Raidījuma "Vecāku stunda" programma

Kā skolēns redz un uztver savus vecākus pandēmijas laikā, kas jāņem vērā par viedierīcēm bērna ikdienā ārkārtas situācijas laikā, vecāku apjukums un iespējas attālinātās mācīšanās un strādāšanas laikā. Par šiem un citiem vecākiem aktuāliem tematiem būs iespējams uzzināt raidījumā "Vecāku stunda", kas, sākot ar 19.februāri, ik piektdienu plkst. 14.30 skatāms kanālā “Re:TV” un ģimenes portālā “Mammamuntetiem.lv”.

FOTO: Agnese Gabrāne

“Vecāku stunda” būs skatāma katru piektdienu līdz 16. aprīlim. Sev ērtā laikā ierakstus varēs noskatīties ģimenes portālā “Mammamuntetiem.lv”.

Ar mērķi sniegt vecākiem emocionālu atbalstu attālināto mācību laikā vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) sākot ar 19. februāri, ik piektdienu plkst. 14.30 kanālā “Re:TV” piedāvā jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”. Raidījums veidots kā tematiska saruna, kurā sniegtas atbildes arī uz vecāku jautājumiem. Raidījumu vada pazīstamais psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs un Latvijas vecāku organizācijas vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. 

“Vecāku stunda” būs skatāma katru piektdienu līdz 16. aprīlim. Sev ērtā laikā ierakstus varēs noskatīties ģimenes portālā “Mammamuntetiem.lv”.

 

PROGRAMMA, “Re:TV”

19. februāris  Vecāku dažādās sajūtas ārkārtas situācijas laikā. Viesis: psihoterapeits Armands Brants
26. februāris Kā skolēns redz savu vecāku? Viesis: ārste rezidente psihoterapijā Laura Valaine
5. marts Ko bērns sagaida no vecākiem? Viesis: bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs
12. marts Kā vislabāk atbalstīt bērnu mācībās. Viesis: klīniskais psihologs Jānis Lapa

26. marts Vecāku ietekmes stiprināšana ģimenē. Viesis: Aina Poiša, psihoterapijas speciāliste
9. aprīlis Bērns, tehnoloģijas un attālinātā mācīšanās. Viesis: Zanda Rubene, Latvijas Universitātes profesore, Neatkarīgās izglītības biedrības valdes locekle 

16. aprīlis Skolas un vecāku veiksmīga sadarbība. Viesis: Solvita Lazdiņa, Skola2030 konsultante un Rīgas Pilsētas sākumskolas dibinātāja 

Reklāma
Reklāma

Pirms katra raidījuma vecāki aicināti iesūtīt sev svarīgos jautājumus, atbilstošus tā tēmai un viesim, “Mammamuntetiem.lv” sociālajos tīklos vai uz e-pastu: fonds@mammamuntetiem.lv. 

 

Ieskats pirmajā sērijā!


“Vecāku stunda” ir dienas noslēdzošā, vecākiem veltītā epizode izglītības platformas “Tava klase” veidotajā “Karjeras dienā”, kas līdz ārkārtējās situācijas beigām katru piektdienu no plkst. 8.30 līdz 15.00 dažādu vecumu skolēniem piedāvās neformālas un iedvesmojošas sarunas ar visdažādāko profesiju pārstāvjiem.