"Mammu, nopērc suliņu!" jeb Sulu dzeršanas ābece mazu bērnu mammām

Dzēsts lietotājs

Un kā ir - vai vispār var dot bērnam parastu sulu kādu mēs dzeram (Gutta, Cido utt), jeb labāk tomēr bērnu pārtiku? Es līdz šim esmu pirkusi tikai bērniem paredzētās sulas. Vai pašas taisītās

Dzēsts lietotājs

Reku teikts, ka var gan Guttu, gan Cido, galvenais, lai ir 100% sula. Un atkarībā no bērniņa vecuma to vajag pašķaidīt, lai nav par stipru.

Dzēsts lietotājs

Uztura speciālisti gan parasti neiesaka paku sulas pat pieaugušajiem, tāpēc man saprotams Zanes jautājums. Jābrīnas, kādēļ šeit nav pieminētas mājās svaigi spiestas sulas, piemēram, burkānu, biešu, ābolu vai citas sulas. Parasti uztura speciālisti īpaši uzsver šādu sulu lietošanas nozīmi organismam. Arī svaigi spiestas sulas, protams, jāatšķaida, ja tās tiek dotas maziem bērniem. Vēl man nav saprtoams, kādēļ sulas ar biezumiem raksta autors iesaka lietot tikai no trīs gadu vecuma, ja nešķidru pārtiku bērns sāk ēst jau krietni agrāk.

Dzēsts lietotājs

Līga, rakstā IR pieminētas mājās spiestās sulas;) Arī es parasti esmu izvairījusies no paku sulām, taču esmu dzirdējusi viedokli, ka mēs pārspīlējam to sliktumu. Proti, ja norādīts, ka tā ir 100% sula bez piejaukumiem, tur nav nekā slikta - ziemā mēs dzeram mājās spiestu un burkās uzglabātu ābolu sulu. Taču nenoliedzami - svaigi spiesta ir svaigi spiesta.

Dzēsts lietotājs

Kaa ar sulaam, kas gatavotas no koncentraata? UK, piemeeram, neesmu redzeejusi taadas 100% dabiigaas, kaa cido... :(

Dzēsts lietotājs

Nu nezinu, nerodas man pārliecība, ka Cido ir dabīga saula!!:) Diemžēl

Dzēsts lietotājs

Elīna, visas "dabīgās" sulas pakās ir izgatavotas no 100% sulas koncentrāta, ieskaitot Cido. Arī es dzīvoju uk un bērniem dodu šīs 100% koncetrāta sulas. Nevajadzētu dot tās, kur rakstīts, ka tas ir sulas dzēriens, jo tur ir arī citi piejaukumi

Dzēsts lietotājs

Ja godiigi neviena sula, kas tajos plauktos pakaa nostaaveejusi sazin cik, neliekas man dabiiga... bet nu labi... Gunai - paldies.

Saistītie raksti

Kategorijas