Baudi ziemas priekus, neizbraucot no Rīgas!

Šogad Mežaparka Lielā estrāde atdzīvojusies arī ziemas mēnešos, pārtopot par mājvietu atpūtas kompleksam Ziemas Parks. Tā ir lieliska iespēja galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem aktīvi atpūsties svaigā gaisā ģimenes vai draugu lokā turpat, Rīgā.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Kompleksa Ziemas Parks izveide ieviesusi vērienīgas pārmaiņas Mežaparka Lielās estrādes veidolā. Ierastās solu rindas ir likvidētas, to vietā ar mākslīgā sniega palīdzību izveidojot nogāzi, pa kuru iespējams šļūkt ar kamerām. Kopumā ir sešas trases, kuras atšķiras ar grūtības pakāpi un ātrumu, ņemot vērā to, ka Ziemas Parks ir atpūtas vieta dažādu vecumu apmeklētājiem.

Nogāzē rasta iespēja izveidot arī Kalnu slēpošanas skoliņu, kas domāta bērniem vecumā no četriem līdz desmit gadiem pamatiemaņu apgūšanai īstenu profesionāļu vadībā. Savukārt ierastāku aktivitāšu cienītājiem kompleksā izveidota kvalitatīva distanču slēpošanas trase viena kilometra garumā, kuru var izmantot gan klasiskajā solī, gan slidsolī.

Nav aizmirsts arī par slidotājiem, piedāvājot lielisku dabīgā ledus laukumu, bet atpūtu jo interesantāku dara tas, ka ar ledu pārklātas arī taciņas starp kokiem, ļaujot ik reizi variēt slidošanas maršrutu. Aktivitātēm nepieciešamo inventāru iespējams izīrēt turpat, kompleksa nomas punktā, tāpat arī ieturēt veselīgu maltīti pēc sportiskajām aktivitātēm un iemalkot siltu dzērienu.


SKATIES BILŽU GALERIJU!

Reklāma
Reklāma


Ar plašāku un aktuālāko informāciju par atpūtas kompleksu Ziemas Parks ikviens var iegūt mājas lapā internetā www.ziemasparks.lv. Nāc un teicama atpūta būs garantēta!