Turpinās 5 gadus vecās meitenītes meklēšana Siguldā; aicina atsaukties aculieciniekus

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirknis turpina meklēt kopš 26. jūnija pēcpusdienas pazudušo piecus gadus veco Evitu, informē policijā.
5 gadus vecā Evita 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē. (Foto: Valsts policija)

FOTO: Publicitātes foto

5 gadus vecā Evita 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē. (Foto: Valsts policija)

Visu nakti Valsts policija un dienesti nepārtraukti veikuši meklēšanas pasākumus gan ar cilvēkresursu, gan tehniskiem līdzekļiem un peldlīdzekļiem. Pārmeklēta plaša teritorija Gaujas abos krastos, pašā Gaujā un vienlaikus arī pilsētā. Meklēšanā iesaistījušies arī brīvprātīgo organizācijas "bezvests.lv" pārstāvji, kuri naktī teritoriju pārbaudījuši ar termokamerām.

Šorīt meklēšanas pasākumos iesaistīts arī Valsts robežsardzes helikopters.

Meklēšanas pasākumi turpinās un Valsts policija aicina brīvprātīgos šodien pulksten 9.30 pulcēties Peldu ielā, Siguldā. Rūpēs par brīvprātīgo drošību, policija aicina iedzīvotājus neveikt pašrocīgas meklēšanas pasākumu darbības, bet gan sekot policijas norādēm.

 

Šobrīd policijai izskata vairākas versijas saistībā ar meitenes pazušanu.

 

Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri vakar atradušies Siguldā, Gaujas pludmalē un ir redzējuši meiteni vai jebkādas ar viņu saistītas situācijas. Aculieciniekus vai personas, kuru rīcībā ir jebkāda informācija, kas var palīdzēt meklēšanā, aicina zvanīt uz tālruni 110!

 

Reklāma
Reklāma

Jauns.lv jau vēstīja, ka bērns 26. jūnijā, ap pulksten 14.00 pazuda Siguldā, Gaujas pludmalē (Peldu iela), un līdz šim brīdim nav atradies.

 

Meitenes pazīmes: augums 120-130 cm, gaiši mati ar čolku, bija ģērbusies sarkanā peldkostīmā – priekšā dzeltenas krāsas iedaļas, uz muguras dzeltens ar zilu apļveida zīmējums.

 

Sākotnējā informācija šeit.

 

No portāla www.jauns.lv

Saistītie raksti