GUDRO SIEVU SKOLA 34

 03. decembris 2010 10:20 mammamuntetiem.lv Emuāri

Ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv šodien ver durvis Gudro Sievu skolai. Tā ir vieta, kur sevi pilnveidot un bagātināt, kur apgūt jaunas, aizraujošas un arī praktiskas lietas. Piemēram, iemācīties izkopt savu stilu, publikas priekšā runāt bez sarkšanas un mulsuma, apgūt Ziemassvētku dekoru un eglīšu rotājumu gatavošanu un daudzas jo daudzus jo daudzus citus skaistumus!Ir arī īpaši nodarbību cikli, uz kuriem var nākt un darboties kopā ar bērniem! Pat, ja Tavs bērns apmeklē bērnudārzu, radošās nodarbības Gudro Sievu skolā būs laiks, kur Tu vari veltīt nedalītu uzmanību savam mazajam.

Pirmssvētku laikā piedāvājam Tev Ziemassvētku darbnīcas, kurās gūt iedvesmu Adventa vainagu veidošanā, kur atklāt piparkūku mīklas gatavošanas knifiņus kopā ar Mārtiņu Sirmo. Vari piedalīties arī meistarklasēs, lai savām rokām mīļajiem darinātu dāvaniņas — sveces un ziepes no ekoloģiskiem materiāliem. Lūpu balzāmu un skrubju gatavošanas kursus vadīs Latvijas eko kosmētikas Madara speciālisti!
 
Meistarklases notiek Rīgas centrā — Tērbatas ielā 28.
Visu nodarbību sarakstu
skati šeit
.Ja izglītošanos
Gudro Sievu skolā
vēlies svētkos uzdāvināt kādam sev tuvam un mīļam cilvēkam, Tu vari iegādāties Dāvanu karti! Lai to izdarītu, raksti gudrosievuskola@mammam.lv

Lai ikdienas skrējienā Tev izdodas atrast laiku, ko veltīt sevis izaugsmei un priekam!
Tavas ģimenes portāls mammam.lv/tetiem.lv

 34 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāma

Kategorijas