Zīdaiņu veselības aprūpe Zviedrijā

Dzēsts lietotājs

Super duper raksts! Mana problema bija, ka vel lasiju portalu Calis un sarakstijos ar mammam formuma. Man biezi likas, ka Zviedrijas sistema palaiz garam ne vienu vien smagu gadijumu, jo te nesuta ne pie specialistiem, neparbauda tonusus, atsuj ar vardiem, ka tas ir normali, ta medz but un tas paries pats no sevis. Turklat vissas konsultacijas notiek pa telefonu... Laikam ejot parliecinajos, ka ta ari ir... esmu iemacijusies uz lietam un berna veselibu skatities daudz mierigak. Ir jau ta, ka mazliet japastav uz savu, ja prats ir nemierigs un mates instinkts signalize par dzilaku vainu ka varbut medikiem liekas. Un tas ari ir pareizi, jo pashi mediki medz teikt, ka vecaki ar bernu ir kopa 24h un labak zin kada uzvediba ir normala vai nee.
Un es neteiktu, ka manitu kadus bernus ar defektiem (es nedomaju invalidus un ar iedzimtam kaitem), kas butu sistemas neefektivitates pieradijums.

Dzēsts lietotājs

Lasot šo rakstu kārtējo reizi pārliecinājos, ka dzīvojam Buratīno zemē.arī mnam bērniņam priekšā ir USG galvai-it kā muskuļu tonuss par lielu.....Ja visu mēnesi neej pie ārsta tad viss kārtībā.Tiklīdz aizej pie ārsta tā sākas-varbūt tā un varbūt šitā.Mammas patiešām labāk par visiem ārstiem jūt kā berniņam ir.Uzticēsimies savām izjūtām un viss būs ok!

Dzēsts lietotājs

Jā, es ar gribēju teikt, ka pirmā pusgada laikā tās ārstu vizītes brīžiem ir par daudz! Neirologs, USG galvai, jo tonuss, vingrošana un masāža, kur man teica, ka bērns nerāpos, bet šobrīd skatoties uz to, kā viņu pat kaķis nevar noķert, es tam noteikti nepiekrītu! Manuprāt, labāks ir Zviedrijas variants, bet galvenais, lai ir tāda "iecirkņā māsiņa", kurai piezvanīt un noskaidrot visu neskaidro! :)

Dzēsts lietotājs

Man gan pret tādu sistēmu ir dalītas jūtas. Ar tam masāžām un tonusiem varbūt ka pārspīlē, bet ar iesnām un klepu gan nedomāju, redzat esmu pati saskārusies bērnībā ar to ja pat puņķus laikus neārstē un īpaši ja tie ir ilgāk nekā vajag ar domu " pats pāries" tad viss galvā ir sastīts infekcija aizgāja uz ausi un jau liela esmu man auss nedzird un milzum daudz speciālistu teica ka nedzirdēs un esmu sastapusi nemazum tādu cilvēku. Uzskatu ka puņķi un klepus var būt nevainīgi, bet lai to apstiprina ārsts mazo izmeklējot. Ka mēs zinām mēdz būt pat plaušu karsoņi bez temperatūras un klepus, bet tā ir nopietna slimība un to neārstējot tā nes daudz sliktu seku mūsu organismam

Kategorijas