Gulēšanas pozas grūtniecības laikā

Dzēsts lietotājs

Paldies par rakstu! Arī mani nomāca šis jautājums - kā gulēt? Zināju, ka uz muguras guļot, var nospiest asinsvadus, tāpēc izvairījos no šīs gulēšanas pozas, lai gan diskomfortu nejutu. Tagad zinu, ka bērniņam ir labi, ja man ir labi un man ir labi, ja mazulim viss kārtībā. :)

Dzēsts lietotājs

esmu stavokli piecus meneshus un man ari ir gruti bet nejau tapec tas jaliek reklaamaa!

Dzēsts lietotājs

es gulēju uz vēdera ,pēdējos mēnešus uz pusvēdera ,pieradumus grūti mainīt ':)

Dzēsts lietotājs

Andra... Sis ir maminu klubs un seit apruna visas temas...un neko sliktu nesaskatu,ja kada izstasta savas problemas! Man ir jau 39nedela un es jau nevareju pagulet uz muguras no tas dienas,kad saka paradities vederins...:) Gulu tikai uz saniem..

Dzēsts lietotājs

Kad es biju stāvoklī ar biju dzirdējusi, ka nav labi gulēt uz muguras,bet bieži vien pamostoties konstatēju, ka guļu uz muguras un tādēļ nolēmu-ja neabzināti esmu to izdarījusi un jūtos labi tad viss ir OK. Nevienu brīdi man guļot uz muguras nebija diskonforta :).Bet draudzenei uz rei zreiba galva un gaisa tr;uka - tādēļ negulēja vairs tā. Mātes sirds jau jūt, kas mazulim ir tas labākais - ieklausieties katra pati sevī un būs labi :),jo kad mazulis piedzimst ir tik daudz padomdevēju un padomu, bet kas der tieši katrai no mums sirds pateiks priekšā - tik jāieklausās :), sākumā tas var šķis grūti, bet vēlāk viss notiek pats no sevis. :)

Dzēsts lietotājs

Andra tev tieshaam komentaars nevietaa,jebkura gadiijumaa man shis raksts paliidzeeja un varu saliidzinaat ar citu ieteikumiem interneta resursos par to kaa pareizaak guleet. Man ir graamata,kuraa nobildeeta poza,kuras laikaa beerns sanjem vairaak skaabeklja,tiek atslogota mugura un uzlabojas asinsrite. Poza ir guljus uz saaniem,apaksheejaa kaaja taisna,virseejaa saliekta uzlikta uz spilveniem,galva uz spilvena,apaksheejaa roka taisna un nav gar saaniem,bet veersta prom no sejas,itkaa stieptos uz blakusguleetaaja pusi :) virseejaa saliekta elkonii un plauksta atdusas galvai blakus uz spilvena. Nju ceru varat sho vizualizeet,jebkuraa gadiijumaa man kad velk veeders vai ir uzpuuties shii poza paliidz :).

Dzēsts lietotājs

miillaa man ir 3 bernini un tev drossi varu teikt ka guli kagribi un katev eerti jo beerninnss pats tev pateiks kad vinnam nebuus erti! nebaidies!!

Dzēsts lietotājs

Es domāju tā patās ka jāguļ kā grib man ari ir 30.nedēļa es guļu kā man ir ērti parasti maziņā neko nesaka guļu gan uz muguras gan uz kreisiem,gan labiem sāniem....Ja tew ir ērti būs ari mazajam..
1 2 3

Kategorijas