FEBRUĀRA nodarbību grafiks. Kursi jaunajiem un topošajiem vecākiem!

Gudro Sievu skola izveidojusi FEBRUĀRA nodarbību grafiku. Kursos pie zinošiem speciālistiem būs iespēja mācīties par veselīgu grūtniecības norisi, gaidību un dzemdību procesu. Tāpat ikvienam iespēja apmeklēt vingrošanas nodarbības pie sertificēta fizioterapeita!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tiekamies Gudro Sievu skolā, kur iespēja apgūt dažādas vērtīgas gudrības

Izvēlies sev piemērotāko un piesakies! 

 

Tuvākā nodarbība:  19. februāris plkst. 18.00.

Gaidot bērniņu mainās visa sievietes pasaule- viņas ķermenis, attiecības ar apkārtējiem un arī pasaules attieksme pret topošo māmiņu. Palīdzēt saprast, spert kopā soli pa solim, nesteidzinot, lēnām virzīties pa gaidību ceļu uz dzemdību upi, palīdzēt šai upē iekāpt, un atgriezties.

 

Tuvākā  nodarbība: 20. februāris plkst. 18.00.

Pirmās minūtes, stundas un dienas pēc bērniņa dzimšanas ir īpašas. Īpašas ar savu neatkārtojamību, tāds laiks nekad vairs nebūs.
Dzimšanu ir piedzīvojuši trīs saistīti cilvēki: bērniņš, mamma un tētis. Katrs no viņiem šo brīdi jūt, dzird un redz atšķirīgi. Nodarbībā dūla Inga Liepa-Babure stāstīs,  kā tas varētu būt un kam pievērst uzmanību.
Pēc dzemdībām un pirmo mirkļu burvības pienāk ikdiena, kurā bēbītis raud,  krūtis sāp un nav laika parūpēties par sevi.
Kā mammai un tētim sagatavoties laikam pēc bērniņa piedzimšanas? Ko savlaicīgi sarūpēt pēcdzemdību periodam? Ko rakstīt savā pēcdzemdību plānā?

 

Tuvākās nodarbības: 17. februāris un 24. februāris plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par bērniņa sagaidīšanu. Kā dzemdībās jūtas mazulis? Pirmās stundas pēc dzemdībām. Jaundzimušā aprūpe. Krūts piena nozīme. Iespējamās problēmas, uzsākot krūts ēdināšanu. Hendligs (kā pareizi turēt, celt mazulīti). Jaundzimušā drošība. Par bērniņa aprūpi ir jāzina arī tētim, tāpēc ņemam līdzi tētus.


Nodarbība "Jaundzimušā aprūpe un ievads hendlingā" noderīga arī topošajiem tētiem

 

Tuvākās nodarbības: 13. februāris un 27. februāris plkst. 18.00.

Nodarbībā rādīs, skaidros un mācīs gatavoties dzemdībām no praktiskās puses. Mācīsies dažādus praktiskus vingrinājumus, kas ir palīdzoši dzemdību sāpju pārvarēšanā – pareizu elpošanu, relaksācijas paņēmienus, iespējamās dzemdību pozas u.c. Daļa nodarbības tiks veltīta tematam – kā partneris var palīdzēt un atbalstīt māmiņu dzemdību laikā un gatavojoties tām.
 

Tuvākās nodarbības: 11. februāris un 25. februāris plkst. 18.00.

Uzzināsi visu par dzemdību (arī ķeizargrieziena) norisi. Kā izvēlēties dzemdību vietu? Ko nozīmē dabiskas dzemdības? Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kas jāņem līdzi uz dzemdībām? Dzemdību pozas izvēle. Pareiza elpošana. Tēva loma dzemdībās (arī, ja tētis nevēlas/nevar piedalīties) un pēcdzemdību periodā. Ja paredzētas ģimenes dzemdības, jāierodas kā māmiņai, tā arī tētim.

 

​Ja nevari saprast kā izvēlēties dzemdību vietu un ko likt dzemdību somā, noderīgo info uzzināsi nodarbībā "Mammas un tēta sagatavošana dzemdībām. Teorijas daļa"

 

Tuvākās nodarbības: 18. februāris plkst. 18.00.

Reklāma
Reklāma

Kāda ir bērnam droša mājas vide, kā pareizi iekārtot zīdaiņa guļvietu, kā palīdzēt, ja bērns ir aizrijies vai, ja nepieciešama mākslīgā elpināšana, kādi ir biežākie traumatisma riska faktori bērniem vecumā līdz septiņiem gadiem.

  • Zīdīšanas nodarbība - vada Latvijas Zīdīšanas veicināšanas konsultantu asociācijas valdes priekšsēdētāja Sandra Lase

Tuvākās nodarbības: 18. februāris plkst. 11:00

Mātes piens ir vispilnvērtīgākā barība bērnam pirmos sešus dzīves mēnešus, dažu pētījumu rezultāti uzrāda, ka pat visu pirmo dzīves gadu. Tāpēc topošos un jaunos vecākus Mammamuntetiem.lv  sadarbībā ar Zidit.lv aicina apmeklēt izglītojošo nodarbības par zīdīšanu.

* Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no autiņbiksīšu zīmola "Happy"! "Happy" piedāvā Premium kvalitātes higiēnas preces bēniem. Ar maigām rūpēm par Jūsu mazuļa labsajūtu katrā dzīves posmā.

* Katram nodarbību apmeklētājam īpaša dāvana no  zīmola "Marialine.lv"! "Marialine.lv" ir produktu līnija, kas piedāvā dažādus produktus no bērna plānošanas līdz mazuļa piedzimšanai.

 

JAUNUMS:

Беременность, роды и появление ребенка в семье – это перемены, которые проживает вся семья. В рамках занятия сертифицированная доула и консультант психологии Инга Бабуре в легкой и захватывающей форме расскажет о том, как проходят роды – какие бывают фазы, какие позы лучше всего подходят, что можно делать и чего не стоит, как помочь себе при схватках. 

Занятие поможет подготовить к важному событию как физически, так и эмоционально. Приглашаем также отцов – будет информация о том, как партнер может поддержать женщину во время родов.

Ближайшее занятие:

17 февраля в 18.00  

 

  • ATBALSTA GRUPA - jaunajām māmiņām pēc dzemdībām, vada sertificēta dūla un psiholoģijas konsultante Inga Babure, dalības maksa - pret ziedojumiem.

Sajūtas pēc dzemdībām katrai mammai var būt dažādas, un daudzām tas var būt prieks, kas mijas ar lielām skumjām, nogurumu un pat izmisumu. Ne vienai vien māmiņai ir neērti vai kauns citiem par šīm sajūtām stāstīt, tomēr tas nav ceļš uz atrisinājumu. Tāpēc vecāku organizācija rīko atbalsta grupas māmiņām.

Tuvākās nodarbības:  14. februāris un 28. februāris plkst. 15:00 ziedojumi

 

JAUNUMS:

Vingrošanas grupu nodarbības:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

 

Ko vēl Tu varētu paveikt, kamēr māju tīra iRobots? Piemēram, mācīties Gudro Sievu skolā!