5 ieteikumi zīdaiņu apģērbu mazgāšanai

 25. aprīlis 2019 12:05 Reklāmas projekts

Tā kā zīdaiņu un mazuļu apģērba mazgāšana ir ikdienas nodarbe, ir svarīgi zināt, kā un ar kādiem līdzekļiem to mazgāt.Mazgājamais apģērbs un gultasveļa ir tiešā kontaktā ar zīdaiņa ādu, un tāpēc ir svarīgi sekot, lai izvēlētie mazgāšanas līdzekļi izmazgātu veļu tīru, bet vienlaikus arī būtu pēc iespējas droši un maigi bērna ādai.


Zīdaiņu un mazuļu āda ir ļoti maiga un jutīga pret apkārtējo vidi. Mazgājamais apģērbs un gultasveļa ir tiešā kontaktā ar zīdaiņa ādu, un tāpēc ir svarīgi sekot, lai izvēlētie mazgāšanas līdzekļi izmazgātu veļu tīru, bet vienlaikus arī būtu pēc iespējas droši un maigi bērna ādai. Nepareiza līdzekļa vai mazgāšanas metodes izvēle var izraisīt izsitumus, ādas kairinājumu, kā arī veicināt alerģijas rašanos.  

1. Zīdaiņu apģērba mazgāšanai izvēlieties mazgāšanas līdzekli, kas nesatur smaržvielas un krāsvielas. Vienlaikus izvairieties arī no dabīgās smaržvielas saturošiem līdzekļiem, jo arī tie var būt spēcīgi alergēni. Uz mazgāšanas līdzekļu iepakojuma, kas piemēroti zīdaiņu apģērba mazgāšanai, parasti ir redzams marķējums “Sensitive”, “nesatur smaržvielas un krāsvielas” utt. 
2. Ja vēlaties attīrīt spēcīgus traipus, tad sākumā nepieciešams apstrādāt tos ar traipu attīrīšanas līdzekli, vai pirms mazgāšanas uzliet mazgāšanas līdzekli tieši uz traipa. Šajā gadījumā traipi tiks attīrīti, un nevajadzēs izmantot lielu mazgāšanas līdzekļa dozu.  

Zīdaiņu apģērba mazgāšanai izvēlieties mazgāšanas līdzekli, kas nesatur smaržvielas un krāsvielas. Izvairieties arī no dabīgās smaržvielas saturošiem līdzekļiem, jo arī tie var būt spēcīgi alergēni.


3. Dodiet priekšroku mazgāšanas želejai vai mazgāšanas želejas kapsulām. Želeja ir maigāka attiecībā pret audumu, tā labāk izšķīst ūdenī, un tāpēc pastāv mazāka varbūtība, ka uz apģērba varētu palikt mazgāšanas līdzekļa paliekas.  
4. Ievērojiet uz iepakojuma norādītos dozēšanas norādījumus. Ja mazgāšanas līdzekļa doza ir pārāk maza, tad var gadīties, ka traipi un netīrumi nekur nepazūd, un veļa nav pietiekami tīra. Pārdozēšanas gadījumā mazgāšanas līdzekļa paliekas paliek audumā, kas var izraisīt ādas kairinājumu. Pārdozēšana ir arī apgrūtinoša apkārtējai videi. 
5. Ievērojiet apģērba ražotāju norādījumus. Dažus apģērbus nedrīkst mazgāt veļas mazgāšanas mašīnā. Kā arī ievērojiet, ka, lai saudzētu audumu un apkārtējo vidi, saudzīgāk ir izmantot zemāku mazgāšanas temperatūru. 

No “Mayeri” produktu portfelī esošajiem produktiem ģimenēm ar zīdaiņiem un mazuļiem vispiemērotākie ir “Mayeri Sensitive” sērijas produkti, kas nesatur smaržvielas un krāsvielas. “Mayeri Sensitive” produktiem ir piešķirts arī Eiropas Savienības ekoloģiskais marķējums, kas apliecina, ka produkti pēc savas iedarbības ir efektīvi (veiktas rūpīgas kvalitātes pārbaudes), un vienlaikus tie ir saudzīgāki pret apkārtējo vidi nekā konkurējošie produkti bez šāda marķējuma.   

Izmantojot “Mayeri Sensitive” produktus, varat būt pārliecināti, ka līdzekļi atbilst savam tīrīšanas mērķim, un tajā pašā laikā tie nav kaitīgi Jūsu zīdainim.  
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas