Interaktīvie LEGO® Super Mario™ spēļu komplekti pasaules izpētei un rotaļām

Bērni var doties kopīgos piedzīvojumos ar iecienīto tēlu reālajā pasaulē, rotaļājoties ar šo LEGO® Super Mario™ komplektu "Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts" (71360). Komplektā iekļauta LEGO Mario™ figūra, kas nodrošina tūlītējas izteiksmīgas reakcijas, izmantojot LCD ekrānus un skaļruni. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Spēlētāji pelna virtuālas monētas, virzot LEGO Mario no Sākuma caurules līdz Mērķa caurulei pa virpuļojošām un mākoņu pilnām platformām, ar ? klucīti un veicot supervaroņu cienīgas kaujas ar rotaļu Gumbas un Bowser Jr. figūrām. Pārkārto klucīšus un izveido aizvien jaunus apgūstamus līmeņus. figūrām. Pārkārto klucīšus un izveido aizvien jaunus apgūstamus līmeņus.


Uzlabotas rotaļas
Ir pieejama bezmaksas LEGO Super Mario lietotne, kas vēl vairāk uzlabo šī bērnu dāvanu rotaļu komplekta rotaļu iespējas. Tai ir skatīšanas rīki ar tuvināšanas un pagriešanas iespējām, kas atvieglo būvēšanu, turklāt lietotne norāda uz citiem radošiem būvēšanas un rotaļu veidiem un ir droša vide, kurā parādīt draugiem savas idejas.

Mario bez ierobežojumiem!
LEGO Super Mario komplekti ir lieliski piemēroti rotaļām vienatnē vai sacensībām grupā un pārnes ģimenes iecienīto tēlu uz reālo pasauli. Šis sākuma maršruts un paplašinājuma komplekti nodrošina neierobežotus izaicinājumus un uzlabo problēmu risināšanas prasmes.

    •  Fani var sākt izklaides bagātās LEGO® Super Mario™ pasaules izpēti ar šo komplektu "Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts" (71360), kurā iekļauti 7 darbību klucīši dažādām mijiedarbības iespējām ar LEGO Mario™ figūru.

    • LEGO® Mario™ figūrai ir krāsu sensori, kā arī LCD ekrāni acīs, mutē un vēderā, un tie var parādīt vairāk nekā 100 dažādas tūlītējas reakcijas uz kustību. Ir iekļauts arī skaļrunis, kas atskaņo videospēles ikoniskās skaņas un mūziku.

    •  Šajā lieliskajā rotaļu komplektā LEGO® Mario™ iegūst virtuālās monētas, skrienot un lecot no Sākuma caurules līdz Mērķa caurulei pa LEGO klucīšiem, platformām un ? klucīti, kā arī stājoties pretī Gumbas figūrai un Bowser Jr.

    •  Šis kolekcionējamais LEGO® rotaļu komplekts ar 231 detaļu ir lieliska dāvana dzimšanas dienā vai citos svētkos bērniem no 6 gadu vecuma, kuri māk patstāvīgi būvēt un rotaļāties un mācās risināt problēmas, vienlaikus brīnišķīgi un radoši pavadot laiku.

    •  Pārkārto sākuma maršrutu un apvieno to ar LEGO® Super Mario™ paplašinājuma komplektiem, radot vēl sarežģītākus līmeņus un spēles kopā ar draugiem vai sacenšoties ar viņiem.

    •   LEGO® Mario™ figūras darbību nodrošina divas AAA baterijas (nav iekļautas komplektācijā), tādējādi panākot ļoti interaktīvu spēles pieredzi, kurā spēlētāji saņem tūlītēju atgriezenisko saiti un tiek apbalvoti par radošumu.

    •  Bērniem patiks bezmaksas lietotne LEGO® Super Mario™, kurā atrodamas būvēšanas instrukcijas, iedvesma jautrām un aizraujošām rotaļām, kā arī citas iespējas. Saderīgo Android un iOS ierīču saraksts pieejams lapā LEGO.com/devicecheck.

    •  Interaktīvie LEGO® Super Mario™ rotaļu būvēšanas komplekti ir lieliski piemēroti rotaļām atsevišķi vai grupā, iedzīvina ģimenes iecienīto tēlu neparastā veidā un nodrošina nebeidzamus radošos izaicinājumus paplašinājumu un pārbūvēšanas veidā.

    • Būvētājiem nevajadzēs Superzvaigznes spēku, lai savienotu vai atvienotu LEGO® klucīšus! Jau kopš 1958. gada tie atbilst augstākajiem nozares standartiem, lai nodrošinātu saderību un izturīgas būves.

    •  LEGO® būvēšanas klucīši un detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas teju visos iedomājamos veidos, lai nodrošinātu visu LEGO komplektu atbilstību visaugstākajiem globālajiem drošības un kvalitātes standartiem.

 

Reklāma
Reklāma