Lielais horoskops 2020. Vērsis

Vēršiem gads sāksies mierīgi, taču pavasarī jūs atdzimsiet kā personības. Šogad sirdī mirdzēs zvaigzne – būs vēlme nodarboties ar labdarību, palīdzēt citiem, laist tautiņās uzkrāto gudrību un spējas.

FOTO: Shutterstock.com

Jūlijā aktualizēsies darba un nekustamā īpašuma izaicinājumi. Un jūs spēsiet ar visu tikt galā – uzkrātie spēki un labā reputācija patiesi darīs brīnumus. Gada nogalē aktualizēsies veselības jautājumi – esiet modri! Gada izskaņā varat droši posties ceļojumā, jo sirds tā vien aicinās. Un tas nāks tikai par labu. Klausiet sirdi! 2020. gadā Vērši būs visu cilvēku labākie draugi, tikai te mazs padoms – neļaujiet sevi izmantot. Un neaizmirstiet par  sazemējumu, kad nepieciešams nolaisties uz zemes.

 

Mīlestība
Mīlestības dievs arī Vēršus neatstās novārtā, tikai jābūt uzmanīgiem – iespējamas arī greizsirdības drāmas. Tiksiet cauri sveikā, ja izmantosiet savu šarmu un harismu. Ar maigumu spēsiet izkausēt jebkuru sirdi. Novērtējiet sevi!

Darbs/Nauda
Sevis meklējumi palīdzēs sasniegt panākumus arī darbā un biznesā. Vislielākais trumpis būs jūsu personība. Neiesaistieties nevajadzīgās intrigās – risinājums ir jūsos. Pieejiet visam ar viedumu, tas palīdzēs izvairīties no problēmām.

Reklāma
Reklāma

Veselība
Sargājiet sevi no lieka stresa – tas nav jūsu enerģijas vērts. Kopumā Vēršu veselība ir cieši saistīta ar  nervu sistēmu, tāpēc dariet, ko varat, lai būtu rāms prāts. Sargājiet elpceļus, bronhus un plaušas – tieši elpa ir Vēršu enerģijas atjaunotnes avots.

 

Avots: www.jauns.lv

Saistītie raksti