Tētiem būt ir super. Īpaši, ja blakus ir labākā mamma, kas tēti pastutē, kad tētis nogurst

 06. septembris 2018 7:00 mammamuntetiem.lv Raksts  skatījumi: 708

Mārtiņa, Miķeļa un Jēkaba tētis Endijs Melecis tēta lomu izbauda, jo: "Tētis nekad nedrīkst atslābt un tētim viss jāzina. Vienmēr sevi jāizglīto un vienmēr jāspēj vakarā pēc darba sevi piespiest iziet ārā paskriet vai pabraukt ar velo, vai pafilozofēt par tādām tēmām kā dinozauri, kapēc Latvijā ir smēķētāji, kā izvēlēties sev sievu jau 1. klasē un tamlīdzīgām globāli svarīgām tēmām. 

 
Bērni viennozīmīgi iemāca pacietību, neatlaidību un ir pasaules labākā skola pārdevējam un diplomātam. Ja Tu kādu ideju vari iepārdot bēnam, tad varēsi arī jebkuram citam :) Tētim būt ir vienkārši super, it īpaši, ja blakus ir pati labākā mamma, kas tēti pastutē, kad tētis nogurst.
 
Paldies, ka aktualizēta tēvu diena un tēva loma.  Man reāli šķiet negodīgi, ka bērnu dārzā visi atzīmē māmiņdienu, bet ne Tēvu dienu, saka Endijs. 
 

Vairāk par virtuālo fotosienu "100 tēti Latvijai" uzzini šeit - "100 tēti Latvijai. Gaišas domas un stiprinoši vārdi no tēta tētim". Visu fotosienu skati ŠEIT. Ja vēlies pievienoties projektam ar savu foto, sūti to kopā ar atziņu uz redakcija@mammam.lv.

 


0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Lasi vēl

Kategorijas

Aktuāli

Jaunākais portālāLasīt vairāk

Jaunākie rakstiLasīt vairāk