"Viņš mani žņaudza, spārdīja un spļāva virsū" - sieviete stāsta par vardarbību

Dzēsts lietotājs

Dumjai sievietei tāds liktenis!!!Bēdz mujļķe!!!

Dzēsts lietotājs

Feministes grib demonizēt vīriešus kā vardarbīgus, taču īstenībā 70% gadījumos ģimenes vardarbība nāk no sievietēm

Feminisms ir īpaši pretīga melu un naida ideoloģija.
Sorosveidīgo finansētie pētījumi liecinot – no vardarbības ģimenē ik dienu ciešot vairāk nekā 100 sievietes. Un cik vīrieši ik dienas cieš no sieviešu emocionālās un pat fiziskās vardarbības?
Meli par "patriarhālo agresiju" atmaskoti. Sievietes ir agresīvākas par vīriešiem.

Rise of 'relationship terrorists' - women more controlling than men

Kurš kuru sit


Kurš kuru sit biežāk? Ģimenēs ir pārsteidzoši daudz varmācīgu sievu

Dzēsts lietotājs

..Varbūt labāk vispirms uzklausīt ABAS puses? Nevis tikai vienas puses pāri darījuma uzskaitījumu ņemt vērā? 

Dzēsts lietotājs

no viriem kas sit nav ko baidities,vajag maukt pretii,un taa kartigi. tada ir mana dzives pieredze. arii es biju iebiedeta kaa sim kas nebij pa pratam taa gaza man,bet man vis apnika un es kaa lauva sanemos un kaa grudu vinu taa sis pa logu araa caur visiem stikliem un taa mums beidzas vardarbibas, jo kaa vins atvilka jau roku es uzreiz jau bridinaju vai grib atkal jau lidot? labi sisanas mums beidzas bet nu sakas apsaukasanas  visaadiem sausmigiem vardiem,kaa sis apsaukajas es est netaisu gultaa blakus negulu un vispar izeju araa no majas. un man pofig ko sis domaa.nu ir palicis vecaks un pavisam miligs nav vairs nekaa no taa ko darija jaunibaa,izmaciju es veco vellu gdze raki zimujut

Dzēsts lietotājs

Feminism is a political campaign of hate against men and children. It is a cult and a religion. Nothing more. And it is institutionalized in law, politics, society and finance. Throughout the developed world, our feminist governments are snatching and holding children hostage for ransom and using that ransom to buy off a large fraction of the population (mostly women) at the expense of the lives and livelihood of another large fraction (mostly men) in exchange for political influence and power and to satisfy addiction to power and control.

Feminism is fascism, and feminists manipulate others with the public spectacle of their chronic victimhood. They have no sense of personal responsibility and their reliance on emotions and solipsism rather than facts and analysis absolves them of any responsibility.

Feminism is anathema to civilization and unless it is destroyed, civilization will continue to disintegrate and we will all be condemned to a permanent Kafkaesque form of primitive social organizing in which men are sacrificed routinely. Oh, wait, we already are.

Dzēsts lietotājs

Arī es esmu pacietusi vairāk jau emocionālo vardarbību,krāpšanu,melus.. 9 gadus biju tik stulba,ka ticēju,kad viss mainīsies.. bet nemainījās,necieņa pret mani tikai pieauga.. kad teicu,ka šķiršos,acīs smejot,pateica,kur tad es iešu,kas mani tādu ņems.. Līdz sāku ticēt,ka man nav kur iet,bez viņa esmu nulle.. Līdz caur dr.lv iepazinu cilvēku,kurš man iemācīja ticēt saviem spēkiem,ticēt sev.. Es saņēmos,es aizgāju no viņa.. Bet ,protams,tas nebija viegli,jo pēc tam sekoja arī vardarbība no viņa puses... pat izvaroja,nāca uz manu darba vietu,ārdījās pat tur.. tādā veidā vēlējās mani atgūt... Es nepadevos,rakstīju iesniegumus policijā(lai gan no tiem nav nekāda jēga) ... tgd jau vairāk kā gadu esmu laimīga,man ir brīnišķīgs cilvēks,kurš mani ciena un mīl un tic maniem spēkiem.. Mans bijušais ir saticis jaunu sievieti,kura jau gaida bērnu,es atļāvos viņu brīdināt par viņu,bet tā vietā tiku nosaukta par slimu.. Jā,vēljorprojām saņemu viņa sms,kad esmu niecība etc.. bet es vairs neticu viņa vārdiem.. :) TPC,ej prom kamēr vēl vari,neviena sieviete arī pat vīrietis nav pelnījis,ka viņu pazemo,ne emocionāli,ne fiziski :)

Dzēsts lietotājs

Sandrai taisnība,ja sit,šauj atpakaļ,ja spļauj,spļauj atpakaļ,ja žņaudz šit.kas pa rokai,tas pa purnu.Ja nesaprot ar vārdiem,sapratīs ar kulaku.

Dzēsts lietotājs

Debilai j;ab'ut, kai zvan'itu un s'udz'etos,ka tevi sit vai apbi'zo cerot, ka tas kaut ko main'is. Nu, tak neesipiesieta- ej prom, atrod citu- kur probl'ema? A taa, kas neiet, nu tai laikam viss ir shtokos..

Kategorijas