Izdod Alda Kalniņa grāmatu "Zili brīnumi"

Izdevniecība “Jumava” jūlijā izdod Alda Kalniņa grāmatu “Zili brīnumi”, kuras prezentācija paredzēta 1. jūlijā Daugavpils zinātkāres centra atvēršanas svētkos. Rudenī plānota arī grāmatas izdošana krievu valodā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Aldis Kalniņš plašākai auditorijai pazīstams kā humorists, kurš veidojis un piedalījies tādos televīzijas humora šovos kā “Brīnumzeme”, “Savādi gan”, “Ak, kungs”, kā arī bijis LNT horoskopu šova “Runā ar zvaigznēm” vadītājs.

 

Pirms pāris gadiem Aldis Kalniņš sevi pieteica kā autoru un izdeva grāmatu „Zili brīnumi”, kuras nu jau ceturto, papildināto izdevumu no jūlija varēs iegādāties grāmatnīcās visā Latvijā. Autors grāmatas izveidošanu pamatojis ar vēlmi “radīt jaunu izglītības un izklaides platformu bērniem, kuras galvenais mērķis — lai mācības noritētu ar prieku”. Šo moto veiksmīgi realizē arī paša izveidotais zinātkāres centrs “Zili brīnumi”, kas atrodas “Galleria Riga” 5. stāvā. Centrā tiek organizētas dažādas radošas nodarbības un eksperimentāli priekšnesumi, kā rezultātā bērni iegūst reālas zināšanas (kas ir gaisma, kā rodas vējš, zibens utt.).

 

Grāmatas pamata mērķauditorija ir jaunāko klašu skolēni vecumā no 7–11 gadiem, kā arī viņu vecāki, kuri vēlas atraktīvā veidā ar saviem bērniem pārrunāt, pēc autora vārdiem, “sociālās fizikas” jautājumus: Kas ir attālums? Cik liela var būt pacietība? Vai viss ir tā kā izskatās? Vai viss ir acīm redzams un rokām taustāms? Vai skaņa ietekmē mūsu uzvedību? Grāmata piedāvā atbildes uz šiem un citiem jautājumiem. Saskaņā ar autoru, grāmatā apkopotas pavisam parastas lietas, tikai skatījums uz tām ir neikdienišķs. “Katram no mums ir iespēja tos (brīnumus) atklāt, tikai jāpacenšas uz šķietami parasto paraudzīties no cita skatupunkta, un tad pasauli ieraudzīsim, sajutīsim, uztversim pavisam citādu. Par to arī ir šī grāmata – kā piedzīvot brīnumus un pašiem tos radīt.”

Reklāma
Reklāma

 

Grāmata būs nopērkama grāmatnīcās visā Latvijā. Tie, kas grāmatu līdz augusta beigām iegādāsies “Jumava” grāmatnīcās, saņems īpašu “brīnumu” kuponu zinātkāres centra “Zili brīnumi” apmeklējumam!

 

Līdz 1. septembrim iegādājoties grāmatas "Zili brīnumi" jauno izdevumu apgāda "Jumava" grāmatnīcu tīklā, lasītāji saņems Brīnumkuponu - 10% atlaidi zinātkāres centra "Zili brīnumi" apmeklējumam Rīgā ("Galleria Riga" 5. stāvā, Dzirnavu ielā 67) vai Daugavpilī (bijušā kinoteātra "Renesanse" telpās, Vienības ielā 30)! Grāmatnīcu adreses atradīsiet www.jumava.lv sadaļā "Grāmatnīcas".