Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Ralfa smieklīgie joki

Ralfa jociņi:   * Steidzamies uz bērnudārzu. Ralfs brauc ar riteni. Aizbrauc līdz vārtiņiem un speciāli tajos ietriecas. Aizmugurē tētis brīnās, kā tā, uz ko Ralfs atbild: "Kāpēc tu man neatvēri vārtiņus?" Tētis, verot vārtus vaļā, skaidro, ka nav paspējis. Ralfs demonstratīvi izbrauc pa atvērtajiem vārtiem un nosaka: "Dumjais tētis!" :)&nb

Skatīt visus jokus

» Aktualitātes

Upēs iesilst ūdens. Lielupē jau + 20 grādu

Ziņa / Aktualitātes | Skatījumi 528

Ūdens temperatūra peldvietās piektdienas pēcpusdienā ir no +7 grādiem vietām jūrā līdz pat +20 grādiem Lielupē pie Bauskas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Dažviet jau var iemēģināt peldēšanās priekus
Foto: Shutterstock.com

Ventspilī, Rojā un Mērsragā ūdens temperatūra jūrā ir +7..+9 grādi, piekrastes lielākajā daļā tā svārstās ap +10 grādiem. Lielajos ezeros ūdens temperatūra ir +11..+14 grādu. Siltākais ūdens ir upēs. Tostarp Gaujā, Aiviekstē un Daugavā ūdens temperatūra caurmērā pakāpusies līdz +12..+15 grādiem, Ventā - līdz +15..+18 grādiem, Lielupē - līdz +16..+20 grādiem.

 

Visaugstākā ūdens temperatūra reģistrēta Lielupē pie Mežotnes un Mūsā pie Bauskas. Ūdens līmenis upēs pārsvarā turpina pazemināties.


Raksts publicēts 19. May 15:55



 

LAPAS KARTE