Iesaki ārstu:

 •   Vērtējums: 5/5
  Sanita Cvetkova

  Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

      

» Aktualitātes

Upēs iesilst ūdens. Lielupē jau + 20 grādu

Ziņa / Aktualitātes  | Skatījumi 625

Ūdens temperatūra peldvietās piektdienas pēcpusdienā ir no +7 grādiem vietām jūrā līdz pat +20 grādiem Lielupē pie Bauskas, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvā informācija.

Dažviet jau var iemēģināt peldēšanās priekus
Foto: Shutterstock.com

Ventspilī, Rojā un Mērsragā ūdens temperatūra jūrā ir +7..+9 grādi, piekrastes lielākajā daļā tā svārstās ap +10 grādiem. Lielajos ezeros ūdens temperatūra ir +11..+14 grādu. Siltākais ūdens ir upēs. Tostarp Gaujā, Aiviekstē un Daugavā ūdens temperatūra caurmērā pakāpusies līdz +12..+15 grādiem, Ventā - līdz +15..+18 grādiem, Lielupē - līdz +16..+20 grādiem.

 

Visaugstākā ūdens temperatūra reģistrēta Lielupē pie Mežotnes un Mūsā pie Bauskas. Ūdens līmenis upēs pārsvarā turpina pazemināties.


Raksts publicēts 19. mai 15:55 

LAPAS KARTE