Kā iesākt labu dienu?

Kad tu no rīta pamosties, tavs organisms 8 stundas nav saņēmis enerģiju. Lai iegūtu možumu un labi sāktu dienu, tu vari noskalot seju aukstā ūdenī, doties skriet, vingrot, vai arī vienkārši pastaigāties svaigā gaisā, un pēc tam brokastot. Un kas vēl tev būtu nepieciešams? Glāze sulas.

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Sula satur dabiskas uzturvielas – vitamīnus un minerālvielas – labi garšo un sniedz nepieciešamo enerģijas daudzumu labam dienas sākumam.

Pateicoties tās sastāvā esošajiem ogļhidrātiem, sula ir vērtīgs enerģijas avots. Tās uzlabo smadzeņu darbību, ļauj justies možākam, uzlabo darbaspējas un koncentrēšanās spējas.


Psiholoģes Agnes Rožlapas-Grases veiktā pētījuma rezultāti liecina, ka, dzerot glāzi sulas no rītiem, skolēnu koncentrēšanās un precizitāte var uzlaboties pat par 42%. Pētījumā, izmantojot Korektūras proves metodi, tika testēti 50 Rīgas Kristīgās vidusskolas 5. un 6. klašu skolēni vecumā no 11 līdz 12 gadiem. No rītiem, izdzerot glāzi sulas, augstas vai ļoti augstas koncentrēšanās spējas uzrādīja 67% skolēnu. Turpretī, nedzerot sulas, augstas vai ļoti augstas koncentrēšanās spējas izrādīja vien 47% bērnu.

Reklāma
Reklāma


Uztura speciāliste Inga Pūce skaidro: “Sula ir vērtīgs dabisko augļu cukuru jeb fruktozes avots. Fruktoze organismā uzsūcas pakāpeniski, tādēļ atšķirībā no parastā cukura pasargā organismu no strauja enerģijas kāpuma un krituma un nodrošina enerģiju ilgākam laikam.
Ieteicams ik rītu brokastīs izdzert glāzi sulas, lai uzlabotu darba spējas līdz pat pusdienas laikam.”

Cido grupa - vadošais sulu ražotājs Latvijā - ievērojot patērētāju vajadzības pēc veselīgas enerģijas un vitamīnu devas jau no rīta, piedāvā jaunu produktu – Rīta sulas Multi un Mix. Rīta sulas satur daudz C un A vitamīnu un dabīgo augļu cukuru fruktozi, tām nav mākslīgi pievienots cukurs vai konservanti. Izdzert glāzi sulas no rīta iesaka Latvijas Diētas ārstu  asociācija.

Rīta sula Mix
100% dabiska multiaugļu-burkānu sula ar atsvaidzinošu saldskābu augļu garšu – no apelsīniem, āboliem, burkāniem un citroniem. Sula satur daudz C vitamīna un dabiska A vitamīna no burkāniem. Izbaudi daudzveidīgo Cido Rita sulas Mix garšu katru rītu - labam dienas sākumam!

Rīta sula Multi
100% dabiskā multiaugļu sulā ir apvienoti saldie augļi – āboli, apelsīni un ananasi. Sulas sastāvā ir daudz C vitamīna. Dzer Cido Rīta sulas Multi maigo augļu miksli katru rītu, un pārliecinies, ka tava diena būs lieliska!


Latvijas Diētas ārstu asociācija iesaka katru rītu kopā ar brokastīm izdzert glāzi sulas.

Vairāk informācijas: www.ritasula.lv