Gāžam kokus! Dārza spēle jautrai ballītei

 07. jūnijs 2016 13:50 Raksts

Lai pieaugušo dzimšanas dienas nepārvērstos par sēdēšanu ap galdu, iegādājies (vai uztaisi pats!) brīnišķīgu, sacensības garu modinošu āra spēli, ko sauc – Mölkky. Lai pieaugušo dzimšanas dienas nepārvērstos par sēdēšanu ap galdu, iegādājies (vai uztaisi pats!) brīnišķīgu, sacensības garu modinošu āra spēli, ko sauc – Mölkky.

Tajā ietilpst 12 numurēti koki ar slīpu galu, kā arī viens metamkoks. Dalībnieki pēc kārtas ar metamkoka palīdzību cenšas apgāzt numurētos kokus, tādējādi  vācot punktus. Ja tiek apgāzts viens numurētais koks, spēlētājs iegūst uz koka norādīto punktu skaitu. Ja tiek apgāzti divi vai vairāk numurēto koku, spēlētājs iegūst tik daudz punktu, cik koku ir apgāzts.

Ja spēlētājs trīs gājienus pēc kārtas neapgāž nevienu numurēto koku un neiegūst punktus, viņš izstājas no spēles. Spēle beidzas, kad kāds spēlētājs ir ieguvis precīzi 50 punktu. Ja spēlētājs iegūst vairāk par 50 punktiem, viņa iegūto punktu skaits tiek samazināts līdz 25 un viņš turpina spēlēt. Ja spēles laikā pagalmā ir bērni, raugi, lai viņi neieskrien spēles teritorijā!
0 Pievienot komentāru

Saistītie rakstiLasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256