Leļļu teātris aicina bērnus uz Meža premjera vēlēšanām

Latvijas Leļļu teātris politisko kaislību nedēļā mazajiem skatītājiem sagādājis īpašu pārsteigumu – iespēju iejusties vēlēšanu gaisotnē arī jaunākajiem Latvijas pilsoņiem. No 29. septembra līdz 2. oktobrim visi skatītāji, kuri apmeklēs teātra izrādes Rīgas Latviešu biedrības namā, kļūs par MEŽA PREMJERA vēlēšanu dalībniekiem. Uz šo goda amatu pretendē 5 jaunās izrādes “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu” varoņi, kuri ar skatītājiem klātienē satiksies iestudējuma pirmizrādē 6. oktobrī.
Vēlēšanās balotējušies 5 kandidāti – Nr. 1 Lauva, Nr. 2 Māsiņa Pelīte, Nr. 3 Māsiņa Lapsiņa, Nr. 4 Brālītis Trusītis un Nr. 5 Brālītis Vilks.

FOTO: Publicitātes foto

Vēlēšanās balotējušies 5 kandidāti – Nr. 1 Lauva, Nr. 2 Māsiņa Pelīte, Nr. 3 Māsiņa Lapsiņa, Nr. 4 Brālītis Trusītis un Nr. 5 Brālītis Vilks.

Brālīša Trusīša tēls Pētera Liepiņa balsī daudziem skatītājiem ir labi pazīstams no slavenā 1986. gada audioiestudējuma, kas plates formātā kļuva par neatņemamu bērnības sastāvdaļu daudzās tā laika mājās. Šoruden režisore Vija Blūzma afrikāņu pasaku pārvērtusi marionešu iestudējumā jaunākajai skatītāju paaudzei no 3 gadu vecuma, kas no 6. oktobra būs skatāma Rīgas Latviešu biedrības nama Kamīnzālē. 

 

 

Sadarbībā ar komponistu Miku Frišfeldu un leģendāro leļļu animācijas filmu mākslinieku Gediminu Kotello tapis krāšņs un melodisks piedzīvojums, kas skatītājus aicinās ar drosmi un apķērību sargāt savas mājas un brīvību. Izrādes varoņu tehniski sarežģītās marionetes iestudējumā iedzīvinās aktieri Anrijs Sirmais, Santa Didžus, Arnita Jaunzeme un Lienīte Osipova.

 

Mežā dzīvo meža iemītnieki – lapsa, vilks, pele, vārna, trusītis – kuri ikdienā ir aizņemti ar saviem darbiem, ķildām un apcelšanos. Kādu dienu viņu dinamiskajā un pazīstamajā dzīves kārtībā ielaužas svešinieks – lielais Lauva, kurš nolēmis visiem uzkundzēties un ieviest savu kārtību – nebūt ne izdevīgu, patīkamu vai pieņemamu pārējiem. Kad diplomātiskie centieni ierobežot Lauvas patvaļu cieš neveiksmi, Brālītim Trusītim nākas izdomāt, ko iesākt ar nelūgto viesi, lai glābtu gan savu, gan draugu ādu.

Reklāma
Reklāma

 

Lai pirmizrādes gaidīšanu padarītu interesantāku, Latvijas Leļļu teātris parūpējies par īpašu un aizraujošu pieredzi bērniem. Apmeklējot šīs nedēļas nogales izrādes, katras biļetes īpašnieks pie kontroles saņems balsošanas žetonu, ar kuru varēs ievēlēt savu MEŽA PREMJERU. Vēlēšanās balotējušies 5 kandidāti – Nr. 1 Lauva, Nr. 2 Māsiņa Pelīte, Nr. 3 Māsiņa Lapsiņa, Nr. 4 Brālītis Trusītis un Nr. 5 Brālītis Vilks – ar kuru izstrādātajām programmām un meža darbu prioritātēm iespējams iepazīties teātra mājaslapā www.lelluteatris.lv un sociālajos tīklos. 

 

Pirms un pēc izrādēm skatītāji aicināti doties uz norādīto balsošanas vietu un izdarīt savu izvēli. Balsis tiks saskaitītas un vēlēšanu uzvarētājs paziņots izrādes “Kā Brālītis Trusītis uzvarēja Lauvu” pirmizrādes dienā. Biļetes uz jauno iestudējumu un šīs nedēļas nogales izrādēm nopērkamas visās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. 

 

Saistītie raksti