Kursu vadītāji

skatīt visus vadītājus

"Skola Mammām un Tētiem" ir vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" radīts izglītojošs un radošs centrs ģimenes izaugsmei. Mēs ticam, ka nekad nav par agru vai par vēlu iemācīties ko jaunu, lai pilnveidotu sevi.

Skola piedāvā praktiskas un teorētiskas tālākizglītības nodarbības par ģimenes veidošanas un personības attīstības tēmām. Katru mēnesi tiek organizētas arī atbalsta grupu tikšanās un individuālas konsultācijas, kā arī bezmaksas nodarbības.


Jaunumi

 
VEBINĀRS: Mammas un tēta sagatavošana dzemdībām. Teorijas daļa
Aicinot topošos vecākus ievērot sociālo distancēšanos Covid-19 pandēmijas laikā, daļu no S...
skatīt
 
VEBINĀRS: Gaidot mazuli - ķermeniskās un emocionālās pārmaiņas
Aicinot topošos vecākus ievērot sociālo distancēšanos Covid-19 pandēmijas laikā, daļu no S...
skatīt
 
skatīt visus jaunumus

Lekcijas un vebināri

 •  

  VEBINĀRI - topošajiem vecākiem, lai palīdzētu sagatavoties dzemdībām attālināti

  Aicinot topošos vecākus ievērot atbildīgu sociālo un fizisko distancēšanos, Skolas Mammām un Tētiem lekcijas un nodarības ir pieejamas attālināti. 

   

  Dalība vebinārā

  1) Piesakies sev interesējošam vebināram mūsu mājaslapā un samaksā dalības maksu.

  2) 15 minūtes pirms lekcijas sākuma savā e-pastā saņemsi ielūgumu dalībai izvēlētajā vebinārā.

  3) Noklikšķini uz e-pastā norādītā linka un pieslēdzies vebināram (Join now). Vari izvēlēties dalību arī caur telefonu, taču tad ir nepieciešama aplikācija Google Hangouts Meet. Ja lekcija norisinās Failiem.lv serverī, nekādas aplikācijas nedz datorā, nedz telefonā nav nepieciešamas.

  4) Kamēr vebināra vadītājs runā, izslēdz mikrofonu (mikrofona ikoniņa uz ekrāna), lai netraucētu translāciju ar fona trokšņiem. Kameras ieslēgšana (kameras ikoniņa uz ekrāna) arī ir brīva izvēle, jo sekot nodarbībai un uzdot jautājumus vari bez tās. Jautājumus iespējams uzdot, izmantojot arī čatu (Chat).

  5) Vebināra ieraksts pēc lekcijas nav pieejams.


 1. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par mazuļa sagaidīšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Grūtniecība un dzemdības ir ne vien ķermenisks, bet arī emocionāls piedzīvojums, kas bieži vien satricina mūsu identitātes pašus pamatus. Izprast savas sajūtas un emocijas, iedziļināties un ieklausīties ķermeņa valodā nav viegls uzdevums. 

  Nodarbībā runāsim un kopīgi iztēlosimies pārmaiņas, kuras grūtniecības laikā piedzīvo gan sievietes, gan vīrieša prāts un ķermenis, izvērtēsim sajūtas un attieksmi, ko pāris piedzīvo šajā laikā. Pieskarsimies neveiksmīgas grūtniecības tēmai un tam, kā droši virzīties tālāk un uzticēties sev. 

  Kopīgi izrunāsim dzemdību projekta veidošanu – dzemdību stāsta rakstīšanu, vizualizējot vēlamo un reālistisko notikumu plānu, atbalsta komandu un dzemdību vietu. Visbeidzot vienosimies par svarīgāko pēcdzemdību plānā, paturot prātā, ka pēc dzemdībām sāksies pilnīgi jauna dzīve.

  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums: 1,5h
  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  8. septembris plkst. 18.00.
   
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   
   
   

  Pieteikties


 2. Pieteikties


  Vecmātes Baibas Trifanovas nodarbība par gatavošanos dzemdībām ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Vebinārā uzzināsi visu par dzemdību (arī ķeizargrieziena) norisi.

  Kā izvēlēties dzemdību vietu? Ko nozīmē dabiskas dzemdības? Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kas jāņem līdzi uz dzemdībām? Vecmāte runās arī par dzemdību pozas izvēli, pareizu elpošanu, kā arī tēva lomu dzemdībās (arī, ja tētis nevēlas/nevar piedalīties) un pēcdzemdību periodā.

  Ja paredzētas ģimenes dzemdības, vebinārā aicinām piedalīties kā māmiņai, tā arī tētim. 

  Nodarbību vada: vecmāte Baiba Trifanova
  Nodarbības ilgums: 2h
  Nodarbības cena: 11 eiro

  Tuvākās nodarbības:

  12. augusts plkst. 14.00.

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv; 25665515

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības

  Pieteikties


 3. Pieteikties


  Praktiskā nodarbība par jaundzimušā aprūpi un hendlingu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Vebinārā par jaundzimušā aprūpi ar jaunajiem vecākiem, kā arī vecākiem gaidībās runāsim par: 

  • Mazuļa kustību nozīmi, kustību sajūtu un sasprindzinājumu,
  • Ergonomiskām pozīcijām uz rokām pretēji pozīcijām, kas vecākiem un bērniem rada sasprindzinājumu un apgrūtina nēsāšanu,
  • Pareizu pozu izvēli mazgāšanā, vannošanā, mainot autiņus, paceļot un noliekot, kā arī ģērbjot mazuli u.c.

   

  Izrunāsim un noskaidrosim, ko mazuļa anatomija mums stāsta par to, kā mazulis vēlētos atrasties uz mūsu rokām. Mazuļa nēsāšanu un aprūpi apskatīsim no dažādiem aspektiem - psihoemocionālajiem, ergonomiskajiem, anatomiskajiem, fizioloģiskajiem, bioloģiskajiem un ķermeņu mijiedarbības aspektiem.


  Ievērojot hendlinga pamatprincipus, mēs, ikdienā ar bērniņu darbojoties, pozitīvi ietekmēsim mazuļa muskuļu tonusu, kustību kvalitāti, prieku pašam par savām kustībām, ķermeņa izjūtas kvalitāti.

  Vebināra vadītāja, izmantojot lelli kā uzskates līdzekli, parādīs praktiskus bērna aprūpes, nēsāšanas un pacelšanas/nolikšanas pamatprincipus, kas noderēs gan mammām, gan tētiem, gan citai tuvai personai no jaundzimušā pirmās dienas līdz četru mēnešu vecumam. 


  Vebināra ilgums: apmēram 1-1,5 stundas.
  Vebināru vada:  Evita Žvagiņa-Jākobsone, sertificēta bērnu nēsāšanas un zīdīšanas konsultante, kinestētiskā hendlinga praktiķe, ManiSlingi idejas autore un Vecāku Izglītības Programmas trenere.

  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10-20 minūtes pirms tās sākuma. Lai piedalītos vebinārā, nav nepieciešamas nekādas papildu aplikācijas - jāseko sniegtajai saitei, jāievada e-pastā norādītā parole, savs vārds. Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  5. augusts plkst. 13.00.
   
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.

  Pieteikties


 4. Pieteikties


  Zīdīšanas konsultantes Sandras Lases nodarbība par zīdīšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Mātes piens ir vispilnvērtīgākā barība bērnam pirmos sešus dzīves mēnešus, un dažu pētījumu rezultāti uzrāda, ka pat visu pirmo dzīves gadu. 

  ​Vebinārā aplūkosim šādas tēmas:

  • Zīdīšanas fizioloģija
  • Sekmīga zīdīšana - pirmie soļi, kā novērst potenciālas problēmas
  • Zīdīšanas režīma nozīme un veidošana
  • Mammas diētas ietekme uz pienu 
  • Zīdīšana un bērna veselība
  • Kolikas: rīcības plāns
  • Piena atslaukšana un uzglabāšana
  • Mammas piens slimības laikā, zāļu lietošana un stress 

   
  Nodarbības ilgums: 2 stundas

  Nodarbību vada: Sandra Lase - Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja, kas saņēmusi vairākus starptautiski atzītus sertifikātus un strādā par zīdīšanas konsultanti jau kopš 2004. gada.

  Tuvākā nodarbība:
  20. augusts plkst. 13.00.

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 5. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par jauno vecāku pasauli un pēcdzemdību periodu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Pirmās minūtes, stundas un dienas pēc mazuļa ienākšanas pasaulē ir īpašas. Dzimšanu ir piedzīvojuši trīs cieši saistīti cilvēki: bērniņš, mamma un tētis. Katrs no viņiem šo brīdi jūt, dzird un redz atšķirīgi. Vebinārā uzzināsim, kā tas varētu būt un kam pievērst uzmanību.

  Pēc dzemdībām un pirmo mirkļu burvības pienāk ikdiena, kurā bēbītis raud, mammas krūtis sāp un nav laika parūpēties par sevi. Kā mammai un tētim sagatavoties laikam pēc bērniņa piedzimšanas? Ko savlaicīgi sarūpēt pēcdzemdību periodam? Ko rakstīt savā pēcdzemdību plānā? 

  Vebināra plāns:

  • Pirmā stunda pēc dzemdībām. Āda – āda kontakts, pirmā zīdīšana;
  • Kas ir pēcdzemdību periods un būtiskākais, kas jaunajiem vecākiem par to ir jāzina;
  • Sievietes emocionālā pašsajūta, kļūstot par mammu;
  • Pēcdzemdību izmaiņas māmiņas ķermenī;
  • Pēcdzemdību skumjas un depresija, kā to pamanīt, padomi partneriem;
  • Pēcdzemdību rituāli, rebozo savilkšanas masāža, pirtīžas;
  • Jautājumi un atbildes.
   
  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums:  2 stundas
  Nodarbības maksa: 11 eiro
   
  Tuvākā nodarbība:
  20. augusts plkst. 18.00.
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
   
  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet).
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
   
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.

  Pieteikties


 6. Pieteikties


  Ārsta Mareka Marčuka nodarbība par bērna drošību un pirmās palīdzības sniegšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Kāda ir bērnam droša mājas vide? 
  Kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu? 
  Kā palīdzēt, ja bērns ir aizrijies vai, ja nepieciešama mākslīgā elpināšana? 
  Kādi ir biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem?

   

  Vebinārā uzzināsi:

  • biežākās traumas jaundzimušajiem un bērniem vecumā līdz septiņu gadu vecumam;
  • traumatisma riski, par kuriem topošie un esošie vecāki nespēj iedomāties;
  • kā iekārtot bērnam droši mājokli;
  • bērna drošība uz ielas;
  • pirmā palīdzība bez medikamentiem zīdainim un bērnam, ja ir:
  •     noticis kritiens no liela augstuma;
  •     apdegums, applaucēšanās;
  •     aizrīšanās;
  •     bezsamaņa vai notikušas citas nelaimes.
   
   
  Nodarbību vada: ārsts Mareks Marčuks
  Nodarbības ilgums: 1.5 līdz 2 stundas
  Nodarbības maksa: 11 eiro
   
   
  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10 minūtes pirms tās sākuma. Vebināra ieraksts pēc lekcijas nav pieejams.

   

  Tuvākās nodarbības:

  12. augusts plkst. 18.00.

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv; 25665515
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 7. Pieteikties


  Dūlas Ingas Babures saruna par gatavošanos dzemdībām ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Nodarbībā pārrunāsim dzemdību norisi un izrunāsim gluži praktiskas detaļas. Attālināti, tomēr kopīgi izmēģināsim dažādus paņēmienus, kas var atvieglot dzemdību sāpes un satraukumu – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības ir veltīta ģimenes dzemdību tēmai, aplūkojot, kā partneris var atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām. 

  Nodarbības plāns:

  • Dzemdību projekts (idejas ko darīt, dzemdībām sākoties),
  • Praktiski padomi, kā novērtēt, kad doties uz stacionāru (ja nav paredzētas mājdzemdības),
  • Vīra vai citas atbalsta personas loma dzemdībās,
  • Idejas mājīgas dzemdību vides radīšanai arī stacionārā,
  • Iespējamās dzemdību pozas,
  • Elpošanas, relaksācijas paņēmieni,
  • Vingrošana pārī, gatavojoties dzemdībām.

  Nodarbību vada: sertificēta dūla Inga Babure
  Nodarbības ilgums: 2h
  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  16. jūlijs plkst. 18.00;
  13. augusts plkst. 18.00.
   
  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības
   

  Pieteikties


 8. Pieteikties


  Ginekoloģes-dzemdību speciālistes Vijas Veisas lekcija par ķeizargrieziena operāciju ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

   

  Lai gan ar ķeizargrieziena operāciju mūsdienās Latvijā saskaras gandrīz katra ceturtā vai piektā sieviete-dzemdētāja, vēl joprojām pastāv dažādi mīti un stereotipi – sākot no indikācijām operācijas veikšanai un beidzot ar iespēju vēlāk piedzīvot dabiskas, fizioloģiskas dzemdības.

  Attālinātajā nodarbībā ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa topošos vecākus iepazīstinās ar ķeizargrieziena operācijas norisi un sniegs ieskatu, kā tai sagatavoties. Ārste izskaidros, kas notiek pēc operācijas ar jauno māmiņu un zīdaini – kā jaundzimušais nokļūst pie mammas, kā iespējams uzsākt zīdīšanu u.tml. Dr. Veisa sniegs arī dažādas rekomendācijas, kā māmiņai parūpēties par sevi pēc ķeizargrieziena operācijas.

  Visbeidzot, lai gan valstī pastāvošās ārkārtas situācijas dēļ vairums stacionāru nepieļauj tēva vai citas atbalsta personas dalību dzemdībās vai ķeizargrieziena operācijā, dr. Veisa izstāstīs, kā tomēr ir iespējams atbalstīt jaunās māmiņas.

   

  Lekciju vada: ginekoloģe-dzemdību speciāliste Vija Veisa
  Lekcijas ilgums: 1-1,5h 
  Lekcijas maksa: 11 eiro

   

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts vai telefona numurs tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10-15 minūtes pirms tās sākuma. Vebinārā var piedalīties, ielogojoties ar e-pasta adresi vai telefona numuru (vērojot vebināru, izmantojot telefonu vai planšeti, ir nepieciešama Google aplikācija Meet). Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:

   

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.


  Pieteikties


 9. Pieteikties


  Lekcija par bērnudārza gaitu uzsākšanu ir apmeklējama tiešsaistē - un arī jautājumus var uzdot attālināti.

  Bērnudārza gaitu uzsākšana var sagādāt emocionālu pārdzīvojumu kā vecākiem, tā atvasei, un tomēr tas ir pilnīgi dabisks un loģisks nākamais solis bērna dzīvē.

  Interaktīvā, attālinātā nodarbībā pirmsskolas pedagoģes vadībā noskaidrosim, kā labāk sagatavoties un kādus paradumus laicīgi ieviest ģimenes ikdienā, lai visiem pārejas periodu padarītu pēc iespējas harmoniskāku un vieglāku. Patiesas sarunas ar bērnu ir ļoti svarīgas, tādēļ uzzināsim, kā ar topošo bērndārznieku pārrunāt gaidāmās pārmaiņas un no kādām frāzēm ieteicams izvairīties.

  Iepazīsimies ar bērnudārza ikdienu un noskaidrosim, kā vecāki var palīdzēt, lai pēc rīta atvadām bērns iestādē justos labi: par kādām praktiskām lietām būtu savlaicīgi jāpadomā, kā ierasties un atvadīties, kā arī – ko sagaidīt vakarā pēc intensīvas dienas pirmsskolas iestādē.

  Kopīgi izrunāsim jautājumus, kurus uzdot bērnudārza vadībai un audzinātājām, lai nodrošinātu veiksmīgu komunikāciju un savstarpēju sadarbību.

  Visbeidzot sagatavosimies potenciāliem šķēršļiem adaptācijas periodā, ņemot vērā dažādu vecumposmu īpatnības, un uzzināsim, kā ar tiem veiksmīgi tikt galā.

  Nodarbību vada: pirmsskolas pedagoģe Ilze Galeniece
  Nodarbības ilgums: 1,5 h
  Nodarbības maksa: 11 eiro

  Pēc rēķina apmaksas Jūsu e-pasts tiks piereģistrēts vebināra viesu sarakstā, un Jūs saņemsiet virtuālu ielūgumu apmeklēt lekciju 10-15 minūtes pirms tās sākuma. Vebināra ieraksts pēc nodarbības nav pieejams.

   
  Tuvākā nodarbība:
  25. augustā plkst. 18.00

  Vairāk informācijas: skola@mammam.lv, 25665515
  *Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv
  *Samaksāto naudu ir iespējams atgūt, atsakoties ne vēlāk kā 24h pirms nodarbības.


  Pieteikties


 10. Pieteikties


  Grūtniecība un bērna sagaidīšana pasaulē visbiežāk ir laimīgs, gaidīts notikums, tomēr gandrīz katra ceturtā sieviete Latvijā ir saskārusies ar spontāno abortu. Tepat, mums līdzās, katru gadu vairāki desmiti mammu savu mazuli zaudē dzemdībās vai īsi pēc tam. Klātesoša, tomēr savā ziņā "tabu" tēma ir arī aborts un ar šo izvēli saistītais emocionālais slogs.

  Zaudējums un bieži vien izmisums rada neaprakstāmu vientulības sajūtu. Sēras var pārņemt visu prātu un ķermeni, radīt apjukumu un dzēst saiti ar realitāti. Emocijas tikpat labi var arī šķietami pazust un pēcāk atkal izpausties pilnīgi citādi un šķietami neizskaidrojami.

  Atbalsta saruna ar psihologu var palīdzēt izprast savas iekšējās sajūtas, rast spēku atvadām, pieņemt zaudējumu un atraisīties no skumjām, lai turpinātu dzīvi pilnvērtīgi.

  Uz vizīti sieviete var doties viena vai arī kopā ar savu partneri.
  Par nākamajām vizītēm pie psiholoģes iespējams vienoties individuāli ar pašu psiholoģi.


  * Ja uz Tev vēlamo nodarbību brīvu vietu vairs nav, tad raksti uz skola@mammam.lv


  Pieteikties


 •  

  VINGROŠANA

  Skolā Mammām un Tētiem praktizē sertificēta fizioterapeite, kas piedāvās vingrošanu gan senioriem, gan topošajām māmiņām un arī māmiņām ar bērniņiem attālinātā veidā - video tiešsaistes vingrošanā!

  Nodarbības notiks slēgtā facebook grupā kopā ar fizioterapeiti un jums atrodoties savā dzīvesvietā.

  Vingrošanas vadīs  sertificēta fizioterapeite Zane Jansone 

  Vingrošanas grafiks

  Pirmdienās:

  11.00 - 12.00 - senioru grupa slēgtā facebook grupā

  12.30 - 13.30 - topošo māmiņu grupa onlainā attālināti-kopīgi ar fizioterapeiti (nepieciešama rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot)

   

  Trešdienās:

  11.00 - 12.00 - senioru grupa slēgtā facebook grupā

  12.30 - 13.30 -  topošo māmiņu grupa onlainā attālināti-kopīgi ar fizioterapeiti (nepieciešama rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot)

   

  Ar abonementu izdevīgāk:

  Senioriem: 1 mēneša abonements 24.00 EUR (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

  Topošajām māmiņām:  20,00 EUR - 4 nodarbības (jāiztērē 4 nedēļu laikā), 36,00 EUR - 8 nodarbības (jāiztērē 8 nedēļu laikā)

  Piesakies abonementam, rakstot uz gudrosievuskola@mammam.lv vai zvanot 25665515


 1. Pieteikties


  Vingrošana palīdz senioriem uzturēt kustības dažādās ķermeņa locītavās, uzlabojās asinsrite pēdās un rokās, tiek uzlabots līdzsvars un koordinācija. Nodarbība paredzēta visiem senioriem, kas vēlas kustēties un vingrot! Nodarbību vada sertificēta fizioterapeite Zane Jansone.

  Nodarbības notiek slēgtā facebook grupā, kur pieeja tiek apstiprināta individuāli.

  Nodarbības ilgums: 60 minūtes
   
  Nodarbības notiek: pirmdienās, trešdienās  plkst. 11.00.  - 12.00
   
  Lai piebiedrotos vingrošanai, jāiegādājas abonements  24,00 EUR (1 mēnesim).
   
  PIETEIKŠANĀS: gudrosievuskola@mammam.lv; 25665515
   

  Pieteikties


 2. Pieteikties


  Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, šī būs lieliska iespēja vingrot mājās slēgtā grupā ar fizioterapeiti klātienē.

  Vingrošanas laikā topošajām māmiņām  tiek nodarbinātas dažādas orgānu sistēmas: kustību - balsta, sirds - asinsvadu, nervu sistēma, elpošānas sistēma u.c. Nodarbības palīdzēs sagatavot grūtnieces dzemdībām un pēcdzemdību periodam. Vingrojot uzlabojas stāja, asinsrite, vielmaiņa, organisma skābekļa apgāde, bērniņam tiek vairāk skābekļa, uzlabojās muskuļu spēks. 

  Svarīgi: uz nodarbību aicinātas māmiņas, sākot no 12. grūtniecības nedēļas, ja ārsts ir atļāvis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm. 
  Nepieciešama: rakstiska ārsta atļauja, ka drīkst vingrot.

   
  Nodarbības ilgums: 60 minūtes
  Nodarbība notiek: pirmdienās, trešdienās plkst. 12.30 - 13.30.
  Nodarbības vada sertificēta fizioterapeite Zane Jansone.
   
  Cena:  6.00 EUR 

  *Ar abonementu lētāk:

  20.00 EUR par 4 reizēm, kas jāiztērē 4 nedēļu laikā

  36.00 EUR par 8 reizēm, kas jāiztērē 8 nedēļu laikā

   
  PIETEIKŠANĀS: gudrosievuskola@mammam.lv; 25665515
   
   

  Pieteikties


 •  

  ATBALSTA GRUPA

  Sajūtas pēc dzemdībām katrai mammai var būt dažādas, un daudzām tas var būt prieks, kas mijas ar lielām skumjām, nogurumu un pat izmisumu. Ne vienai vien māmiņai ir neērti vai kauns citiem par šīm sajūtām stāstīt, tomēr tas nav ceļš uz atrisinājumu. Tāpēc vecāku organizācija rīko atbalsta grupas māmiņām, tās vada sertificēta dūla Inga Babure, dalības maksa - pret ziedojumiem.


 1. Pieteikties


   

  Sajūtas pēc dzemdībām katrai mammai var būt dažādas, un daudzām tas var būt prieks, kas mijas ar lielām skumjām, nogurumu un pat izmisumu. Ne vienai vien māmiņai ir neērti vai kauns citiem par šīm sajūtām stāstīt, tomēr tas nav ceļš uz atrisinājumu. Tāpēc vecāku organizācija rīko atbalsta grupas māmiņām, tās vada sertificēta dūla Inga Babure, dalības maksa - pret ziedojumiem.

   

  Prieki mijas ar izmisumu, nogurums ar laimi un vēl daudz, daudz citu sajūtu. Un mamma nevilšus var sākt justies slikti vai nomākti, jo – man taču ir tik burvīgs bērns, kā gan es varu tā justies! 

   

  ...un tad tas notika! Pēkšņi vairs nesāp, ir atvieglojuma  sajūta un skaļš pirmais kliedziens. “Apsveicu, jums piedzimis bērniņš!”- smaidot saka vecmāte.  Visiem ir tik liels prieks! Taču... sajūtas, ko piedzīvojam pēc bērniņa dzimšanas, ir atšķirīgas - prieki mijas ar izmisumu, nogurums ar laimi un vēl daudz, daudz citu sajūtu. 

  Un mamma nevilšus var sākt justies slikti vai nomākti, jo – man taču ir tik burvīgs bērns, kā gan es varu tā justies! Taču tā var un drīkst justies. 


  Mēs katra pēc dzemdībām jūtamies līdzīgi, taču, kam to stāstīt, ja sajūtas neatbilst ģimenē/sabiedrībā pieņemtajām? Ko par mani padomās, ja es teikšu, ka man ir grūti? – visas var, visas mūsu ģimenes sievietes var, visbiežāk atbild vecākā paaudze. Ko darīt, ja man nepatīk mans bērns, kam stāstīt, ka negribu zīdīt bērnu un vīrs jau kuru nedēļu guļ blakus istabā? Varbūt šie jautājumi ir tavējie, bet var arī būt, ka jautājumi ir citi. 

  Pievienojies atbalsta grupai! Runāsim, dalīsimies, klausīsimies, mācīsimies rūpēties pašas par sevi. Tas nav vienkārši, taču atnāc – kaut vienu reizi. 
  Vari nākt kopā ar mazuli. 

  Dalības maksa: ziedojums. Summas lielumu nosaki pati, ņemot vērā savu šī brīža situāciju.
  Norises vieta: vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv birojs Rīgā, Brīvības ielā 40 (jānāk pagalmā). 
  Ilgums: 2 stundas
  Papildu informācija: tālr. 67217065, e-pasts: fonds@mammamuntetiem.lv
   

  Tuvākie datumi:

  3. jūlijs no plkst. 15.00 - 17.00;

  14. augusts no plkst. 15.00 - 17.00.

   

   

   


  Pieteikties


 •  

  MEDIATORA KONSULTĀCIJA - PALĪDZĪBA KONFLIKTU RISINĀŠANĀ

  Gudro Sievu skola piedāvā Tev jaunu individuālo konsultāciju pie mediatores (konfliktu risināšanas speciālistes) Audras Šaueres! Ikdienā Audra ir redaktore portālā mammamuntetiem.lv, kur lasītāji bieži dalās pieredzē par strīdus situācijām gan ģimenē, gan darbā, gan arī saskarsmē ar līdzcilvēkiem, kas nonākušas strupceļā. Tāpēc viņa ir apguvusi mediatora prasmes, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar šķietami neatrisināmiem konfliktiem un problēmsituācijām.

  Konsultācijas notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās pie tējas vai kafijas krūzes.


 1. Pieteikties


  Konfliktu risināšana pie mediatores Audras Šaueres. Mediācija ir brīvprātīgs process, kurā konfliktējošās puses ar neitrālas trešās personas palīdzību, pašas mēģina atrast konstruktīvu konflikta risinājumu. Vai tiešām strīda pusēm, kuras (vairs) nevar viena ar otru saprātīgi runāt, kuras tikai abpusēji izsaka pārmetumus un izvirza neizpildāmas prasības,  dodoties pie mediatora,  pēkšņi ir jābūt spējīgām pašām atrast konflikta risinājumu? Jā, tas tā tiešām var notikt. Un tas izdodas diezgan labi, jo panākumu rādītāji ir augsti. Apmēram 80% no visiem mediācijas procesiem beidzas veiksmīgi.

   
  Audra Šauere piedāvā vadīt meditācijas procesu:
  • Ģimenes strīdu risināšanā šķiršanās gadījumā;
  • Ja konfliktsituācija ir starp vecākiem un bērnu pusaudža vecumā;
  • Dažādu sadzīvisku strīdu risināšanā.
   
  Konsultācijas ilgums: 1 stunda
  Cena: 20 EUR
  Pieejamais konsultācijas laiks: pēc individuāla pieraksta
  Vairāk informācijas un pieteikšanās: sauere.audra@gmail.com; 22016107
  Vieta: Rīga, Brīvības iela 40 (pagalmā) Gudro Sievu skola

  Pieteikties


Iesaki tematu!

Iesaki savu tematu
semināram šeit:
 

Kontakti

Adrese: SIA „Mammām un tētiem”, Brīvības iela 40-16, Rīga, LV-1050

Tālr.: 25665515, 67217065

E-pasts: skola@mammam.lv

Atbalstītāji:

LAPAS KARTE