14 receptes bērzu un kļavu sulu lietošanai un uzglabāšanai

Dzēsts lietotājs

ka var izgatavot berzu sulu vinu???
 

Dzēsts lietotājs

es dienā izdzēru aptuveni tos 3 litrus sulas un man uzradās alerģija.. tā ka - labāk dzert piesardzīgi :) un ne lielās devās.. ;) :)

Dzēsts lietotājs

Ar laiku tie upeņu kātiņi saglumē, man labāk patīk citrona miziņa un nevis citrona šķēlīte, tā arī mēdz saglumēt. Bet ko dod maizes garoza, viņa taču izšķīst, pēē..

Dzēsts lietotājs

3 -4 pirmās dienas ņemtā bērzu sula labi iet pie dūšas. Kad parādās rūgšanas process- kautkāds diskomforts parādījās( tikai pirms pāris dienām uzzināju no homiopātes, ka sulas rūgšanas procesā esoša nedrīkst lietot, jo iedzerot tādas, atmodina mūsu aizsnaudušos vīrusus un baktērijas un sākas mūsos iekaisuma procecesi). It kā jānogaida , kad beidzas rūgšana, bet sarūgušās  vismaz man izsauca šausmīgu dedzināšanu kunģi. Tad es sāku dziļāk nodarboties ar sevis izzināšanu un ieguvu savā īpašumā lakmusa papīru, t.i. ph (kā reklāmā par zobiem), izrūgušu sulu PH-2,0- etiķa un Coca Cola.............Slimības un nāve.....Paldies es vairs tādas Jums neieteiktu. Varu sniegt dziļāku izskaidrojumu

Dzēsts lietotājs


Es lieku citrona šķēlītes. Paturu kādu dienu, tad ņemu ārā. pievienoju cukuru un padzēriens ir gatavs. Es dzeru tik, cik man prasa  organisms, un ne litru vairāk.

Dzēsts lietotājs


vakar divi stundu laikā mums pietecēja 3 ar pusi litri bērzu sulas no 4 bērziņiem  šogad laikam būs pilns pagrabs ar sulām

Dzēsts lietotājs


Vai kāds varētu ieteikt ,kā saglabāt bērzu sulas bez raudzēšanas?

 

Dzēsts lietotājs


Kļavu sulas var saldēt. Pamēģini ar bērzu sulām.

Saistītie raksti

Kategorijas