Ar vērienīgu bērnu un jauniešu koncertu svētdien, 29. maijā, notiks Bērnu dienas festivāls Rīgā, “Esena dārzos”

Par godu mācību gada noslēgumam un Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai svētdien, 29. maijā, “Esena dārzos” Pārdaugavā gaidāmi vērienīgi svētki īpaši bērniem un jauniešiem – Bērnu dienas festivāls. Tā rīkotāji – vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” – aktivitātes plānojuši tā, lai tās būtu saistošas visai ģimenei, neatkarīgi no vecuma. Apmeklējums pasākumā bez maksas.
Svarīgs notikums Bērnu dienas festivālā šogad ir lielkoncerts, kurā uzstāsies vairāk nekā 600 bērnu no visas Latvijas!

FOTO: Publicitātes foto

Svarīgs notikums Bērnu dienas festivālā šogad ir lielkoncerts, kurā uzstāsies vairāk nekā 600 bērnu no visas Latvijas!

Brīvais kritiens, vizināšanās ar velokartiem, ugunsdzēsēju auto izpēte, brīvdabas skaistumkopšanas salons ar frizūrām, grimu un hennas zīmējumiem, kroņu gatavošanas darbnīcas, “Street food” pilsētiņa un vēl daudzas citas radošas, izglītojošas un sportiskas aktivitātes 29. maijā ģimenes varēs baudīt Rīgā, “Esena dārzos”. Svarīgs notikums pasākumā ir lielkoncerts, kurā uzstāsies vairāk nekā 600 bērnu no visas Latvijas! 

 

Bērnu dienas festivāls ir pasākums, kas tika ieviests kā ikgadējs vasaras sākuma notikums ģimenēm ar bērniem jau pirms pandēmijas. Tagad tā rīkošanu atgriežam ar jaunu jaudu – sarīkojot lielkoncertu, kur pēc pandēmijas klusuma pauzes uzstāties ne tikai dziedātājiem un dejotājiem, bet arī čellistiem, mandolīnistiem, jaunajiem cirka māksliniekiem un citiem dažādu novirzienu kolektīviem,” stāsta pasākuma rīkotāja, vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa. Viņa teic, ka kolektīvi par koncertēšanas iespēju ir gandarīti, jo pandēmijas gadu laikā ir trūcis iespēju uzstāties, atrādot savas prasmes. 

 

Ar šoviem un priekšnesumiem koncertā uzstāsies tādi kolektīvi kā deju skola “Dzirnas”, deju studija “Aristo”, Veizāna deju skola, Andžeja Grauda bungu skola, stepa deju studija “Soul Tap”, folkloras kopa “Tarkšķi”, Siguldas 1. pamatskolas zēnu koris, Cēsu bērnu un jauniešu centra popgrupa “Vizbulēni”, cirka studija “Jaunība” un daudzi citi kolektīvi. Koncertu vadīs sabiedrībā pazīstamas personības, piemēram, TV seja Armands Simsons ar meitu Heidiju Petru, Jānis Pētersons no grupas “Citi zēni”, influencere Alishuks M, hiphop mūziķis Ozols un citi. Lielkoncerts notiek, pateicoties Rīgas domes atbalstam. 

 

 

Pasākumā darbosies “Pirmās palīdzības skola”, kur mediķi stāstīs, rādīs un ļaus izmēģināt, kā sniegt pirmo palīdzību sev un draugam, ja piedzīvota kāda no vasarā tipiskajām traumām. Piemēram, ja iekož bite, čūska vai piesūkusies ērce, ja gadījies apdegt vai pārkarst saulē vai ja notikusi slīkšana. 

 

Reklāma
Reklāma

Mazākie apmeklētāji aicināti ierasties ar savām lellēm vai rotaļu lācīšiem, lai tām kopīgi ar dakteri iemācītos uzlikt pārsēju brūcei. 

“Pirmās palīdzības skola” tiek rīkota ar Labklājības ministrijas atbalstu. 

 

Organizatori pasākuma aktivitātes plānojuši tā, lai tās būtu aizraujošas ģimenēm ar dažāda vecuma bērniem. Tāpēc ģimenēm, kurās ir arī zīdaiņi, būs nodrošināta atpūtas zona pašiem mazākajiem – Mazuļu zona, kur vecākiem nesteidzīgi pabarot un pārģērbt savu bērniņu. Higiēnas preces mazajiem būs pieejamas bez maksas. 

 

Darbosies arī “Street food” pilsētiņa, lai, atvelkot elpu no smiekliem, priekiem un dauzīšanās, ģimenes varētu baudīt nesteidzīgas pusdienas pie dabas.

 

  • Pasākuma norises laiks no plkst. 11.00 līdz 17.00. Ieeja pasākumā bez maksas.
  • Adrese: Esena dārzi (Dzirciema iela 123, Rīga).
  • Facebook pasākums - šeit.

 

Pasākumu atbalsta Labklājības ministrija un Rīgas dome.

 

Saistītie raksti