Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 2.8/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv regulāri izdod dažāda satura grāmatas un žurnālus, kas saņemami bez maksas. Ja neesi paguvis tikt pie grāmatām un žurnāliem taustāmā formātā, lejupielādē tos bez maksas!

Gribu būt tētis

Grāmata ”Gribu būt tētis” ir saņemama bez maksas un tā paredzēta topošajiem un jaunajiem tētiem. Grāmata izdota Roche Akadēmijas sociālās atbildības projekta „Izglābsim 100 bērnus” ietvaros. Grāmatas līdzautors ir Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv. Par izdevuma saņemšanu interesējies, rakstot uz Mammamuntetiem.lv - fonds@mammamuntetiem.lv. Grāmatā stāstīts par topošā tēta veselību, par to, kā grūtniecības laikā mainās māmiņas ķermenis un kā mammas vēderā aug un attīstās bērniņš, par to, kā tētim gatavoties dalībai dzemdībās un daudz citu vērtīgu lietu.

lejuplādēt PDF formātā

Dzejoļu krājums "Tētis"

Sirsnīgi, patiesi, skaudri, mīļi... Dzejoļi tētim. Dzejoļi par tēti.
Ģimeņu organizācija www.mammamuntetiem.lv un nodibinājums "Fonds Mammām un Tētiem" par godu Tēva dienai ir izdevis dzejoļu krājumu "Tētis", kurā apkopoti vairāk nekā 40 dzejnieku un citu radošu cilvēku jaunradīti dzejoļi tētiem un par tētiem. Krājums ir lasāms publiskajās bibliotēkās visā Latvijā, kā arī lejupielādējams portālā www.mammamuntetiem.lv.
Grāmatas izdošanu atbalstījusi papīrfabrika "Līgatne", tipogrāfija "Dardedze" un Rīgas domes Labklājības departaments.

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mana Latvija"

Izzinoša un izglītojoša krāsojamā grāmatiņa, kurā mazais interesents uzzinās daudzveidīgus faktus par Latviju, piemēram, ka Latvijā dzīvo četras reizes mazāk iedzīvotāju, nekā Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, ka Latvijas mežos mīt 100 reižu vairāk vilku nekā kaimiņvalstī Igaunijā u.c. Grāmatas izdošanu atbalstījusi lidosta "Rīga".

lejuplādēt PDF formātā

Dzejoļu krājums "Alfabēta un ciparu skaitāmpantiņi"

"Alfabēta un ciparu skaitāmpantiņi" ir neredzīgās dzejnieces Laimas Locānes pirmā grāmata, kas īpaši noderīga pirmsskolas vecuma bērniem – alfabēta un ciparu apgūšanai. Atraktīvo zīmējumu autors ir mākslinieks Dāvis Nore. Dzejnieces sapni par savu grāmatiņu un grāmatas izdošanu atbalstījusi bijusī iekšlietu ministre Linda Abu Meri un nodibinājums “Fonds Mammām un Tētiem”. Grāmata “Alfabētu un ciparu skaitāmpantiņi” ir lasāma publiskajās bibliotēkās visā Latvijā.

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata ar angļu valodas alfabētu

Mūsdienu izglītība nav iedomājama bez svešvalodas apgūšanas! Tāpēc ģimenes portāls mammamuntetiem.lv kopā ar valodu centru "Berlitz" izdevis krāsojamo angļu valodas alfabētu. Lai lielāks prieks mācīties!

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mazo pavāriņu rokasgrāmata"

Grāmatā iekļautas 10 vienkāršas veselīgu ēdienu receptes, ar ko mazie pavāri lieliski tiks galā! Receptes ilustrētas ar mākslinieka Jāņa Beķera zīmējumiem. Ierādiet savai atvasītei, ka mājās un ar mīlestību gatavots ēdiens ir labākais uzturs. Ģimenes portāla mammamuntetiem.lv krāsojamās grāmatas izdošanu atbalstījis "Dan Sukker".

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mana ģimene un es"

Grāmata pašiem mazākajiem – mākslinieka Jāņa Beķera zīmējumi ir bērniem viegli uztverami. Ja mazais grāmatiņu krāsos kopā ar vecākiem, daudz jo daudz kopīgi pārrunāt, kas ir ģimene un kādas ir jūsu ģimenes vērtības.

lejuplādēt PDF formātā

 

LAPAS KARTE