Pamatotas bažas vai viltus trauksme? Precētā dāma greizsirdīga uz brīvo draudzeni

Dzēsts lietotājs

Esam kopā ilgi ,jau pāri 7gadi...Draudzeņu man nav ,un nav arī problēmu..... Ira viena briva radu meitene  un no tās  jauzmanas vel  , lai  neiedomajas uz manu vīrieti  ......
    Visu runājamies viens ar otru , ira jau vinjam darba bieds labs draugs,,- dzīvo pie vecakiem un visa drauga alga vecakiem .ir tādu draugu sapazinies.
un viss domaju ir labi. Brīžiem  uznak besis, ka gribas aiziet kaut kur ,parrunāt,,bet man devize-labāk bez draudzenes ,jo sieviete , sievietei ir čūska,kuru katru bridi var tavuvīrieti nocelt.

Dzēsts lietotājs

Nekas taa nemaitaa attieciibas kaa greizsirdiiba un privaatiipashnieciskums.. It iipashi ja tie ir bez pamata. Tas vienkaarshi noraada uz pasha greizsirdiigaa iipatnja probleemaam - pashapzinjas truukumu un nedroshiibu. Atteikties no draugiem/draudzeneem tikai taa iemesla deelj, lai buutu absoluuts miers, ka tie 'nenocels' tavu partneri ir totaals stulbums. Un kas buus tad, ja partneris tevi pametiis? Tava mikropasauliite sabruks un nebuus pat kam paraudaat uz pleca.

Dzēsts lietotājs

Pie mums gadu nodzīvoju mana brīvā un diezgan izskatīgā draudzene, tikai ne reizi man neradās doma, ka viens vai otrs varētu situāciju pagriezt savās interesēs. Viens otru uzskatīja par "čomiem". Ja ir šaubas, tad jāsāk domāt,cik patiesībā uzticamas ir draudzenes, cik uzticams ir draugs un visbeidzot, cik pats jūties pārliecināts. Vispār šie stāsti liekas mazliet slimi...

Dzēsts lietotājs

Jāizvēlas draudzenes. 

Dzēsts lietotājs

 Gudri darīs tās sievietes, kuras šī iemesla dēļ izvēlēsies par draudzenēm nevis tikai un vienīgi aizņemtās vai "neglītos pīlēnus", bet gan - tās, kurām patīk pavisam citāds vīrieša tips. Daudzas sievietes tā dara instinktīvi, pat neaizdomājoties, tieši kāpēc šāda draudzeņu izvēle.

Saistītie raksti

Kategorijas