Tu esi mans īstais, vai es - tev?

Dzēsts lietotājs

Lasu Tavu rakstu un liekas, ka to esmu rakstījusi es! Tikai es zinu, ka viņš tiešām ir īstais, jo to jūt un saprot mana sirds. Un tikai sirds ir tā ,kas pasaka priekšā, izlemj un dod pareizo padomu! Īstā mīlestība ir tā lieta, ko nevar sajaukt ar citām jūtām! Un par savu īsto un lielo mīlestību ir jācīnās ar visu iespējamo un arī neiespējamo! Es to darīšu un arī Tev iesaku nepadoties!

Dzēsts lietotājs

pati esmu patreiz tādā situācijā, reizēm piekūstu, ka tikai es redzu rozā, bet ar sirdi jūtu ka ne velti viss..un pienāks tā diena, kad redzēšu viņa acīs to ko gaidu....novēlu tev izturību un nepazaudēt mīlestību!

Dzēsts lietotājs

Pilnībā jāpiekrīt Sandras rakstītajam, jo ar mani ir ļoti līdzīgi. Veiksmi visiem ar savām otrajām pusītēm! ;)

Dzēsts lietotājs

Arī es esmu iemīlējusies-tikai zinu bezcerīgi.Kopā bijām tikai vienu reizīti un citas zinu nebūs(viņš ir no citas dimensijas,citas pasaules),bet tās sajūtas kas mani toreiz apņēma es nekad neaizmirsīšu.Mīlēt-tā ir dievīga sajūta..

Dzēsts lietotājs

Jā, netīšām uzskrēju šim rakstam... Es lasīju un domāju- vai tad es tiešām esmu ko tādu rakstījusi? tikai raksta beigās sapratu- nē, tie nav mani vārdi.. Es mīlu kādu, vairāk par visu pasaulē.. Es zinu- arī viņš mīl mani, bet tāpat šīm attiecībām nav nākotnes- nav un nebūs.. Varbūt mēs vienkārši esam par jaunu, lai redzētu izeju no problēmām, kas mūs skar... Jā, mīlēt ir skaisti, arī apzināties, ka kāds mīl ir brīnišķīgi, bet tas, ka par spīti visam, tam nav nākotnes vienkārši saplosa sirdi :(

Dzēsts lietotājs

Lasot šos visus komentārus, man rodas iespaids, ka esat vienkārši iemīlējušās kādā, kuram pret jums nav nekādu jūtu, tā vienkārši akli, un tad ar tām rozā brillēm jūms liekas, ka viņš ir tas īstais u.tt., bet tādi īstie būs vēl daudz, un konkrētajam eksemplāram jūs visticamāk esat pie vienas vietas (piedodiet) tas no pieredzes. Un nevajag jaukt iemīlēšanos ar mīlestību, tās ir 2 dažādas lietas. "Es zinu, arī viņš mani mīl" - kur tad ir problēma, ka neesat kopā, ja jau abi mīl viens otru, tad maz, kas var stāvēt ceļā.. Vienkārši sievietēm patīk no mušas izpūst ziloni - 1 acu skatiens vai smaids viņu virzienā un viņām jau liekas, ka ir iemīlējušās un zin, ka viņš arī mīl :D

Kategorijas