Bērna muskuļu koordinācijas attīstībai - darbošanās ar knaģiem 1

 09. decembris 2016 10:15 Rotaļa

Šī ir viena no vienkāršākajām darbībām, ko veicot var attīstīt bērna muskuļu koordināciju. Līdzko bērns iemācījies apieties ar parastiem veļas knaģiem, viņš var darboties ar mazākiem vai spēļu knaģīšiem. Ja tikko esi iegādājusies veļas knaģus, kādu laiku tos palieto, lai atsperes nav tik stingras.Foto: Shutterstock.com


Rakstu sērija par bērna audzināšanu un radošām rotaļām tapusi sadarbībā ar jauno un attīstošo LEGO® klucīšu ražotāju LEGO GROUP

 

Vajadzīgās lietas
Ar veļas knaģiem pildīts groziņš.

1.    Ņem knaģus no groziņa un pa vienam spraud tos ap groziņa malu.
2.    Parādi bērnam, kā knaģi atver un aizver, lai viņš skaidri redz, ka knaģim jābūt vaļā, tikai tad to var piestiprināt vai noņemt.
3.    Kad esi piespraudusi kādus piecus knaģus, dod groziņu bērnam, lai viņš turpina.
4.    Kad uzdevums ir pabeigts, parādi bērnam, kā knaģus var noņemt. Tad tie ir saliekami atpakaļ groziņā.

Pamēģini
Nākamo reizi, kad izžausi veļu, aicini bērnu izkārt mazākās drēbītes.

Uzmanību!
Izskaidro bērnam, ka veļas knaģi nav rotaļlieta un tajos nevajadzētu iespiest pirkstiņus, jo var būt sāpīgi.


Autore: Maja Pitamaka. Es to protu. Spēles, zināšanas un ierosmes bērniem no diviem līdz pieciem gadiem pēc Marijas Montesori pedagoģijas principiem. R.: Valters un Rapa, 2008.

 


  

LEGO grupa ir apņēmības pilna bērniem sniegt drošu un lielisku spēlēšanās pieredzi, ticot, ka radītais produkts palīdz radīt pozitīvu atmosfēru bērnu un vecāku dzīvēs, jo spēlēšanās ar lielākā izmēra DUPLO vai LEGO klucīšiem, palīdz mazajiem stimulēt tādas nozīmīgas dzīves prasmes, kā problēmu risināšanu, koncentrēšanos, radošumu un iztēli, pozitīvā mācību vidē. Vietnē www.lego.com ir vairāk informācijas par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem. Vietnē ir arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas