Svarīga informācija privāto pirmsskolu izglītības iestāžu vecākiem, kuri saņem pašvaldības līdzfinansējumu

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka 2023. gada 1. janvārī stāsies spēkā grozījumi Rīgas domes 16.02.2016. saistošajos noteikumos Nr. 191 “Kārtība, kādā Rīgas valstspilsētas pašvaldība īsteno pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkciju”.
Ja tavs bērns apmeklē privāto bērnudārzu un saņem Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu, noteikti iepazīsties ar grozījumiem saistošajos noteikumos.

FOTO: Shutterstock.com

Ja tavs bērns apmeklē privāto bērnudārzu un saņem Rīgas pašvaldības līdzfinansējumu, noteikti iepazīsties ar grozījumiem saistošajos noteikumos.

Ar 01.01.2023. spēkā stāsies šādi saistošo noteikumu punkti:

  • Informāciju par aprēķināto un izmaksāto līdzfinansējuma apmēru par pirmsskolas izglītības un ēdināšanas pakalpojuma nodrošināšanu bērnam Privātajā izglītības iestādē pašvaldība vecākiem nosūta elektroniski, izmantojot Pirmsskolu rindu moduļa funkcionalitāti, pamatojoties uz Privātās izglītības iestādes iesniegtajiem apmeklējuma un ēdināšanas datiem Pirmsskolu rindu modulī (saistošo noteikumu 54.2 punkts);
  • Pirmsskolu rindu modulī atzīme par vecāka piekrišanu saņemt pašvaldības līdzfinansējumu tiek atcelta 60. dienā no brīža, kad bērna un vecāku dzīvesvieta nav deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā (saistošo noteikumu 54.3 punkts).

 

Tas nozīmē, ka vecāks vai likumiskais pārstāvis uz e-pastu saņems informatīvus paziņojumus:

  • par izmaksātā līdzfinansējuma apmēru un izglītības iestādes iesniegtajiem apmeklējuma un ēdināšanas datiem Pirmsskolu rindu modulī. Informācija e-pastā tiks nosūtīta, tiklīdz tiek pārskaitīts finansējums iestādei;
  • ja bērna un vecāka (vai likumiskā pārstāvja) dzīvesvieta nebūs deklarēta pašvaldības administratīvajā teritorijā 60 dienas;
  • ja beigsies piederība iestādei.
Reklāma
Reklāma

 

Lai iestāde varētu laicīgi ievadīt e-pastu, lūdzam lejupielādēt piekrišanu līdzfinansējuma saņemšanai no Rīgas pašvaldības par privātās izglītības iestādes bērnam sniegto pakalpojumu, parakstīt un nogādāt uz savu iestādi!

 

Atgādinām, ka Rīgas pašvaldības līdzfinansējuma apmēru vienam bērnam mēnesī pirmsskolas izglītības pakalpojuma nodrošināšanai Privātajā izglītības iestādē katru gadu nosaka ar pašvaldības domes lēmumu. Lēmumu publicēs gada sākumā pašvaldības portālā www.riga.lv un tīmekļvietnē iksd.riga.lv.

Saistītie raksti