bērniņš!”- smaidot saka vecmāte.  Visiem ir tik liels prieks! Taču... sajūtas, ko piedzīvojam pēc bērniņa dzimšanas, ir atšķirīgas - prieki mijas ar izmisumu, nogurums ar laimi un vēl daudz, daudz citu sajūtu. 

  Un mamma nevilšus var sākt justies slikti vai nomākti, jo – man taču ir tik burvīgs bērns, kā gan es varu tā justies! Taču tā var un drīkst justies. 


  Mēs katra pēc dzemdībām jūtamies līdzīgi, taču, kam to stāstīt, ja sajūtas neatbilst ģimenē/sabiedrībā pieņemtajām? Ko par mani padomās, ja es teikšu, ka man ir grūti? – visas var, visas mūsu ģimenes sievietes var, visbiežāk atbild vecākā paaudze. Ko darīt, ja man nepatīk mans bērns, kam stāstīt, ka negribu zīdīt bērnu un vīrs jau kuru nedēļu guļ blakus istabā? Varbūt šie jautājumi ir tavējie, bet var arī būt, ka jautājumi ir citi. 

  Pievienojies atbalsta grupai! Runāsim, dalīsimies, klausīsimies, mācīsimies rūpēties pašas par sevi. Tas nav vienkārši, taču atnāc – kaut vienu reizi. 
  Vari nākt kopā ar mazuli. 

  Dalības maksa: ziedojums. Summas lielumu nosaki pati, ņemot vērā savu šī brīža situāciju.
  Norises vieta: vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv birojs Rīgā, Brīvības ielā 40 (jānāk pagalmā). 
  Ilgums: 2 stundas
  Papildu informācija: tālr. 67217065, e-pasts: skola@mammam.lv
   

  Tuvākie datumi:

  2. oktobris no plkst. 15.00 - 17.00;

  16. oktobris no plkst. 15.00 - 17.00.

   

   

   


  Pieteikties


 •  

  VINGROŠANA

  Skolā Mammām un Tētiem praktizē sertificēta fizioterapeite, kas piedāvās vingrošanu gan senioriem, gan topošajām māmiņām un arī māmiņām ar bērniņiem attālinātā veidā - video tiešsaistes vingrošanā!

  Nodarbības notiks slēgtā facebook grupā kopā ar fizioterapeiti un jums atrodoties savā dzīvesvietā.

  Vingrošanas vadīs  sertificēta fizioterapeite Zane Jansone 

  Vingrošanas grafiks

  Pirmdienās:

  11.00 - 12.00 - senioru grupa slēgtā facebook grupā

  12.30 - 13.30 - topošo māmiņu grupa onlainā attālināti-kopīgi ar fizioterapeiti (nepieciešama rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot)

   

  Trešdienās:

  11.00 - 12.00 - senioru grupa slēgtā facebook grupā

  12.30 - 13.30 -  topošo māmiņu grupa onlainā attālināti-kopīgi ar fizioterapeiti (nepieciešama rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot)

   

  Ar abonementu izdevīgāk:

  Senioriem: 1 mēneša abonements 24.00 EUR (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

  Topošajām māmiņām:  20,00 EUR - 4 nodarbības (jāiztērē 4 nedēļu laikā), 36,00 EUR - 8 nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

  Piesakies abonementam, rakstot uz gudrosievuskola@mammam.lv vai zvanot 25665515


 1. Pieteikties


  Vingrošana palīdz senioriem uzturēt kustības dažādās ķermeņa locītavās, uzlabojās asinsrite pēdās un rokās, tiek uzlabots līdzsvars un koordinācija. Nodarbība paredzēta visiem senioriem, kas vēlas kustēties un vingrot! Nodarbību vada sertificēta fizioterapeite Zane Jansone.

  Nodarbības notiek slēgtā facebook grupā, kur pieeja tiek apstiprināta individuāli.

  Nodarbības ilgums: 60 minūtes
   
  Nodarbības notiek: pirmdienās, trešdienās  plkst. 11.00.  - 12.00
   
  Lai piebiedrotos vingrošanai, jāiegādājas abonements  24,00 EUR (1 mēnesim).
   
  PIETEIKŠANĀS: gudrosievuskola@mammam.lv; 25665515
   

  Pieteikties


 2. Pieteikties


  Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, šī būs lieliska iespēja vingrot mājās slēgtā grupā ar fizioterapeiti klātienē.

  Vingrošanas laikā topošajām māmiņām  tiek nodarbinātas dažādas orgānu sistēmas: kustību - balsta, sirds - asinsvadu, nervu sistēma, elpošānas sistēma u.c. Nodarbības palīdzēs sagatavot grūtnieces dzemdībām un pēcdzemdību periodam. Vingrojot uzlabojas stāja, asinsrite, vielmaiņa, organisma skābekļa apgāde, bērniņam tiek vairāk skābekļa, uzlabojās muskuļu spēks. 

  Svarīgi: uz nodarbību aicinātas māmiņas, sākot no 12. grūtniecības nedēļas, ja ārsts ir atļāvis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. 
  Nepieciešama: rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot.

   
  Nodarbības ilgums: 60 minūtes
  Nodarbība notiek: pirmdienās, trešdienās plkst. 12.30 - 13.30.
  Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite Zane Jansone.
   
  Cena:  6.00 EUR 

  *Ar abonementu lētāk:

  20.00 EUR par 4 reizēm, kas jāiztērē 4 nedēļu laikā

  36.00 EUR par 8 reizēm, kas jāiztērē 8 nedēļu laikā

   
  PIETEIKŠANĀS: gudrosievuskola@mammam.lv; 25665515
   
   

  Pieteikties


Iesaki tematu!

Iesaki savu tematu
semināram šeit:
 

Kontakti

Adrese: SIA „Mammām un tētiem”, Brīvības iela 40-16, Rīga, LV-1050

Tālr.: 25665515, 67217065

E-pasts: skola@mammam.lv

Atbalstītāji:

LAPAS KARTE