Sievietes un vīrīeša auglība. Fakti, ko, iespējams, vēl nezināji

Dzēsts lietotājs

Paldies,taadu rakastu sen te vajadzeeja.Tomeer ir sievietes,kuras forumos tieshaam nezin kaa kas notiek :D.

Dzēsts lietotājs

Man šķiet, ka vērtīgi ir arī saistītie raksti, kas ir apakš šim;)

Dzēsts lietotājs

Hi... (giggle) Šo es varēšu arī savai meitiņai rādīt, ka izaugs- vienāršo un tieši!

Dzēsts lietotājs

peec shitaa izklausaas beigi "nereaali" palikt staavoklii.. :D nu ko, mans spermatozoiids buus baigi pacenties apaugljoties mr laikaa vai izdziivot un taas 3-6 d peec tam, baigais ninzja :D bet vispar- nav jau tik gruuti nemaz ja reekina ka katraa reizee iznaak laukaa liidz 400 mlj.. nevaig tinjiem stastiit multjibas, laikam kadam ir slepens dzimstiibas paaugstinaashanas plaans.

Dzēsts lietotājs

Svarīgi ir zināt, ka auglīgās dienas ir aprēķināmas, ja mēnešreižu cikls ir regulārs. un ir vēl viens svarīgs faktors - ja cikls ir īss, tad tas pēc mr uzreiz var ieiet auglības fāzē...

Dzēsts lietotājs


Sjinii jomaa vairs neticu nevienam aarstam!!!! Liktenis!!!!


Manam draugam diagnoze, neaugliiba. 7 gadus nav izsargaajies... mees arii neizsargaajaamies. Paliku staavoklii 3sjajaa ja ne pirmajaa miileesjanaas reizee... 


Attieciibas mums ir sliktas, veeloprojaam netic, ka tas vinja ja beerns... skumji...

Dzēsts lietotājs


Atbilde un stiprinājums Ilze!Varu ieteikt ieiet mājas lapā     Vīrietis   ir neauglīgs ārkārtīgi īpašās situācijās.Spermotozoīdi mākslīgi tos noslaucot sāk kustēties īpaši slinki, jo viņi nesajūt sievietes maksts smaržu...Par to varētu daudz rakstīt....Bet sekojot šai auglības lv. mājas lapai var ietrāpīt semināros kurus vada ginekologi, kuri stāsta patiesību par auglību, nevis kā to pasniedz masu produkcijā , jo tas ir milzīgs bizness.Neauglību uzstāda ļoti ātri un primitīvi, jo tā var daudzi nopelnīt.Tādēl jau ir tie gadījumi, ka itkā neauglīgam vīrietim piedzimst bērns......Tavs vīrietis lai slavē Dievu, ka viņam pieteicies mantinieks.

Dzēsts lietotājs

Jā, vīrieši izstrādā spermatozoīdus visu mūžu, bet-lai spermatozoīdi nonāktu sēkliniekos un nobriestu, ir vajadzīgas 72 st. Tātad-ja pāris vēlas radīt bērnu, vīrietim no dzimumdzīves ir jāatturas vismaz 4-5 dienas (ideāli, pat nedēļu) pirms sievietes ovulācijas!!! To man stāstīja mūsu pilsētā un novadā atzīts dakteris.
1 2

Kategorijas