IKEA Zviedru restorānā Jauno vecāku rīti. Aprīļa nodarbību grafiks

Kā veicināt mazuļa sīkās motorikas attīstību, kā iekārtot zīdainim un bērnam drošu vidi un kā tētim un mammai rūpēties par savu emocionālo pasauli? Skati Jauno vecāku rītu nodarbību grafiku IKEA! Nodarbības notiek trešdienās no plkst. 10.30-11.30, Zviedru restorānā. Aicināti piedalīties topošie un jaunie vecāki, vecvecāki un citi, kuru ikdiena saistīta ar mazuļa aprūpi.
Jauno vecāku nodarbības ir apmeklējamas bez maksas un tās notiek IKEA otrajā stāvā – restorānā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jauno vecāku nodarbības ir apmeklējamas bez maksas un tās notiek IKEA otrajā stāvā – restorānā.

  • 10.aprīlis Zīdainim droša māja un pirmās palīdzības sniegšana, ja notikusi nelaime Latvijā ir vieni no augstākajiem bērnu traumatisma rādītājiem visā Eiropas Savienībā – bērni smagi cieš un pat mirst no sadzīvē gūtām traumām. Daudzas no šīm nelaimēm var novērst, ja vecāki un citi bērnu aprūpētāji ir savlaicīgi informēti par riskiem, kas apdraud zīdaiņus un mazus bērnus. Kā iekārtot bērnam droši vidi jau no viņa pirmajām dzīves dienām? Kā sniegt pirmo palīdzību, ja nelaime tomēr ir notikusi? Lai pieteiktos nodarbībai, spied ŠEIT.


Speciālists: pediatrs Mareks Marčuks. Nodarbībā piedalīsies arī IKEA bērnu preču nodaļas vadītāja Asole Danosa, iepazīstinot ar veikalā pieejamo aprīkojumu drošas mājas iekārtošanai.

 

17.aprīlis Kas ir attīstošās rotaļlietas un kā tās izmantot katrā mazuļa vecumposmā
Kāda veida rotaļlietas mazuli interesē un ir palīdzošākās bērna attīstības veicināšanā katrā no vecumposmiem? Kā vecāki jau no bērniņa piedzimšanas var attīstīt bērna sīko motoriku? Kad un kādas rotaļlietas piedāvāt? Kas īsti ir attīstošas rotaļlietas un kā atpazīt tās, kas var izrādīties bīstamas drošībai un kavējošas attīstībai? Lai pieteiktos nodarbībai, spied ŠEIT.

Speciālists: sertificēta fizioterapeite Līna Garā. Nodarbībā piedalīsies arī IKEA bērnu preču nodaļas vadītāja Asole Danosa, iepazīstinot ar veikalā pieejamajām attīstošajām rotaļlietām dažāda vecuma bērniem.

 

24.aprīlis Rūpes par jaunās mammas un tēta emocionālo pasauli Kad ģimenē ienāk bērniņš, ģimenes ikdiena un pasaule neatgriezeniski mainās. Kādu laiku mazulis neizbēgami kļūst par ģimenes centru. Kā šajā reizē tik skaistajā un pārbaudījumiem pilnajā laikā mammai un tētim nepazaudēt pašiem sevi? Kā rūpēties pase sevi un vienam par otru?  Lai pieteiktos nodarbībai, spied ŠEIT.

Reklāma
Reklāma


Speciālists: zinātņu doktore psiholoģijā, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Sabīne Bērziņa.

 

Jauno vecāku rīti IKEA notiek sadarbībā ar vecāku organizāciju “Mammamuntetiem.lv”. 

Pasākums paredzēts IKEA Family kluba biedriem kā pateicība par lojalitāti. Iestāšanās IKEA Family klubā ir bez maksas un pieteikties tajā vienkāršā veidā varēs arī uz vietas Jauno vecāku rītā.

Saistītie raksti