Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Mammas augums

Aleksis 6 gadi.  Alem saku, lai nobildē mani. Skatos bildi. Saku: "Ak dievs, resna kā govs." Ale saka:  "Ko tu sevi tā apsaukā? Tu esi maziņš ruksītis ar lielu vēderu, resnām kājām un dibenu. Tā tak, mammu, labāk skan!"   _____________________________________________________________________________________________  

Skatīt visus jokus

» Aktualitātes

Upēs iesilst ūdens. Lielupē jau + 20 grādu

Ziņa / Aktualitātes | Skatījumi 466

Ūdens temperatūra peldvietās piektdienas pēcpusdienā ir no +7 grādiem vietām jūrā līdz pat +20 grādiem Lielupē pie Bauskas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Dažviet jau var iemēģināt peldēšanās priekus
Foto: Shutterstock.com

Ventspilī, Rojā un Mērsragā ūdens temperatūra jūrā ir +7..+9 grādi, piekrastes lielākajā daļā tā svārstās ap +10 grādiem. Lielajos ezeros ūdens temperatūra ir +11..+14 grādu. Siltākais ūdens ir upēs. Tostarp Gaujā, Aiviekstē un Daugavā ūdens temperatūra caurmērā pakāpusies līdz +12..+15 grādiem, Ventā - līdz +15..+18 grādiem, Lielupē - līdz +16..+20 grādiem.

 

Visaugstākā ūdens temperatūra reģistrēta Lielupē pie Mežotnes un Mūsā pie Bauskas. Ūdens līmenis upēs pārsvarā turpina pazemināties.


Raksts publicēts 19. May 15:55 

LAPAS KARTE