Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Lejupielādē bez maksas mammamuntetiem.lv un nodibinājuma "Fonds Mammām un Tētiem" radītās izglītojošās grāmatas un žurnālus!

Ģimenes portāls mammamuntetiem.lv un nodibinājums "Fonds Mammām un Tētiem" regulāri izdod dažāda satura grāmatas un žurnālus, kas saņemami bez maksas. Ja neesi paguvis tikt pie grāmatām un žurnāliem taustāmā formātā, lejupielādē tos bez maksas!

Dzejoļu krājums "Tētis"

Sirsnīgi, patiesi, skaudri, mīļi... Dzejoļi tētim. Dzejoļi par tēti.
Ģimeņu organizācija www.mammamuntetiem.lv un nodibinājums "Fonds Mammām un Tētiem" par godu Tēva dienai ir izdevis dzejoļu krājumu "Tētis", kurā apkopoti vairāk nekā 40 dzejnieku un citu radošu cilvēku jaunradīti dzejoļi tētiem un par tētiem. Krājums ir lasāms publiskajās bibliotēkās visā Latvijā, kā arī lejupielādējams portālā www.mammamuntetiem.lv.
Grāmatas izdošanu atbalstījusi papīrfabrika "Līgatne", tipogrāfija "Dardedze" un Rīgas domes Labklājības departaments.

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mana Latvija"

Izzinoša un izglītojoša krāsojamā grāmatiņa, kurā mazais interesents uzzinās daudzveidīgus faktus par Latviju, piemēram, ka Latvijā dzīvo četras reizes mazāk iedzīvotāju, nekā Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā, ka Latvijas mežos mīt 100 reižu vairāk vilku nekā kaimiņvalstī Igaunijā u.c. Grāmatas izdošanu atbalstījusi lidosta "Rīga".

lejuplādēt PDF formātā

Dzejoļu krājums "Alfabēta un ciparu skaitāmpantiņi"

"Alfabēta un ciparu skaitāmpantiņi" ir neredzīgās dzejnieces Laimas Locānes pirmā grāmata, kas īpaši noderīga pirmsskolas vecuma bērniem – alfabēta un ciparu apgūšanai. Atraktīvo zīmējumu autors ir mākslinieks Dāvis Nore. Dzejnieces sapni par savu grāmatiņu un grāmatas izdošanu atbalstījusi bijusī iekšlietu ministre Linda Abu Meri un nodibinājums “Fonds Mammām un Tētiem”. Grāmata “Alfabētu un ciparu skaitāmpantiņi” ir lasāma publiskajās bibliotēkās visā Latvijā.

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata ar angļu valodas alfabētu

Mūsdienu izglītība nav iedomājama bez svešvalodas apgūšanas! Tāpēc ģimenes portāls mammamuntetiem.lv kopā ar valodu centru "Berlitz" izdevis krāsojamo angļu valodas alfabētu. Lai lielāks prieks mācīties!

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mazo pavāriņu rokasgrāmata"

Grāmatā iekļautas 10 vienkāršas veselīgu ēdienu receptes, ar ko mazie pavāri lieliski tiks galā! Receptes ilustrētas ar mākslinieka Jāņa Beķera zīmējumiem. Ierādiet savai atvasītei, ka mājās un ar mīlestību gatavots ēdiens ir labākais uzturs. Ģimenes portāla mammamuntetiem.lv krāsojamās grāmatas izdošanu atbalstījis "Dan Sukker".

lejuplādēt PDF formātā

Krāsojamā grāmata "Mana ģimene un es"

Grāmata pašiem mazākajiem – mākslinieka Jāņa Beķera zīmējumi ir bērniem viegli uztverami. Ja mazais grāmatiņu krāsos kopā ar vecākiem, daudz jo daudz kopīgi pārrunāt, kas ir ģimene un kādas ir jūsu ģimenes vērtības.

lejuplādēt PDF formātā

 

LAPAS KARTE