Zināmi datumi, kad notiks apvienotie iestājpārbaudījumi Rīgas ģimnāzijās un vidusskolās

Tāpat kā iepriekšējos gadus, arī šajā pavasarī Rīgas valsts ģimnāzijās un vidusskolās tiks organizēti apvienotie iestājpārbaudījumi, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.
Iestāšanās Rīgas ģimnāzijās un vidusskolās notiks vēl pirms mācību gada beigām.

FOTO: Shutterstock.com

Iestāšanās Rīgas ģimnāzijās un vidusskolās notiks vēl pirms mācību gada beigām.

Apvienotajos iestājpārbaudījumos skolēna iegūtais rezultāts būs derīgs vairākās izglītības iestādēs un kalpos kā pamats dalībai konkursā uzņemšanai izvēlētajā valsts ģimnāzijā vai vidusskolā.

 

  • Iestājpārbaudījums Rīgas valsts ģimnāziju 7. klasei notiks 22. aprīlī, tas tiks organizēts rakstiski matemātikā. Lai iestātos Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā, papildus būs jākārto iestājpārbaudījums angļu vai vācu valodā.

 

  • Lai iestātos Rīgas valsts ģimnāziju vai galvaspilsētas vidusskolu 10. klasē, skolēniem būs jākārto kombinēts iestājpārbaudījums matemātikā un valodās (tekstpratība) vai kādā no iestājpārbaudījuma daļām, kuras skolas ir noteikušas kā uzņemšanas kritēriju 10. klasē. Šis pārbaudījums notiks 13. maijā. Pirms reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam, skolēnam jāiepazīstas ar skolas noteiktajām uzņemšanas prasībām.

 

Informācija par iestājpārbaudījumu programmām, pieteikšanos iestājpārbaudījumiem, laiku un vietu skolās, kuras organizēs iestājpārbaudījumu uzņemšanai 10. klasēs, no 20. marta būs pieejama tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv, kā arī skolu mājaslapās.

Reklāma
Reklāma

 

Reģistrēties iestājpārbaudījumiem varēs elektroniski divas nedēļas pirms iestājpārbaudījuma norises tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv sadaļā “Reģistrēšanās kombinētajam iestājpārbaudījumam”, kā arī skolu mājas lapās. Reģistrējoties iestājpārbaudījumam, no saraksta varēs izvēlēties sev izdevīgāko vietu (izglītības iestādi), kurā veikt šo rakstisko iestājpārbaudījumu.

 

Papildinformācija būs pieejama Rīgas valsts ģimnāziju un vidusskolu mājas lapās. Jautājumu gadījumā iespēja sazināties arī pa e-pastu: iestajparbaudijums@riga.lv.

Saistītie raksti