Pozitīva attieksme pret zobu labošanu jau no bērnības klīnikā SKY DREAM CLINIC

 09. jūnijs 2020 2:45 mammamuntetiem.lv Reklāmas projekts

Zobārstniecības un estētiskās medicīnas klīnikas SKY DREAM CLINIC ārstu komanda apzinās, cik lielas bailes zobārstniecības kabinets reizēm var radīt bērniem un viņu vecākiem. Lai mazinātu lieku satraukumu un radītu komforta sajūtu jūsu bērnam, atrodoties zobārsta krēslā, klīnika SKY DREAM CLINIC piedāvā jaunu skatījumu uz ārstēšanas procesu.Ir ļoti svarīgi, lai pirmā reize pie zobārsta neizraisītu nepatīkamas emocijas jūsu bērnam!


Vecāki labi atceras, ka bērni, kuriem aug pirmie zobi, ir nemierīgi, raudulīgi un slikti guļ. Kad zobiņi ir izauguši, svarīgi tiem nodrošināt regulāru un sistemātisku kopšanu. Piemēram, kariesa profilakse ir jāuzsāk pēc iespējas agrāk, jo šī slimība nesaudzē nedz pieaugušos, nedz arī bērnus. 

Raugoties no mūsu ārstu prakses, bērnu vecāki griežas pēc palīdzības tikai tad, kad viņu atvasēm ir jau izteiktas zobu sāpes un ir nepieciešama nopietna ārstēšana. Ja jūsu pediatrs nav jums ieteicis apmeklēt zobārstu, izdariet to paši. 

Piena zobi ir „viltīgi”, jo saslimšanas process ātri progresē, un reizēm ir grūti pamanāms. Ir plašs faktoru loks, kas spēj izraisīt zobu saslimstību: ģenētika, ekoloģija, nepareizs uzturs. Pēc mūsu ārstu novērojumiem galvenās problēmas, kas rada raizes bērniem, ir stomatīts, nepareizs sakodiens un kariess. Piemēram, dažiem vecākiem ir uzskats, ka kariess piena zobiem nav jāārstē. Labāk pēc viņu domām tādus zobus izraut un ļaut to vietā augt jauniem. Tas ir pilnīgi nepareizi! Pāragra piena zobu ekstrakcija var novest pie nopietnām problēmām, kas negatīvi ietekmēs pastāvīgo zobu turpmāko veidošanās procesu. Lai nepieļautu tādas kļūdas, ir nepieciešama savlaicīga zobārsta konsultācija. Ir arī ļoti svarīgi, lai pirmā reize pie zobārsta neizraisītu nepatīkamas emocijas jūsu bērnam! 

SKY DREAM CLINIC ir izstrādājusi daudzpusīgu izklaidējošu programmu bērniem, dodoties pie klīnikas zobārstiem. Ārstēšanas process ir apvienots ar spēles elementu, kas palīdz mūsu ārstiem labāk izprast bērna psiholoģiju. Ir pārdomāts kabinetu noformējums, krāsainās sienu aplikācijas patīkami pārsteidz gan bērnu, gan viņa vecākus. Pirms uzsākt ārstēšanu, bērnam ļauj izvēlēties jaunās plombas krāsu, piemēram, zilu, rozā, dzeltenu. Mūsdienu anestēzija nodrošina komfortablu un nesāpīgu zobu ārstēšanu, bet datoru rentgendiagnostika ļauj noteikt precīzu diagnozi. Pats bērns ārstēšanas laikā skatās savu iemīļoto multiplikācijas filmu. Un noslēguma posmā mūsu jaunais pacients tiek apbalvots par drosmi, saņemot jauku dāvanu no klīnikas personāla. 

Balstoties uz līdzšinējo praksi darbā ar bērniem, jāatzīst, ka dotā ārstēšanas pieeja veiksmīgi pilda savus uzdevumus. Ja jūs vēl neesat bijis ar savu bērnu pie zobārsta, tad mēs iesakām sākt ar zobu higiēnu un profilaktisko apskati. 


Pierakstoties līdz 31.augustam 2020.gadam (pasakot PROMO vārdu – CIEMOS PIE ZOBU FEJAS) jums ir iespēja veikt zobu higiēnu bērnam līdz 12 gadiem par 24.90 EUR (standarta cena 43.90 EUR), bet bērnam vecumā no 13 līdz 18 gadiem zobu higiēna pastāvīgiem zobiem par 44.90 EUR (standarta cena 53.90 EUR). 

Bērnam jau no mazotnes ir jāveido pozitīva attieksme pret savu zobu veselību – vēlāk jūsu bērns būs jums par to pateicīgs! 

Protams, par savu zobu veselību nav jāaizmirst arī vecākiem. SKY DREAM CLINIC sniedz iespēju pilnveidot smaida estētiku un veselību, izmantojot mūsdienīgu, augstas kvalitātes stomatoloģijas iekārtu un instrumentus, balstoties uz mūsu speciālistu pieredzi un zināšanām. 

SKY DREAM CLINIC ir ļoti attīstīta implantoloģija un protezēšana, mēs palīdzam atgūt ne tikai zobu veselību, bet arī pašu zobu, ja tā nav. Zobu implantācija ir trūkstošā zoba atjaunošana, turklāt ne tikai trūkstošā kroņa, bet arī saknes daļas atjaunošana. Implantāts atkārto dabiskā zoba saknes formu un fiksējas žokļa kaulā. Mēs izmantojām pasaulē labākos implantātus. Implantātu galvenās priekšrocības ir augstas estētiskās īpašības, pilnīga gremošanas funkcijas atjaunošana, kaulaudi vairs neatrofējas un implantātam ir ilgs kalpošanas ilgums. 

Līdz 31.jūlijam 2020.gadam mammām un tētiem ir iespēja atgūt zobu ar implantāta un kroņa palīdzību par 999 EUR. Cenā ir iekļauts implantāts, zobu kronis un uzstādīšana pie SKY DREAM CLINIC klīnikas vadošā implantologa/ protēzista/ ķirurga Dr. Dmitrija Papsujeviča. 
 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas