Rīgā notiks konference vecākiem par pusaudžu motivāciju un emocionālo labsajūtu

Rīgas Tālmācības vidusskola 18. aprīlī tirdzniecības centrā Rīga Plaza rīkos vecāku izglītības konferenci “Vecāks – jaunietis – skola. Ekoloģisks trijstūris”, kurā tiks apspriesti jauniešu motivācijas, emocionālās labsajūtas un vecāku sadarbības ar skolu jautājumi.
Konference vecākiem

FOTO: Shutterstock.com

Konference vecākiem

Konferences mērķis ir veicināt līdzsvarotas attiecības starp vecākiem, jaunieti un skolu strauji mainīgajā izglītības vidē. 

Pasākumā tiks apspriests, kā veidot drošu vidi, kas motivē mācīties, kā saprast un pieņemt aktīvus, radošus jauniešus, kā atpazīt un risināt mobingu skolā, kā konstruktīvi reaģēt uz jaunieša emocijām, saglabājot vecāka autoritāti, un kā palīdzēt savam bērnam attīstīt prasmes, atrast savu ceļu un gudri izmantot digitālos rīkus.

Konference piedāvā ne tikai teorētisku ieskatu, bet arī praktiskus ieteikumus ikdienai, iespēju uzdot jautājumus speciālistiem un pedagogu komandai, saņemt individuālas konsultācijas un piedalīties aktivitātēs, ar iespēju laimēt balvas. Pasākums ir piemērots 7.-12. klašu skolēnu vecākiem, īpaši tiem, kuru bērni saskaras ar motivācijas grūtībām, kā arī vecākiem, kuri vēlas labāk izprast savu bērnu un atbalstīt mācību procesā.

Reklāma
Reklāma

Rīgas Tālmācības vidusskolas dibinātāja Ilze Kalniņa uzsver: “Lai jaunietis spētu augt un mācīties, nepieciešama ne tikai zināšanu nodošana, bet arī cieņa, sapratne un līdzsvarota sadarbība starp vecāku, skolotāju un bērnu. Vecāku iesaiste un sapratne ir tas, kas visvairāk palīdz bērnam justies droši un motivē mācīties. Katrs jaunietis ir unikāls, un tikai ciešā sadarbībā ar vecākiem un skolotājiem tas spēj atrast savu ceļu, attīstīt savas spējas un veiksmīgi pārvarēt mācību izaicinājumus. Līdzsvarotas attiecības rada vidi, kurā bērns var droši izpaust savas emocijas un justies atbalstīts gan mācībās, gan ikdienas dzīvē”. 

Dalība konferencē ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc vecāki tiek aicināti reģistrēties dalībai pasākumā iepriekš: https://ej.uz/vecaks-jaunietis-skola

Saistītie raksti