Kas šobrīd ir prioritāte: skolēna atzīmes vai ģimenes attiecības?

"Šis ir liels jautājums – vai prioritātei šajā brīdī tiešām ir jābūt skolai, kad ir šis lielais nogurums? No kā būs lielāki ieguvumi – no labām atzīmēm vai labām attiecībām?" vecāku organizācijas veidotajā raidījumā "Vecāku stunda" vaicā Laura Valaine, ārste rezidente psihoterapijā.

FOTO: Artūrs Ķipsts

Raidījumā “Vecāku stunda”, kas katru piektdienu plkst. 14.30 skatāms “Re:TV” , skaties pusaudžu psihoterapeita Nila Saksa Konstantinova sarunu ar ārsti rezidenti psihoterapijā Lauru Valaini. Sarunas temats – Kā skolēns redz savu vecāku?

Raidījuma “Vecāku stunda” otrajā sērijā, kas skatāma “Re:TV” šodien, plkst. 14.30, gaidāma pusaudžu psihoterapeita Nila Saksa Konstantinova saruna ar ārsti rezidenti psihoterapijā Lauru Valaini. Sarunas temats – Kā skolēns redz savu vecāku?
 

Ar mērķi sniegt vecākiem emocionālu atbalstu attālināto mācību laikā vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) veido raidījumu “Vecāku stunda”, kas būs skatāms katru piektdienu līdz 16. aprīlim. Sev ērtā laikā ierakstus vari noskatīties ģimenes portālā “Mammamuntetiem.lv”. 

Raidījuma programmu skati ŠEIT. Ja vēlies speciālistiem uzdot savu jautājumu, raksti uz fonds@mammamuntetiem.lv.

 

Skaties ieskatu otrajā raidījuma sērijā, kuras temats ir – Kā skolēns redz savu vecāku?

Reklāma
Reklāma

 

 

Skaties arī raidījuma “Vecāku stunda” pirmo sēriju, kurā Nils Sakss Konstantinovs ar psihoterapeitu Armandu Brantu sarunājas par dažādajām vecāku emocijām ārkārtas situācijas laikā.

Saistītie raksti