Mazulis arvien nav pieteicies. Kāpēc un kādi var būt iemesli?

Dzēsts lietotājs


Man daudz labāk patīk adrese www.babyplan.ru. Bet šādas metodes vajag izmantot tikai tad, ja tiešām ilgu laiku nekas neizdodas un ārsti saka, ka ar Tevi viss kārtībā.

Dzēsts lietotājs

Man draudzenīte arī plānoja 3 gadus, rudenī jau apsvēra domu uz mākslīgo apaugļošanu, taču negaidīti mazulis pieteicās pats un gatavs ir ierasties tieši uz Ziemassvētku laiku! Nevajadzētu ļoti iespringt, mazliet atpūtas citā gaisotnē un viss notiksies!!!
Lai veicas

Dzēsts lietotājs

Bernins vispar ir liela Dieva davana, ta ari to uztveru.Ne visiem ta laime tiek.Ar pirmo berninu noskraidijamies arstus, man pateica, ka viss ir vislabakaja kartiba.Negaiditi pieteicas.Tagad  gaidu otro berninu, ari pieteicas tikai pec 3gadu kopdzives, sen jau biju atmetusi domas par tadu iespeju.Nu luk.Un tapec es sliecos piekrist tai teorijai, vismaz mana gadijuma un zinu citiem ari ta ir, ka pariem loti biezi bernins piesakas pec apm.3gadiem.Nu ar mani ta notikas:) Ir pari, kuriem pasaka, ka ir neaugligs(viens, otrs, abi,tadas, sitadas kaites), bet bernins piesakas pec laika.Citiem piesakas pec 5.7.10gadiem.

Dzēsts lietotājs


Mēs arī plānojam, bet pagaidām nekā...

Dzēsts lietotājs


Taisniiba beerninsh ir Dieva daavana un tas nenoziimee, ka vins mums pienaaktos.
Shajos laikos mums ir taads pateereetaaju domaashanas veids, ka visu var nopelniit un nopirkt, bet ar beernu taa nav. :)

Dzēsts lietotājs

Neuztraucies mazuliisi piesakaas kad gaida vinus vis mazaak,es nevareeju tikt pie mazuliisa 3 gadus bet tad kad jau biju atmetusi ar roku musu mazinais briinumins pieteicaas:))

Dzēsts lietotājs

Es ļoti dusmojos ,ka  mūsu  gaidītais  mazulis nenāca veselus divus gadus. Gribu piebilst ,ka man ar veselību vis bija kārtibā. secinājums - bērni ierodas tad, kad paši to vēlas. TAGAD ESMU PATI LAIMīGāKā GRūTNIECE...

Dzēsts lietotājs

Man arī bērniņš pieteicās tikai pēc 5 gadu kopdzīves. Bijām izskraidījuši daudzus ārstus un pārbaudes, bet viss bija it kā normāli. Tad nolēmām aiziet pie dziednieka. Problēma izrādījās, ka mums mājās gulta atradās uz āderes un līdz ar to man ķermeņa biolauks bija sagriezies. Pēc 3 mēnešu dziednieka apmeklējuma, es jau gaidīju mazuli.
1 2

Kategorijas