Gardas Lieldienas "Lidl" stilā – no saldumiem līdz steikam

Pavisam drīz būs klāt priecīgie un krāsainie pavasara svētki – Lieldienas! Gan lielie, gan mazie šos svētkus gaida ar nepacietību, jo tie ļauj visai ģimenei mesties fantāzijas pilnās olu krāsošanas aktivitātēs, sacensties Lieldienu tradīcijās un spēlēs, kā arī kopā baudīt gardu maltīti.
Esiet gatavi skaistām un gardām Lieldienām!

FOTO: Shutterstock.com

Esiet gatavi skaistām un gardām Lieldienām!

Lai varētu laikus sagatavoties un ar pilnu jaudu izbaudīt šos krāsainos pavasara svētkus, “Lidl” atradīsiet visu nepieciešamo – dažādas olas vārīšanai un krāsas olu rotāšanai, šokolādes olas un zaķus, kā arī gardus un neparastus pamatēdienus, kas atsvaidzinās ģimenes svētku pusdienas. 
 

Lielākā daļa “Lidl” šokolādes produktu ir atzīmētas ar “Fairtrade” vai “Rainforest Alliance” marķējumiem. 

 

Starptautiskā godīgas tirdzniecības sertifikācijas zīme “Fairtrade” apliecina to, ka produkta izejvielu audzētāji (piemēram, kafijas vai kakao pupiņu) un produkta ražotāji jaunattīstības valstīs ne tikai saņem godīgu atlīdzību par savu darbu, bet arī papildu finansējumu savas lauku saimniecības un kopienas attīstībai. 

 

 

 

Savukārt “Rainforest Alliance” marķējums tiek piešķirts produktiem, kuri pilnībā vai daļēji nāk no “Rainforest Alliance” sertificētiem lauksaimniecības uzņēmumiem un atbilst ilgtspējīgas lauksaimniecības standarta stingrajiem noteikumiem: 

tie aizsargā un saglabā dzīvnieku un augu valsti, kā arī rūpējas par augsnes un ūdeņu ilgtspēju.

 

 

Šokolādes olas un citi gardumi 

Plašā “Lidl” svētku zīmola “Favorina” saldumu izvēle sniedz iespēju ikvienam izjust savu īpašo garšas piedzīvojumu. Ja zaķim ir jāslēpj šokolādes olas pagalmā vai mājās, tad ļoti laba izvēle ir dažāda veida mazās šokolādes olas ar pildījumu. 

 

Tāpat mazajiem svinētājiem garšos lielās šokolādes olas ar pildījumu, kas sakāpušas parastajām olām līdzīgos kartona iepakojumos. 

 

Savukārt lielāku svinētāju garšas kārpiņas iepriecinās “Lidl” slavenie un īpaši gardie sviesta cepumi, pēc kuriem roka ģimenisku sarunu vai spēļu laikā pastiepjas gluži neviļus.

Reklāma
Reklāma

Nav aizmirsti arī tumšās šokolādes un marcipāna cienītāji – abas garšas apvienojas marcipānā ar tumšās šokolādes glazūru.

 

Zaķu uzbrukums

Un kas gan būtu Lieldienas bez zaķiem, kas vienu reizi gadā, tieši šajos svētkos, sāk uzvesties pavisam neprasti – dēt olas, nest tās grozos un slēpt visdīvainākajās vietās! Un arī paši zaķi ir gardi – veidoti no šokolādes un citiem gardumiem, tie gluži prasās nokļūt uz kārā zoba.

Zaķi pat ir ieslēpušies konfektēs!

 

Olu krāsošana – atrakcija lieliem un maziem

Košām Lieldienām vajadzēs visdažādākās olu krāsas – gan matētas, gan ar pērļu mirdzumu, gan ar uzlīmēm. 

 

Gardumi uz svētku galda

“Lidl” atradīsi visu nepieciešamo nevainojamai Lieldienu ēdienkartei – interesantus gaļas un jūras velšu produktu piedāvājumus. Šajās Lieldienās nobaudiet strausa vai ķengura steiku, 21 dienu briedinātu steiku, Argentīnas sarkanās garneles, jūras velšu maisījumu vai ķemmīšgliemenes vīna mērcē. 

 

 

Mērču uznāciens 

Gan pamatēdienu, gan uzkodas vienmēr labi papildina dažādas mērces. “Favorina” dažādās mērcītes apmierinās katra gardēža prasības – tās ir tik dažādas un tik gardas, no tapenādes līdz pikantai uzkodu mērcei vai dažādu mērču izlasei.

Saistītie raksti