Gulta no jūras izskalotiem kokiem

Mēs ar bērniem rītu iesākam, iedzerot glāzi ūdeni, kas liek pamosties mūsu organismam un sākt jaunu skaistu dienu! Dienas laikā cenšamies  pēc iespējas vairāk uzņemt vitamīnus, kas noteikti nav aptiekās piedāvātais produkcijas klāsts.

FOTO: Arturs Šulcs

Ārā dārzā mums ik uz stūra aug dilles, skābenes un citi zaļie vitamīni, ko kā pašu par sevi saprotamu, garām ejot nobaudām. Arī gatavot pusdienas un citas maltītes, sausās garšvielas praktiski nelietojam, jo ārā dārzā tās salasīt un pievienot ir tīrais nieks. Arī rieksti un saulespuķu sēkliņas ir kā našķis, reizēm pat iekarstam un esam atkarīgi. Taču uzskatu, ka organisms ņem tik, cik viņam nepieciešams.


Bet, runājot par fizisko labsajūtu, mūsu rīts iesākas kārtīgi izvingrojoties, kājas gaisā un stumjam griestus prom, tad lielā vārtīšanās pa gultu no viena gala un otra, līdz uzveļamies viens otram virsū, un rīta buča ir kā papildus vitamīns mundrumam. Bet dienas laikā pastaigas un vizināšanās ar "ciskudriili" ir mūsu ģimenes lielākie prieki!


Arī mājas interjeram ļaujamies nosvērties par ekoloģiskām un dabas dotiem materiāliem. Mums mājās ik uz stūra ir pītie groziņi, kas ne tikai funkcionāli palīdz mums sadzīves ikdienā, bet arī patīkami priecē. Prom plastmasas traukus un mantas - tas ir mūsu ģimenes sauklis, kuru stingri ievērojam, un ar katru dienu mēs vairāk saplūstam ar dabu.
Pat lielo ģimenes gultu esam iecerējuši pagatavot no jūrā izskalotajiem kokiem. Jo nekas tā nenomierina, kā zaļš un pat vēl zaļāks...

Reklāma
Reklāma

 

Iesūtījusi Jolanta Selezņeva, konkursa Kāds ir tavs „zaļais” ieteikums? dalībniece