Svarīgi! 6 lietas, ko pasažieri nedrīkst darīt lidmašīnā

Ir vesela virkne lietu, kas lidojumu ar lidmašīnu var pārvērst par īstu murgu – gan citiem pasažieriem, gan klāja apkalpei.
Lai ceļojums būtu patīkams gan pašam, gan citiem, šos noteikumus pirms katra lidojuma vērts atkārtot.

FOTO: Shutterstock.com

Lai ceļojums būtu patīkams gan pašam, gan citiem, šos noteikumus pirms katra lidojuma vērts atkārtot.

Aviokompāniju darbinieki uzskaitījuši sešas lietas, ko pasažieri nekad nedrīkst darīt lidmašīnā, raksta "Travel Off Path".

 

Vēdera pūšanos izraisoša ēdiena lietošana

Ceļotājiem rūpīgi jāizvēlas, ko viņi ēdīs pirms un lidojuma laikā. Katrs organisms ir individuāls, taču gaisa spiediens var padarīt pasažieru kuņģi jutīgāku, kas precīzi sabojātu ceļojuma iespaidu jūsu kaimiņam. Piemēram, labāk atteikties no gāzētajiem dzērieniem. Turklāt saskaņā ar atskaitēm vieni no kaitinošākajiem reisos ir tieši pasažieri, kuri ēd stipri smaržojošus produktus.

 

Tālruņa lietošana skaļruņa režīmā

Izmantojiet austiņas. Neviens cits nevēlas dzirdēt to, ko atskaņojat savā viedtālrunī vai apspriežat pa telefonu. Turklāt stjuarte Kristija Kerbela dalījās vēl vienā austiņu priekšrocībā: tā ir lieliska stratēģija, lai pabeigtu sarunu ar ļoti pļāpīgu kaimiņu. Tāpat austiņas palīdzēs izvairīties no trokšņa salonā un, piemēram, mazu bērnu raudām. 

 

Apavu un zeķu novilkšana

Tā ir klasika. Sociālajos tīklos ir daudz video, kas pierāda, ka cilvēki lidmašīnās novelk apavus un zeķes. Un tā nav laba ideja. Ceļotājiem nevajadzētu staigāt bez apaviem pa eju, jo tā ir netīrāka, nekā šķiet, bet viņu kāju aromāts paliek salonā.

 

Reklāma
Reklāma

Nepareiza tualetes izmantošana

Pasažieri nedrīkst aizmirst noskalot ūdeni pēc tualetes apmeklējuma. Ja neredzat skalošanas pogu, ieskatieties, jo tā vienmēr tur būs. Ja jūs to nevarat atrast, pasauciet stjuartu un lūdziet palīdzību.

 

Lūgumi citiem pasažieriem pārsēsties uz sliktākām vietām

Vēl viena populāra 2023. gada diskusija ir par to, lai lūgtu cilvēkus pārsēsties. Labākā stratēģija, kas ļauj izvairīties no vietu maiņas, ir plānot iepriekš un izvēlēties vietas kopā, ja lidojat ar citu cilvēku vai grupā. Ceļotājiem, kas maksā par savām vietām, vienmēr ir prioritāte, un likt citiem pasažieriem mainīt vietas uz sliktākām ir vienkārši rupji.

 

Pēkšņa sēdekļa atlaišana

Pirms atgāžat sēdekli, pārliecinieties, vai neuzlejat dzērienu cilvēkam aiz jums. Piedzīvoti gadījumi, kad pasažieri sasituši klēpjdatorus, strauji atgāžot sēdekļa atzveltni. Daži gadījumi izraisījuši pat kautiņus. Nepieciešamas tikai dažas sekundes, lai pagrieztos un brīdinātu otru pasažieri, ka gatavojaties atgāzt sēdekli.

 

Avots: jauns.lv

Saistītie raksti