Labklājības ministrija apņēmusies no nākamā gada jaundzimušajiem dāvināt pūriņus

Neatkarīgi no ģimenes ienākumiem pirmās nepieciešamības preču komplektus vairākās valstīs jau saņem pilnīgi visas jaunās māmiņas, Latvijā tās jāsagādā pašiem vai jālūdz palīdzība, ja māmiņai tam nav līdzekļu. Labklājības ministrija apņēmusies no nākamā gada pūriņus jaundzimušajiem dāvāt arī pie mums, Latvijā.
Labklājības ministrija apņēmusies no nākamā gada pūriņus jaundzimušajiem dāvāt arī pie mums, Latvijā. Foto: Marcel Fagin

FOTO: Unsplash.com

Labklājības ministrija apņēmusies no nākamā gada pūriņus jaundzimušajiem dāvāt arī pie mums, Latvijā. Foto: Marcel Fagin

Kāda māmiņa mikroblogošanas vietnē ''Twitter'' raksta – Skotijā pūriņu, bērnam piedzimstot, saņem katra mamma. Neatkarīgi no ģimenes ienākumiem. Iekšā ir matracis, drēbītes, zeķītes, higiēnas preces un vēl daudz citu lietu.

"Es esmu uzdevis ministrijai gatavot šo priekšlikumu ar domu, ka mēs to ieliekam nākamā gada budžetā. Tā ir jauna izdevumu ailīte šim pasākumam, "

pauž labklājības ministrs Gatis Eglītis (Jaunā konservatīvā partija).

"Labā ziņa, ka mēs varam mācīties no citām valstīm. Piemēram, Somijā šis pasākums notiek jau vairākas desmitgades. Mēs varam mācīties no viņiem, kādam ir jābūt šim salikumam, saturam, kādām ir jābūt iepirkumu procedūrām," akcentē Eglītis.

Reklāma
Reklāma

Saistītie raksti