Gribu vēl vienu bērniņu, bet vīrs tam nepiekrīt 2

 22. novembris 2014 14:00 mammamuntetiem.lv Jautājums & atbilde

Man ir 30 gadi, un manam dzīvesbiedram tikpat. Mums ir 2gadīgs bērniņš, kurš bija ļoti gaidīts un plānots. Tētis ļoti mīl un rūpējas par bērnu. Es ļoti vēlos vēl vienu bērniņu, bet tētis ir kategoriski pret. Viņš jau sen ir teicis, ka šis ir un būs vienīgais bērns. Viņam esot labi ar vienu, kamdēļ vēl kādu vajag. Otru viņš nekad nemīlētu tik ļoti, kā pirmo - tik gaidīto bērnu. Tāpat viņš vienmēr ir uzsvēris, ka neesam tik finansiāli stabili nodrošināti, lai gan abiem mums darbs vienmēr ir bijis. Daudzi man ir teikuši, lai izdaru sievietes viltībiņu un vienkārši palieku stāvoklī, bet es tā nevaru. Vai man jāsamierinās ar to, ka viņš nevēlas vēl vienu bērnu?" tā raksta kāda portāla mammamuntetiem.lv  lasītāja. Atbildi sniedz personīgās meistarības trenere Sarmīte Šmite.Foto: Shutterstock.com


 


Jums ir ļoti laba un draudzīga ģimene, kurā valda uzticēšanās, rūpes un mīlestība. Jums ir vīrs, kurš uzņēmies atbildību par ģimeni. Viņš noteikti zina, cik lielas iespējas šajā brīdī ir, lai izdarītu izvēli par labu vēl vienam bērniņam. Mēs jau varam klausīties citus cilvēkus, bet lēmums jāpieņem mums pašiem. Galvenais, ka ar šo lēmumu būs pašiem arī jādzīvo.  To, ka gribētu izdarīt kādu viltībiņu, patiesībā izklausās kā joks. Bet vai tā ir? Ja mūsu domas materializējas, tad otrs cilvēks neapzinātā līmenī var just, ka īsti godīgi te kaut kas nav. Pazūd uzticēšanās vīram. Ar viņa viedokli noteikti vajadzētu rēķināties, jo mēs taču bērniņu gaidām. Un bērniņš noteikti jūt, vai ir gaidīts vai nē... tas var ietekmēt arī bērna pašvērtējumu.


Katram no mums ir iedots tik spēka, cik mums ir. Bet spēku vīrietim var dot dzīves gudra sieviete. Tātad varētu darīt tā, lai viņam būtu vairāk spēka un rastos vēlme radīt otru bērniņu. Uzdodiet sev jautājumus - ko jūs varētu darīt, lai viņš šai domai piekristu un patiesībā pat vēlētos otru bērniņu.


Ja godīgi attiecamies pret citiem, to arī saņemam. Padomus jau var uzklausīt, bet katram jādomā pašam, jo otrs patiesībā neko nezina, viņš vadās no savas pieredzes. Katram mums tā ir sava. Ieklausieties ko sirds saka, mācieties sievietes dzīves gudrības, esiet atbalsts savam vīram. Domājiet par savu ģimenīti ar lielu mīlestību un viss var notikt pavisam vienkārši... Tas būs kā brīnums, patiess un nesamākslots. Lai jūsu dvēselē vienmēr ir gaiši. Lai vīram ir kur smelties iedvesmu un prieku strādāt savas ģimenes labā. Ļoti daudz ir pašas sievietes rokās, jo tieši sievietei ir dots daudz vairāk enerģijas.


Pieņemiet šo situāciju, kāda tā ir šajā brīdī. Atlaidiet šo domu, jo tai piešķirot pārāk lielu vērtību, varbūt tas ir par šķērsli, lai doma realizētos. Dzīvojiet, priecājieties par katru dienu, mīliet un notiks tā kā būs jānotiek!
2 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas