Kuldīgas slimnīca izceļas ar pirmajiem sagaidītajiem šī gada mazuļiem

Atšķirībā no citām lielajām dzemdību nodaļām, Jaunais 2023. gads Kuldīgā atklāts ar puisīti, kurš piedzima Jaungada naktī. Savukārt 1. janvāra pēcpusdienā pasaulē nāca meitenīte. Abi jaundzimušie ir no Kuldīgas novada.
Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga un galvenais ārsts Edgars Siliņš īpaši sveic 2023.gada pirmos jaundzimušos un viņu māmiņas.

FOTO: Shutterstock.com

Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga un galvenais ārsts Edgars Siliņš īpaši sveic 2023.gada pirmos jaundzimušos un viņu māmiņas.

Kā pirmais 2023. gada jaundzimušais Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā Jaungada naktī pulksten 3.35 tika sagaidīts zēns Ernests. Viņa vecāki ir no Laidu pagasta, un Ernests ģimenē ir trešais bērns. Brālīti auklēt palīdzēs divas vecākās māsas – divpadsmitgadīgā Monta un sešpadsmitgadīgā Zane. “Pacietību, spēku un mīlestību, mazulīti gaidot un auklējot! Šī laimīte jums uz mūžu tiek dota!” vecākiem, kuri ģimenes pieaugumu vēl tikai gaida, vēl Ernesta vecāki Agrita Cīrule un Vilis Ernstsons.

 

Savukārt 1. janvāra pēcpusdienā dzimusī meitenīte Koleta ir trešais bērniņš alsundznieku Lindas un Rinalda Vainovsku ģimenē. 

Mazo māsiņu mājās  ar nepacietību gaida trīspadsmitgadīgais brālis Renārs un vienpadsmitgadīgā māsa Lizete. Koletas vecāki ģimenes, kuras ir bērniņa gaidībās, aicina nesatraukties un izbaudīt brīnumaino gaidīšanas laiku. “Saticību, mieru un, protams, veselību! Lai visiem veseli bērni!” vēl Koletas māmiņa! 

 

Abus jaundzimušos un viņu māmiņas sirsnīgi sveica Kuldīgas slimnīcas valdes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga un galvenais ārsts Edgars Siliņš, paužot prieku un lepnumu par to, ka ģimenes izvēlējušās sagaidīt savus mazulīšus tieši Kuldīgas slimnīcā.

Reklāma
Reklāma

 

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļu izvēlas ne tikai vietējie Kuldīgas novadnieki un ģimenes no tuvākajiem kaimiņu novadiem, bet arī no lielajām Kurzemes pilsētām - Liepājas, Ventspils, kas Kuldīgas slimnīcai ir īpašs pagodinājums. 

 

2021.gadā Kuldīgas slimnīcā piedzima 565 bērniņi. Lai arī 2022.gada jaundzimušo skaits ir mazāks, gada otrajā pusē tika sagaidīti četri dvīņu pāri. 

Saistītie raksti