Džinsu stils. Vai zināji, kam domāta mazā džinsu kabatiņa?

Dažādu apģērba gabalu kabatas reizēm sagādā pamatīgas galvassāpes. Sievietes ne pa jokam mēdz kaitināt visas šīs “neīstās” kabatiņas biksēm, mēteļiem vai krekliem, jo praktiskā pielietojuma tām nav nekāda, ziņo “The Independent”.

FOTO: Shutterstock.com

Parasti kabata ir par mazu, lai liktu tajā monētas, un uzradusies šī kabata ir pirms mobilo tālruņu ēras, tā ka pat mazāko modeļu telefoniem tā arī nevarētu būt domāta.

 

Sieviešu un vīriešu džinsu kabatu standarti ir diezgan līdzīgi: divas priekšā, divas aizmugurē un viena dīvaina maza taisnstūrveida kabatiņa, kas atrodas vienā no priekškabatām. Kam īsti paredzēta šī mazā kabatiņa? Parasti kabata ir par mazu, lai liktu tajā monētas, un uzradusies šī kabata ir pirms mobilo tālruņu ēras, tā ka pat mazāko modeļu telefoniem tā arī nevarētu būt domāta.

 

Šo mīklu beidzot ir nolemts atrisināt. Izskatās, ka slavenajai amerikāņu džinsu firmai “Levi Strauss” ir atbilde uz šo jautājumu. Uzņēmuma pārstāvji savā interneta lapā paziņojuši – šī kabatiņa ir domāta, lai ieliktu pulksteni. 19. gadsimtā kovboji pulksteņus nēsāja pulksteņķēdē, kura tika pieāķēta pie džinsu siksnas. Tā nu, lai kovboji savus pulksteņus nesasistu, tika izgudrota mazā džinsu kabatiņa, kur to ērti ielikt.

Reklāma
Reklāma

 

Avots: www.kasjauns.lv