10 populārākie mīti par sievietes krūtīm

Sievietes krūtis tiek apdzejotas dzejā, tām tiek veltītas dziesmas, krūtis tiek iemūžinātas gleznās un citos vizuālās mākslas darbos. Taču cik daudz mēs patiesībā zinām par šo sievietes ķermeņa daļu? Skaidrojam izplatītākos mītus par sievietes krūtīm.

 

Runā, ka pēc krūšu samazināšanas vai palielināšanas pazūd to jutīgums. Tā nav taisnība.

FOTO: Shutterstock.com

Runā, ka pēc krūšu samazināšanas vai palielināšanas pazūd to jutīgums. Tā nav taisnība.

Pirmais un pats svarīgākais mīts – nebūt ne visiem vīriešiem patīk sievietes ar lielām krūtīm. Starp citu, pēdējā laikā ir modē tieši nelielas krūtis.

 

Absolūtas muļķības, ka visas mazu krūšu īpašnieces sapņo savas krūtis palielināt.

 

Kāposti nepalīdz palielināt krūtis. Un arī citi dārzeņi ne. Savukārt pareizs uzturs un veselīgs dzīvesveids gan var uzlabot krūšu izskatu.

 

Ja kādu tavā ģimenē ir skāris krūts vēzis, tas nepavisam nenozīmē, ka šo slimību noteikti mantosi arī tu. Jā, tāda varbūtība ir, tomēr tā ir salīdzinoši neliela. 

 

Starp citu, nosliece uz krūts vēzi var tikt pārmantota ne vien pa sieviešu, bet arī pa vīriešu līniju. Aptuveni 1 % no visiem krūts vēža pacientiem ir vīrieši.


Ja tu nenēsā krūšturi, vari būt droša – krūtis nenošļuks. Taču, ja ilgus gadus esi to nēsājusi un pēkšņi nolem staigāt bez krūštura, tad gan pastāv risks, ka krūšu muskuļi un audi, kas ilgstoši ir pieraduši pie atbalsta, tagad ir atrofējušies. 

Reklāma
Reklāma

 

Vēl viens absolūti aplams mīts – guļot uz spilvena, krūtis nenošļūk. Gulēšanas pozai nav nekādas ietekmes uz krūtīm.

 

Arī tas, ka krūtīm kaitē gulēšana ar krūšturi, nav taisnība. Nav ērti un varbūt spiež, tas ir fakts, bet krūšturis tavas krūtis nakts laikā patiešām nesabojās. 

 

Runā, ka pēc krūšu samazināšanas vai palielināšanas operācijas zūd to jutīgums. Nav taisnība, – kad viss sadzīst, arī krūšu jutīgums atgriežas. 

 

Palielināt krūtis sportojot nav iespējams. Daži vingrinājumi palīdz nostiprināt krūšu muskuļus, bet tas arī viss. Krūšu izmēru tas neietekmē.

 

Arī nekādi krēmi tavas krūtis nepalielinās. 

Saistītie raksti