Tiek atvērti krāsu nodošanas punkti Latvijas daudzbērnu ģimeņu atbalstam

No 3. līdz 17. augustam Latvijā norisināsies atbalsta kampaņa Latvijas daudzbērnu ģimenēm. Visi Latvijas iedzīvotāji ir aicināti nodot sev tuvākajā krāsu nodošanas punktā derīgas, bet saimniecībā vairs nevajadzīgas iekšdarbu krāsas. Kampaņas noslēgumā, sadarbībā ar Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienību un Baltijā pazīstamāko krāsu ražotāju “Vivacolor”, krāsas tiks nogādātas tām ģimenēm, kurām tās nepieciešamas visvairāk.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Kā iepriekš tika ziņots, pavasarī norisinājās konkurss “Košas sienas – krāsainas dienas”, kurā Latvijas daudzbērnu ģimenes tika aicinātas iesūtīt radošus darbus, kuros ir atainotas sapņu bērnistabas. Savus darbus iesūtīja 28 Latvijas daudzbērnu ģimenes, no kurām piecas ieguva iespēju saņemt krāsainas un košas bērnistabas izveidi. “Košas sienas – krāsainas dienas” īsteno Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība sadarbībā ar Baltijā pazīstamāko krāsu zīmolu “Vivacolor”.

 

„Šobrīd remontdarbi rit pilnā sparā. Diemžēl visām ģimenēm, kuras pieteicās, remontu nodrošināt nebija iespējams, tāpēc mēs nolēmām turpināt iesākto kampaņu iesaistot sabiedrību un ar tās palīdzību savākt pēc iespējas vairāk krāsu, palīdzot vēl vairāk ģimenēm. Krāsu vākšanas beigās tās tiks apkopotas Rīgā un sašķirotas, lai nodrošinātu to, ka ģimenes saņems tikai kvalitatīvas krāsas,” par kampaņas otro posmu stāsta kampaņas iniciators, zīmola „Vivacolor” pārstāvis Gatis Kulbergs.

 

“Vēlamies izteikt pateicību tām pašvaldībām un iestādēm, kuras ar prieku atbalsta un iesaistās kampaņā, nodrošinot vietu un telpu, kur cilvēki var atnest krāsas. Nav noslēpums, ka bieži vien tieši lielās ģimenēs remontdarbi tiek atstāti kā viena no pēdējām pozīcijām, kurām tērē naudu. Tieši šī iemesla dēļ vēlamies piesaistīt sabiedrības uzmanību un kopīgiem spēkiem padarīt bērnu vidi jaukāku. Šis ir vēl viens solītis uz košāku bērnību,” par kampaņu stāsta Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības vadītājs Leonīds Mucenieks.

 

Laika posmā no 3. līdz 17. augustam Latvijā būs atvērti 13 krāsu pieņemšanas punkti uz kuriem tās nest ir aicināts ikviens, kura saimniecībā ir kvalitatīvas, bet pašam vairs nevajadzīgas krāsas. Vēlams, lai cilvēki pirms krāsu ziedošanas pārliecinātos par to stāvokli, lai tās nebūtu sakaltušas vai sažuvušas, kā arī vislabākajā gadījumā būtu uz ūdens bāzes, kas ir vispiemērotākais krāsu veids bērnistabu krāsošanai. Tiks pieņemtas jebkura ražotāja krāsas.

Krāsu nodošanas punkti:

 • Rīga. Rīgas domes Labklājības departaments

Baznīcas iela 19/23, 3. stāvā pie sekretāres. Darba dienās 9.00-16.00

 • Rīga. Vivacolor un Tikkurila krāsu veikals

Krūzes iela 23. Darba dienās no 8.00-18.00

 • Daugavpils. Sarkanā Krusta humānās palīdzības noliktava

18. novembra iela 161. Otrdienās, ceturtdienās 15.00-18.00; trešdienās 12.00-18.00

 • Liepāja. Liepājas daudzbērnu ģimeņu biedrība “Dēkla”

Klaipēdas iela 96A, darba dienās no 17.30-20.00

 • Kandava. Kandavas novada dome

Dārza iela 6, 100. kabinets. Pirmdienās 8.00-19.00, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 8.00-17.00, piektdienās 8.00-15.00

Reklāma
Reklāma
 • Limbaži. Limbažu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrs

Rīgas iela 16. Pirmdienās 7.30-18.00; otrdienās, trešdienās, ceturtdienās 7.30-17.00; piektdienās 7.30-16.00

 • Aizkraukle. Aizkraukles novada pašvaldība. Aizkraukles pilsētas Bērnu un jauniešu centrs

Spīdolas iela 11. Darba dienās 10.00-16.00

 • Saldus. Saldus novada p/a “Sociālais dienests”

Dzirnavu iela 1. Darba dienās 9.00-16.00

 • Iecava. Dienas centrs “Iecavnīca”

Edvarta Virzas iela 4A. Darba dienās 11.00-18.00

 • Tukums. Tukuma ledus halle

Stadiona iela 3, pie administrātores. Darba dienās 9.00-18.00

 • Talsi. Mantu maiņas punkts “Labo lietu lāde”

Stabu iela 6. Darba dienās 9.00-16.00

 • Rēzekne. Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs „Zeimuļs”

Krasta iela 31. Darba dienās 9.00-16.00, 1. stāvs, 1.1 kabinets

 • Alūksne. Alūksnes novada Sabiedrības centrs

Dārza iela 8a. Darba dienās 10.00-17.00

 

Lielu pateicību kampaņas organizatori izsaka Jēkabpils pilsētas pašvaldībai par izrādīto iniciatīvu un pašvaldības ziedotajām krāsām!

 

Sabiedrības integrācijas fonda 2014. gadā veiktajā pētījumā par daudzbērnu ģimenēm Latvijā noskaidrots, ka Latvijā ir aptuveni 15,5 tūkstoši šādu ģimeņu, kurās ir bērni vecumā līdz 18 gadiem. Daudzbērnu ģimenēm draudzīgas vides vērtējums Latvijā nav pozitīvs; ģimenes ar vairāk nekā trīs bērniem nav apmierinātas ar esošo situāciju, dzīves un darba vidi.

 

Plašāk par kampaņu: www.vivacolor.lv/krasainasdienas