Nezini, ko dāvināt, ejot raudzībās? Lūk, 7 idejas

Raudzībās iešana ir skaists notikums ikkatram, vienīgi bieži vien nomoka jautājums, ko dāvināt jaundzimušajam? Tieši tāpēc ELKOR “Māmiņu karte” ir apkopojusi TOP 7 idejas, ko, ejot ciemos, dāvināt mazulim.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto albumiņš skaistām atmiņām. Pēc gadiem, kad mazais būs jau paaudzies, viņam būs īpaši interesanti aplūkot savas pirmās fotogrāfijas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mazuļa pirmā sedziņa būs tā, kurā jaundzimušo ietīt gulētejot. Šeit ir iespēja radīt jaunu tradīciju – saglabā sedziņu nākamajai paaudzei, jo iespējams mazulis tur pēc tam tīs savus bērnus. 

Nakts lampiņa, tā nespīd pārāk spoži un noteikti netraucē iemigt. “Bruņurupucis” uz sienas projicēs ļoti skaistas, mazas zvaigznītes, kas radīs fantastisku noskaņu gulēt ejot. 


Rotaļlietas. Gan grabulītis, gan kāds pīkstulis, zobgrauži u.c. - tas viss palīdzēs mazajam iepazīt pasauli un attīstīties pēc iespēja ātrāk. 

Īpaši mīļa pidžama, vai bodijs. Noteikti lielāks prieks šo dāvinot būs pašai mammai, bet par to nevajag satraukties. Protams, ka mazais izaugs no drēbītēm un visticamāk neatcerēsies valkāšanas brīdi, savukārt ja drēbīte tiks saglabāta nākamajai paaudzei, tā iegūs pavisam citu veidolu un nozīmi. 


Rotaļlietas, ko piekarina pie ratiem. Dodoties ikdienas pastaigā, lai mazajam būtu interesantāka vizināšanās lieti šāda mantiņa noderēs. Rotaļlietu līganās kustības ļaus viņam vieglāk iemigt un radīs drošības sajūtu.  

Pirmā mīļmantiņa. Ikkatram bērnam ir sava mīļmantiņa, kuru viņš bužina, nes visur līdzi, iedod tai vārdu un ļoti rūpējas par to. Kāpēc tieši Tu tādu nevarētu sagādāt jaundzimušajam? 

 

Reklāma
Reklāma

Universālveikals ELKOR radījis palīgu jaunajai māmiņai –„Māmiņu karti”. Karti jaunās un topošās māmiņas var saņemt bez maksas, un tā sniedz 15% atlaidi pirkumiem ELKOR bērnu preču nodaļās.  

 Elkor Māmiņu karte

Turpmāk topošie un jaunie vecāki, uzrādot „Māmiņu karti”, ELKOR bērnu preču nodaļās varēs iepirkties ar 15% atlaidi. 

Atlaižu karti māmiņas var saņemt bez maksas, uzrādot „Mātes pasi”, – to var darīt vienu gadu kopš šīs pases saņemšanas brīža. 

 


Par „Māmiņu karti” un tās saņemšanu:

* lai pieteiktos „Māmiņu kartei”, jāaizpilda pieteikuma anketa veikalā;

* saņemot karti, jāuzrāda „Mātes pase”;

* „Māmiņu kartei” var pieteikties vienu gadu kopš „Mātes pases” saņemšanas brīža;

* „Māmiņu karti” iespējams saņemt veikalā ELKOR PLAZA (Brīvības gatve 201, Rīga) un t/c „Spice home”;

* „Māmiņu karti” izsniedz bez maksas;

* karti var izmantot 18 mēnešus no tās saņemšanas brīža;

 * lai iegūtu 15% atlaidi, karte jāuzrāda pirms norēķināšanās par preci;

* atlaides nesummējas un neattiecas uz precēm, kurām jau ir akcijas cena;

* karte ir personalizēta; 

* ja rodas jautājumi par „Māmiņu karti” vai tās lietošanas noteikumiem, sūtiet tos uz e-pastu: karte@elkor.lv vai zvaniet – tālr. 67070719.

Vairāk par „Māmiņu karti” un tās lietošanas noteikumiem var lasīt www.elkor.lv

Elkor Māmiņu karte

Ieskaties: www.elkor.lv