Konkurss jauniešiem – apliecini zināšanas un prasmes kiberdrošībā!

Jaunieši vecumā no 14 līdz 24 gadiem aicināti piedalīties Latvijas kiberdrošības izaicinājumā, reģistrējot savu dalību izaicinājuma mājaslapā "www.kibiz.lv", liecina informācijas tehnoloģiju (IT) drošības incidentu novēršanas institūcijas "Cert.lv" publicētā informācija.
Lai piedalītos izaicinājumā, priekšzināšanas nav obligātas, svarīga ir motivācija, interese par kiberdrošības jomu.

FOTO: Shutterstock.com

Lai piedalītos izaicinājumā, priekšzināšanas nav obligātas, svarīga ir motivācija, interese par kiberdrošības jomu.

"Cert.lv" norāda, ka Latvijas kiberdrošības izaicinājums ir pirmās valsts mēroga kiberdrošības sacensības, kas sniedz iespēju jauniešiem pārbaudīt un pielietot praksē iegūtās zināšanas un prasmes kiberdrošības vai kiberaizsardzības jomās.

Lai piedalītos izaicinājumā, priekšzināšanas nav obligātas, svarīga ir motivācija, interese par kiberdrošības jomu, un prasme patstāvīgi meklēt un analizēt dažāda veida informāciju.

 

Latvijas kiberdrošības izaicinājums notiks tiešsaistē trīs kārtās - 8.martā, 3. un 4.aprīlī, kā arī 7. un 8.maijā. Katrā kārtā var pieteikties jebkurš Latvijas valstspiederīgais vecumā no 14 līdz 24 gadiem, kas iegūst izglītību Latvijā akreditētā pamatizglītības, vidējās izglītības vai augstākās izglītības iestādē. Izaicinājumam iespējams pieteikties līdz 1.martam.

 

Reklāma
Reklāma

Izaicinājuma noslēgumā pēc rezultātu apkopošanas dalībnieki, kas būs sakrājuši visvairāk punktus, iegūs balvas no Aizsardzības ministrijas un iespēju kļūt par daļu no Latvijas nacionālās izlases dalībai starptautiskās kiberdrošības sacensībās jauniešiem - Eiropas kiberdrošības izaicinājums, kas norisināsies no 8. līdz 11.oktobrim Turīnā, Itālijā.

 

Latvijas kiberdrošības izaicinājumu organizē Aizsardzības ministrija sadarbībā ar "Cert.lv", Latvijas Universitāti un Zemessardzes Kiberaizsardzības vienību. Izaicinājumu atbalsta Nacionālais koordinācijas centrs - Latvija (NCC-LV) un Eiropas Kiberdrošības kompetenču centrs, un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Saistītie raksti