Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv

Vispirms radās ģimenes portāls www.mammamuntetiem.lv, taču, esot aktīvā komunikācijā ar saviem lasītājiem un apzinot Latvijas vecāku problēmas, portāla komanda sāka īstenot mazākas un lielākas sociālas aktivitātes, sabiedrības domas veidošanas kampaņas un pasākumus. Līdz nu esam izauguši par Latvijas vecāku organizāciju, kas ir atzīta par sociālo uzņēmēju.
Mums rūp, lai Latvija būtu ģimenei un bērniem draudzīga. Mūsu mērķi ir vecāku izglītošana, ģimenes vērtību stiprināšana, rūpes par bērnu drošību un bērnu intelektuālās attīstības veicināšana.
Ģimenes portālu Mammamuntetiem.lv mēnesī apmeklē vidēji 210 000 unikālo lietotāju Latvijā (Gemius.lv dati), no tiem aptuveni 80% ir sieviešu un 20% vīriešu. Vidējā lasītāja profils: sieviete, 34 gadi, audzina 1-2 bērnus, dzīvo pilsētā. Aptuveni 70% lietotāju portālu lasa, izmantojot mobilās ierīces. Visvairāk esam iecienīti Rīgā, Madonā, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā.

Mūsu komanda

Inga Akmentiņa-Smildziņa
organizācijas vadītāja

inga@mammam.lv

Linda Erdmane-Ozoliņa
vadītājas vietniece

linda@mammam.lv

Marta Balode
sabiedrisko attiecību speciāliste

marta@mammam.lv

Signe Paegle
biroja vadītāja

signe@mammam.lv

Līga Brūvere
redaktore

liga@mammam.lv

Gunita Krilova
redaktore

gunita@mammam.lv

Sigita Āboltiņa
redaktore

sigita@mammam.lv

Artūrs Ķipsts
foto un video mākslinieks

arturs@tetiem.lv

Agnese Gabrāne
sociālo tīklu projektu vadītāja

agnese@mammam.lv

Rita Anopa
radošo projektu vadītāja

rita@mammam.lv

Mārtiņš Bormanis
IT

admin@mammamuntetiem.lv

Linda Rozenšteina
māksliniece

redakcija@mammam.lv

Gunita Arnava
valodas redaktore

redakcija@mammam.lv

Sandra Lase
zīdīšanas konsultante, nodarbību vadītāja

skola@mammam.lv

Inga Babure
dūla, nodarbību vadītāja

skola@mammam.lv

Baiba Trifanova
vecmāte, nodarbību vadītāja

skola@mammam.lv

Inese Kiina
grāmatvede

ineseikk@inbox.lv

Elīna Kolāte
vides eksperte

redakcija@mammam.lv

Mareks Marčuks
ārsts, nodarbību vadītājs

skola@mammam.lv

Žanna Kresso
maketētāja

redakcija@mammam.lv

Kontakti

Adrese: SIA Mammām un tētiem, Brīvības iela 40-16, Rīga, LV-1050

Redakcija: 67217065, e-pasts redakcija@mammam.lv

Reklāmas un mārketinga jautājumi: 26466250 reklama@mammam.lv

Nodibinājums “Fonds Mammām un Tētiem”: fonds@mammamuntetiem.lv

Raksti: Savu pieredzi un rakstus sūti uz raksti@mammam.lv

Par kļūdu ziņojumiem raksti šeit

Rekvizīti:
SIA "Mammām un tētiem"
Reģistrācijas numurs 40103209211
PVN maksātāja numurs LV 40103209211
Juridiskā adrese: Brīvības 40-16, Rīga, LV 1050
LV64HABA0551024033913
AS Swedbank
HABALV22
LV83PARX0019210690001
AS Citadele banka
PARXLV22

Ziedojumiem organizācijas atbalstam:
Fonds Mammām un tētiem
Reģistrācijas numurs 50008180331
Juridiskā adrese: Brīvības 40-16, Rīga, LV 1050
LV46HABA0551031065864
AS Swedbank
HABALV22

Mūsu lielākie darbi un sadarbības partneri

Eiropas Sociālā fonda projekts
"Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai"

Projekta mērķis ir:
noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.


GUDRO SIEVU SKOLA

Mammamuntetiem.lv interešu izglītības centrs pieaugušajiem, kur notiek dažādas nodarbības un semināri par vecākiem interesējošām tēmām. Kvalificētu speciālistu vadībā topošie vecāki apgūst prasmes, kas noderēs gaidību laikā un dzemdībās, jaunie vecāki uzzina svarīgāko par bērna aprūpi, zīdīšanu, drošību un traumatisma mazināšanu. Gudro sievu skolā notiek arī vingrošanas nodarbības, ko vada sertificēta fizioterapeite. Nodarbības paredzētas topošajām māmiņām, pieaugušajiem, vecākiem ar mazuļiem un arī senioriem. Regulāri rīkojam dažādas bezmaksas nodarbības. Vairāk uzzini www.gudrosievuskola.lv.


TĒVA DIENA

Tēva diena Latvijā ir oficiāli atzīti svētki, ko atzīmē septembra otrajā svētdienā, un kopš 2013. gada, godinot tēvus un Tēva dienu, Rīgā rīkojam gājienu un vērienīgu festivālu. Tēva dienas ietvaros esam izdevuši pirmo oriģināldzejoļu krājumu “Tētis”. Kopš 2014. gada sadarbībā ar “Latvijas Pastu” iedzīvotājiem ir iespēja bez maksas nosūtīt pastkarti tētim. Tēva dienas svinēšanā iesaistām arī bērnudārzus, rīkojot Vislatvijas Tēva dienas konkursu. Vairāk uzzini www.tevadiena.lv.


ZELTA RITMI

Festivāls “Zelta ritmi” ir Latvijā unikāls pasākums senioriem, kas kopš 2016. gada notiek katra jūnija otrajā nedēļā Rīgā. Festivāla mērķis ir iedvesmot dzīvot skaisti un jēgpilni, neatkarīgi no vecuma, tāpēc festivāla ietvaros notiek profesionāļu vadītas iedvesmas lekcijas, vingrošanas un mākslas meistarklases, koncerts, kā arī radošo senioru darinājumu “Zelta tirgus”. Vairāk uzzini www.zeltaritmi.lv.


ŽURNĀLS “Mammām un Tētiem”

Bezmaksas žurnāls “Mammām un Tētiem” ir izglītojošs un informatīvs izdevums topošajiem un jaunajiem vecākiem, kas kopš 2014. gada iznāk četras reizes gadā. Žurnāls bez maksas pieejams ārstu praksēs, dzemdniecības iestādēs un pirmsdzemdību kursu norises vietās visā Latvijā. Žurnāls ir pirmais solis, lai Latvijā ieviestu vecāku izglītošanas programmu, kuras ietvaros vecāki secīgi un regulāri saņems izglītojošu informāciju par bērna attīstību un audzināšanu, atbilstoši ģimenē esošo bērnu vecumam. Vairāk uzzini www.mammamuntetiem.lv/zurnals


NECEL ROKU!

Necel roku! - tā ir viena no Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv rīkotajām sabiedrības domas veidošanas kampaņām. “Necel roku!” mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību bērnu audzināšanas jautājumiem un tam, ka bērnus var un vajag disciplinēt bez vardarbīgām metodēm. Kampaņas īstenošanā iesaistījās atzīti jomas speciālisti un sabiedrībā zināmi vecāki.


RIMI BĒRNIEM

Rimi Bērniem. Esam lepni, ka mums kā ģimenes jautājumu eksperiem ir uzticēts veidot saturu programmai Latvijas bērnu priekam un veselībai Rimiberniem.lv. Mūsu uzdevums ir veidot iedvesmojošus un praktiskām idejām piesātinātus rakstus, video un fotopadomus par bērnu audzināšanu, veselīga uztura izvēli, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Skaties www.rimiberniem.lv.


LAIMIGAMGIMENEM.LV

Laimigamgimenem.lv. “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” radīta ar mērķi veicināt Latvijas iedzīvotāju laimes sajūtu, jo iniciatīvas radītāji tic, ka labklājību nosaka nevis banknotes vai dzīves greznība, bet gan tas, cik laimīgi mēs jūtamies. Iniciatīvas vietnei mēs, Mammamuntetiem.lv izstrādājam saturu - materiālus, kas iedvesmo radīt jaunas ģimenes tradīcijas un veidot ciešākas attiecības visu ģimenes locekļu starpā. Vairāk uzzini www.laimigamgimenem.lv.


GODAGIMENE.LV

Godagimene.lv ir specializēta vietne daudzbērnu ģimenēm, īpaši tām, kuras ir saņēmušas atlaižu karti “3+ Ģimenes karte”. Mammamuntetiem.lv ir uzvarējis konkursā par satura veidošanu vietnē www.godagimene.lv un vietnes sociālo tīklu komunikācijai Facebook.com. Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm. Šīs kartes īpašniekiem ir iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.


Portāla rakstu citēšanas gadījumā atsauce obligāta. Pārpublicēšanai nepieciešama rakstiska atļauja.