Kas izraisa bakteriālo vaginozi un kā infekciju ārstēt?

Bakteriālā vaginoze ir bieži sastopama maksts infekcija. GYNOLACTA vaginālās tabletes satur pienskābi, un ir klīniski pierādīts, ka tā efektīvi ārstē bakteriālās vaginozes simptomus, atjaunojot maksts dabisko pH līmeni un maksts mikrofloru.
Galvenie ar bakteriālu vaginozi saistītie simptomi ir nepatīkams zivju aromāts, pastiprināti izdalījumi no maksts un diskomforta sajūta makstī.

FOTO: Shutterstock.com

Galvenie ar bakteriālu vaginozi saistītie simptomi ir nepatīkams zivju aromāts, pastiprināti izdalījumi no maksts un diskomforta sajūta makstī.

Kas ir bakteriālā vaginoze?

Bakteriālā vaginoze ir bieži sastopama maksts infekcija. Normālos apstākļos makstī dabiski dzīvo dažādu veidu baktērijas; visvairāk ir pienskābes baktēriju, ko sauc par laktobaktērijām (Lactobacillus). Pienskābes baktērijas ražo vidi paskābinošo pienskābi, uztur normāli zemu pH līmeni makstī un pasargā to pret infekcijām. Šādā zema pH līmeņa vidē nevēlamu bakteriālu mikroorganismu augšana parasti tiek kavēta.

 

Ja pienskābes baktēriju skaits samazinās un pH līmenis paaugstinās, normālais stāvoklis mainās, izraisot “slikto” baktēriju augšanu. Medicīniski šādu stāvokli sauc par bakteriālo vaginozi. 

Galvenie ar bakteriālu vaginozi saistītie simptomi ir nepatīkams zivju aromāts, pastiprināti izdalījumi no maksts un diskomforta sajūta makstī.

 

Kas izraisa bakteriālo vaginozi?

Faktori, kas maina maksts vidi un var izraisīt bakteriālo vaginozi, ir, piemēram, ilgstošas ​​menstruācijas, bieža maksts skalošana, kontracepcijas līdzekļi, zāles, kas paredzētas lietošanai makstī, dzimumdzīve un stress. Maksts vides līdzsvaru var ietekmēt arī antibiotiku un intrauterīnu ierīču, ko parasti sauc par spirālēm, lietošana.

 

Kā palīdz GYNOLACTA vaginālās tabletes?

GYNOLACTA vaginālās tabletes satur pienskābi, un ir klīniski pierādīts, ka tā efektīvi ārstē bakteriālās vaginozes simptomus, atjaunojot maksts dabisko pH līmeni un maksts mikrofloru.

 

 

GYNOLACTA bakteriālās vaginozes simptomus ārstē dabiskā veidā.

GYNOLACTA satur pienskābi, kas atjauno maksts normālo pH līmeni un tādējādi efektīvi neitralizē nepatīkamo aromātu.

 

Rūpīgi sekojiet līdzi lietošanas instrukcijai:
 

  • Bakteriālās vaginozes ārstēšana. Katru vakaru, 7 dienas ar pirkstiem dziļi makstī jāievieto 1 vaginālā tablete.
  • Bakteriālās vaginozes profilakse. Katru vakaru, 2–3 dienas ar pirkstiem dziļi makstī jāievieto 1 vaginālā tablete.
  • Gynolacta var lietot jebkurā vecumā un jebkurā laikā (arī menstruācijas laikā). Produktu var lietot bērna zīdīšanas laikā.
  • Grūtniecēm, pirms produkta lietošanas, ieteicams konsultēties ar ārstu.

 

1 vaginālā tablete satur: 

Pienskābe 50 mg

Pārējās sastāvdaļas ir laktoze, kalcija laktāts, talks, magnija stearāts, hidroksipropilmetilceluloze

Iepakojums:
8 vaginālās tabletes

 

Ražots Somijā. Gynolacta ir CE marķēta medicīnas ierīce.

 

Reklāmdevējs Vitabalans.

Saistītie raksti