Skaties raidījumu "Vecāku stunda"! 2. sērija: Kā skolēns redz savu vecāku?

Raidījuma “Vecāku stunda” otrajā sērijā skaties pusaudžu psihoterapeita Nila Saksa Konstantinova sarunu ar ārsti rezidenti psihoterapijā Lauru Valaini. Speciālisti sniedz atbildes arī uz vecāku jautājumiem.

FOTO: Artūrs Ķipsts

Raidījumā "Vecāku stunda" pusaudžu psihoterapeits Nils Sakss Konstantinovs sarunājas ar ārsti rezidenti psihoterapijā Lauru Valaini. Sarunas temats – Kā skolēns redz savu vecāku?

Ar mērķi sniegt vecākiem emocionālu atbalstu attālināto mācību laikā vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) ik piektdienu plkst. 14.30 kanālā “Re:TV” piedāvā jaunu TV raidījumu “Vecāku stunda”. Raidījums veidots kā tematiska saruna ar speciālistu, kurā sniegtas atbildes arī uz vecāku jautājumiem.  “Vecāku stunda” būs skatāma katru piektdienu līdz 16. aprīlim. Sev ērtā laikā ierakstus varēs noskatīties ģimenes portālā “Mammamuntetiem.lv”.

 

Ja vēlies speciālistiem uzdot savu jautājumu, kas saistīts ar ģimenes dzīvi pandēmijas laikā, raksti uz fonds@mammamuntetiem.lv. 

 

Reklāma
Reklāma

Saistītie raksti