Audžutēvam par pusaudzes izvarošanu piespriež brīvības atņemšanu uz 11 gadiem

Aizvadītā gada novembrī Jēkabpils rajona tiesai tika nodota lieta, kurā kāds vīrietis saukts pie kriminālatbildības par sešpadsmit gadu vecumu nesasniegušas un bezpalīdzības stāvoklī esošas audžumeitas vairākkārtēju izvarošanu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar savu audžumeitu.

FOTO: Shutterstock.com

Nu Jēkabpils rajona tiesa vīrietim par pusaugu audžumeitas izvarošanu, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem piespriedusi brīvības atņemšanu uz 11 gadiem.

Tāpat vīrietim celta apsūdzība par cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem, regulāri rīkojot konfliktus ar bērnu māti, lietojot nepiedienīgus vārdus, pazemojošus izteicienus, izsakot draudus, kā arī demonstrējot fizisku vardarbību. Vīrietis apsūdzēts arī par viegla miesas bojājuma tīšu nodarīšanu minēto bērnu mātei.

Nu Jēkabpils rajona tiesa vīrietim par pusaugu audžumeitas izvarošanu, kā arī cietsirdīgu un vardarbīgu apiešanos ar saviem mazgadīgajiem audžubērniem piespriedusi brīvības atņemšanu uz 11 gadiem. Tiesa lēmusi arī par probācijas uzraudzību uz diviem gadiem un sešiem mēnešiem.

Audžutēvam arī būs jāmaksā morālās kompensācijas 14 000 eiro apmērā cietušajām personām. 1260 eiro viņam būs jāmaksā valsts labā, kas izmaksājami cietušajai un novirzāmi procesuālajiem izdevumiem.

Reklāma
Reklāma

Vīrietim kā drošības līdzeklis saglabāts apcietinājums.